گزیده ای از اتاق فکر فناوری تصویربرداری پزشکی

ورود به اتاق فکر

رشته های مجاز برای کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش فناوری تصویربرداری پزشکی

تعداد بازدید 298 دفعه

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی نباشد امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

رشته های مجاز برای کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش فناوری تصویربرداری پزشکی

لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته فناوری تصویربرداری پزشکی را در جدول زیر مشاهده می کنید. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد مجاز به شرکت در کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید. لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. برای راحتی کار شما لیست رشته های مجاز به ترتیب حروف الفبا مرتب شده است.
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطلب معرفی رشته فناوری تصویربرداری پزشکی را مطالعه کنید. 

 

رشته امتحانی

مدارک  مجاز  مورد پذیرش در کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی

فناوری تصویربرداری پزشکی

فیزیک (کلیه گرایش ها)

تکنولوژی پرتوشناسی

تکنولوژی پزشکی هسته ای

تکنولوژی پرتو درمانی

مهندسی پزشکی (گرایش بیوالکتریک)

مهندسی هسته ای

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی فناوری تصویربرداری پزشکی استفاده کنید.

 

مشاوره تخصصی و تعیین سطح و بررسی شرایط

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانی می توانم در کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 6 رشته کارشناسی از جمله : فیزیک و تکنولوژی پرتو درمانی می توانند در کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی فناوری تصویربرداری پزشکی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته فناوری تصویربرداری پزشکی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
  • تصویر فرد

    زهرا‏ - 99/7/10

    سلام من فیزیک مهندسی دارم میخونم ایا میتونم برای ارشد برای این رشته شرکت کنم؟

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc