رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای - لیست کامل مدارک مورد پذیرش مهندسی بهداشت حرفه ای

رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای - لیست کامل مدارک مورد پذیرش مهندسی بهداشت حرفه ای

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی بهداشت حرفه ای مطلع شوید لذا برای دسترسی راحت، این لیست را در جدول زیر آورده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 

همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطالب زیر را مطالعه کنید:

معرفی کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای

منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای وزارت بهداشت​

 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای

مهندسی بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت محیط

ایمنی صنعتی

مهندسی (صنایع، مکانیک و شیمی)

فیزیک

شیمی

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی مهندسی بهداشت حرفه ای استفاده کنید.

 

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 6 رشته کارشناسی از جمله : بهداشت محیط و فیزیک می توانند در کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی مهندسی بهداشت حرفه ای را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

  • تصویر فرد

    انیس‏ - 00/10/3

    من لیسانس مهندسی صنایع شیمیایی دارم میتونم ارشد بهداشت حرفه ای شرکت کنم ؟؟

  • تصویر فرد

    پری‏ - 99/12/6

    من اگر مدرک ارشدhseداشته باشم میتونم ارشد بهداشت حرفه ای شرکت کنم؟

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت