رشته های مجاز برای کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت - لیست کامل مدارک مورد پذیرش ارزیابی فناوری سلامت

رشته های مجاز برای کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت - لیست کامل مدارک مورد پذیرش ارزیابی فناوری سلامت

داوطلبان می توانند با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته ارزیابی فناوری سلامت مطلع گردند اما برای دسترسی راحت این لیست را در جدول زیر قرار داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات و همچنین منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت استفاده کنید. 

 


جدول مدارک مورد پذیرش در کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت (HTA)

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت (HTA)

ارزیابی فناوری سلامت

 

کارشناسی در کلیه رشته های مصوب وزارت بهداشت

کارشناسی فنی و مهندسی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

بیوشیمی

فیزیک

شیمی

زیست شناسی

ریاضی

آمار

دکتری عمومی پزشکی

دکتری داروسازی

دکتری حرفه ای دامپزشکی

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی ارزیابی فناوری سلامت استفاده کنید.

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 11 رشته کارشناسی از جمله : بیوشیمی و آمار می توانند در کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت برای شرکت در کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی ارزیابی فناوری سلامت را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشدارزیابی فناوری سلامت، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته ارزیابی فناوری سلامت استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

  • تصویر فرد

    سحر آزاد‏ - 01/4/7

    سلام ببخشید شیمی کاربردی هم جزو رشته های مجاز برای شرکت در ارشد رشته ارزیابی فناوری اطلاعات میشه ؟

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت