رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد) - لیست کامل مدارک مورد پذیرش مهندسی پزشکی (بیومواد)

تعداد بازدید 682 دفعه

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد) وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد) نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی مواد (بیومواد) به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد) - لیست کامل مدارک مورد پذیرش مهندسی پزشکی (بیومواد)

لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی پزشکی (بیومواد) را در جدول زیر مشاهده می کنید. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد) نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد) را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد) مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطلب معرفی رشته مهندسی پزشکی (بیومواد) را مطالعه کنید. 

 

رشته امتحانی

مدارک  مجاز  مورد پذیرش در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد)

مهندسی پزشکی (بیومواد)

کارشناسی فنی و مهندسی

علوم پایه

گروه های پزشکی و پیراپزشکی

دکترای حرفه ای پزشکی

دندانپزشکی

داروسازی

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد) از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی مهندسی پزشکی (بیومواد) استفاده کنید.

 

مشاوره تخصصی و تعیین سطح و بررسی شرایط

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد) شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 6 مجموعه رشته کارشناسی از جمله : علوم پایه می توانند در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد) شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد)  می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد)

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد) که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد) مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد) چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی مهندسی پزشکی (بیومواد) را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد)، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیومواد)، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته مهندسی پزشکی (بیومواد) استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc