رشته های مجاز برای کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون - لیست کامل مدارک مورد پذیرش تکنولوژی گردش خون

رشته های مجاز برای کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون (پرفیوژن) وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون - لیست کامل مدارک مورد پذیرش تکنولوژی گردش خون

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته تکنولوژی گردش خون (پرفیوژن) مطلع شوید اما برای دسترسی راحت ای لیست را در جدول زیر قرار داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطالب زیر را مطالعه کنید:

معرفی کارشناسی ارشد تکنولوژی گردش خون (پرفیوژن)

منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد تکنولوژی گردش خون​ 

 

 

جدول مدارک مجاز پذیرش در کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون (پرفیوژن)

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون (پرفیوژن)

تکنولوژی گردش خون (پرفیوژن)

پرستاری

هوشبری

تکنولوژی اتاق عمل

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون (پرفیوژن) از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی تکنولوژی گردش خون استفاده کنید.

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 3 رشته کارشناسی از جمله : پرستاری می توانند در کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون (پرفیوژن) مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی تکنولوژی گردش خون را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته تکنولوژی گردش خون استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت