رشته های مجاز برای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش انفورماتیک پزشکی

رشته های مجاز برای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش انفورماتیک پزشکی

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته انفورماتیک پزشکی مطالع شوید اما برای دسترسی راحت داوطلبان این لیست را در جدول زیر قرار داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته و مقطع ارشد آن مطالب زیر را مطالعه کنید:

 معرفی کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی

منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی 

 

 

جدول مدارک مورد پذیرش در کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی

انفورماتیک پزشکی

کلیه رشته های علوم پزشکی

رشته های ریاضی (کلیه گرایش ها)

مهندسی کامپیوتر

علوم کامپیوتر

مهندسی پزشکی

مهندسی برق الکترونیک

مهندسی فناوری اطلاعات

علوم آزمایشگاهی دامپزشکی

دکترای عمومی پزشکی

دکترای عمومی دندانپزشکی

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی انفورماتیک پزشکی استفاده کنید.

 

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 10 رشته کارشناسی از جمله : مهندسی کامپیوتر و علوم کامپیوتر می توانند در کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی انفورماتیک پزشکی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته انفورماتیک پزشکی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت