رشته های مجاز برای کنکور ارشد آموزش بهداشت - لیست کامل مدارک مورد پذیرش آموزش بهداشت

رشته های مجاز برای کنکور ارشد آموزش بهداشت وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد آموزش بهداشت نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد آموزش بهداشت به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد آموزش بهداشت - لیست کامل مدارک مورد پذیرش آموزش بهداشت

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته آموزش بهداشت مطلع شوید اما برای دسترسی راحت این لیست را در جدول زیر قرار داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد آموزش بهداشت نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد آموزش بهداشت را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد آموزش بهداشت مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات و منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد آموزش بهداشت استفاده کنید. 

 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد آموزش بهداشت

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد آموزش بهداشت

آموزش بهداشت

کارشناسی بهداشت عمومی

پرستاری

مامایی

مهندسی بهداشت محیط

مهندسی بهداشت حرفه ای

مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

هوشبری

مشاوره

مردم شناسی

علوم اجتماعی

علوم تربیتی

روانشناسی

تکنولوژی اتاق عمل

فناوری اطلاعات سلامت (مدارک پزشکی)

مطالعات ارتباطی و فناوری اطلاعات

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد آموزش بهداشت از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی آموزش بهداشت استفاده کنید.

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد آموزش بهداشت شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 15 رشته کارشناسی از جمله : پرستاری و مامایی می توانند در کنکور ارشد آموزش بهداشت شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد آموزش بهداشت می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد آموزش بهداشت

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد آموزش بهداشت که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد آموزش بهداشت مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت برای شرکت در کنکور ارشد آموزش بهداست چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی آموزش بهداشت را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد آموزش بهداشت، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد آموزش بهداشت، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته آموزش بهداشت استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

  • تصویر فرد

    سارا حسینی‏ - 00/9/15

    عرض سلام و احترام. بنده لیسانس آموزش ابتدایی از دانشگاه فرهنگیان دارم. می خواستم بدونم می توانم در کنکور ارشد وزارت بهداشت رشته آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت شرکت کنم و در آینده به عنوان مربی بهداشت در مدرسه خدمت کنم؟ با تشکر

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت