رشته های مجاز برای کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت - لیست کامل مدارک مورد پذیرش فناوری اطلاعات سلامت

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات سلامت وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت - لیست کامل مدارک مورد پذیرش فناوری اطلاعات سلامت

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته فناوری اطلاعات سلامت مطلع شوید لذا برای دسترسی راحت این لیست را در جدول زیر قرار داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطالب زیر را مطالعه کنید:

 معرفی کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات سلامت (HIT)

منابع کنکور کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات سلامت وزارت بهداشت​ 

 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت

فناوری اطلاعات سلامت (HIT)

کلیه کارشناسی های علوم پزشکی

کارشناسی رشته های علوم کامپیوتر

مهندسی کامپیوتر (نرم افزار و سخت افزار)

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی فناوری اطلاعات سلامت استفاده کنید.

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت شرکت کنم؟

دارندگان مدرک  3 رشته کارشناسی از جمله : مهندسی کامپیوتر (نرم افزار و سخت افزار)  می توانند در کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت

 

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی فناوری اطلاعات سلامت را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته فناوری اطلاعات سلامت استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  زهرا فراتی ‏ - 01/11/8

  ار این برا منم سواله چون دقیقا همین شرایط و دارم
  من کاردانی آی تی دارم میخونم اما دوست دارم بدونم کارشناسی رو میتونم فناوری اطلاعات سلامت بخونم؟

 • تصویر فرد

  راضیه شجاعی‏ - 01/7/12

  سلام من رشته ام مهندسی کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعاته. میتونم توی ارشد فناوری اطلاعت سلامت شرکت کنم؟

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت