رشته های مجاز برای کنکور ارشد اقتصاد بهداشت - لیست کامل مدارک مورد پذیرش اقتصاد بهداشت

رشته های مجاز برای کنکور ارشد اقتصاد بهداشت وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد اقتصاد بهداشت نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد اقتصاد بهداشت به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد اقتصاد بهداشت - لیست کامل مدارک مورد پذیرش اقتصاد بهداشت

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته اقتصاد بهداشت مطلع شوید اما برای دسترسی راحت این لیست را در جدول زیر قرار داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد اقتصاد بهداشت نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد اقتصاد بهداشت را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد اقتصاد بهداشت مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطالب زیر را مطالعه کنید:

معرفی کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت  

منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت

 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد اقتصاد بهداشت

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد اقتصاد بهداشت

اقتصاد بهداشت

رشته های گروه پزشکی

اقتصاد

علوم اقتصادی

مدیریت

مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

حسابداری

جامعه شناسی

علوم اجتماعی

مهندسی پزشکی

دکترای عمومی گروه پزشکی

دکترای حرفه ای دامپزشکی

مهندسی صنایع

کارشناسی و کارشناسی ارشد داروسازی خارج از کشور

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد اقتصاد بهداشت از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی اقتصاد بهداشت استفاده کنید.

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد اقتصاد بهداشت شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 13 رشته کارشناسی از جمله : اقتصاد و مدیریت می توانند در کنکور ارشد اقتصاد بهداشت شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد اقتصاد بهداشت می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد اقتصاد بهداشت

 

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد اقتصاد بهداشت که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد اقتصاد بهداشت مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد اقتصاد بهداشت چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی اقتصاد بهداشت را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جملهمنابع کنکور ارشد اقتصاد بهداشت، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد اقتصاد بهداشت، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته اقتصاد بهداشت استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت