رشته های مجاز برای کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

رشته های مجاز برای کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی مطلع شوید اما برای دسترسی راحت این لیست را در جدول زیر قرار داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی با منابع این رشته مطلب منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی را مطالعه کنید.

 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

کلیه کارشناسی های علوم پزشکی

کارشناسی مدیریت با گرایش های مختلف

اداره امور بیمارستان ها

مدیریت

حقوق

علوم اجتماعی

حسابداری

علوم اقتصادی

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی مدیریت خدمات بهداشتی درمانی استفاده کنید.

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 8 رشته کارشناسی از جمله : حسابداری و علوم اقتصادی می توانند در کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی مدیریت خدمات بهداشتی درمانی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت