رشته های مجاز برای کنکور ارشد اتاق عمل - لیست کامل مدارک مورد پذیرش اتاق عمل

رشته های مجاز برای کنکور ارشد اتاق عمل وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد اتاق عمل نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد اتاق عمل به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد اتاق عمل - لیست کامل مدارک مورد پذیرش اتاق عمل

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته اتاق عمل مطلع شوید اما برای دسترسی راحت این لیست را در جدول زیر قرار داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد اتاق عمل نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد اتاق عمل را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد اتاق عمل مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطالب زیر را مطالعه کنید:

معرفی کارشناسی ارشد اتاق عمل

منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد اتاق عمل​  

 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد اتاق عمل

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد اتاق عمل

اتاق عمل

تکنولوژی اتاق عمل

پرستاری

هوشبری

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد اتاق عمل از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی اتاق عمل استفاده کنید.

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد اتاق عمل شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 3 رشته کارشناسی از جمله : پرستاری و هوشبری می توانند در کنکور ارشد اتاق عمل شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد اتاق عمل می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد اتاق عمل

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد اتاق عمل که اعلام کرده اید، بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد اتاق عمل مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد اتاق عمل چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی اتاق عمل را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد اتاق عمل، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد اتاق عمل، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته اتاق عمل استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت