رشته های مجاز برای کنکور ارشد اپیدمیولوژی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش اپیدمیولوژی

رشته های مجاز برای کنکور ارشد اپیدمیولوژی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد اپیدمیولوژی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد اپیدمیولوژی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد اپیدمیولوژی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش اپیدمیولوژی

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته اپیدمیولوژی مطلع شوید اما برای دسترسی راحت این لیست را در جدول زیر قرار داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد اپیدمیولوژی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد اپیدمیولوژی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد اپیدمیولوژی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطالب زیر را مطالعه کنید:

معرفی کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی

منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی​ 

 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد اپیدمیولوژی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد اپیدمیولوژی

اپیدمیولوژی

کلیه کارشناسی های علوم پزشکی

انگل شناسی

آمار (کلیه گرایش ها)

مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر

دکترای عمومی پزشکی

دندانپزشکی

داروسازی

دامپزشکی

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد اپیدمیولوژی از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی اپیدمیولوژی استفاده کنید.

 

 

 

 
 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد اپیدمیولوژی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 8 رشته کارشناسی از جمله : داروسازی و انگل شناسی می توانند در کنکور ارشد اپیدمیولوژی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد اپیدمیولوژی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد اپیدمیولوژی

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد اپیدمیولوژی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد اپیدمیولوژی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد اپیدمیولوژی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی اپیدمیولوژی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد اپیدمیولوژی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد اپیدمیولوژی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته اپیدمیولوژی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

  • تصویر فرد

    zeinab‏ - 00/7/4

    سلام رشته کارشناسی آمار برای ارشد اپیدمیولوژی مجاز هست؟

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت