رشته های مجاز برای کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش بهداشت و ایمنی مواد غذایی

رشته های مجاز برای کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش بهداشت و ایمنی مواد غذایی

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته بهداشت و ایمنی مواد غذایی مطلع شوید ولی ما برای دسترسی راحت این لیست را در جدول زیر قرار داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطالب زیر را مطالعه کنید:

معرفی کارشناسی ارشد رشته بهداشت و ایمنی مواد غذایی

منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی​

 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی

بهداشت و ایمنی مواد غذایی

دکتری پزشکی عمومی

داروسازی

دامپزشکی

دکترای حرفه ای علوم آزمایشگاهی

کارشناسی در یکی از رشته های علوم تغذیه

علوم و صنایع غذایی (گرایش کنترل کیفی و بهداشتی)

بهداشت محیط

بهداشت عمومی

میکروبیولوژی

علوم آزمایشگاهی

مهندسی کشاورزی (گرایش صنایع غذایی)

علوم و مهندسی صنایع غذایی

مهندسی شیمی (گرایش شیمی مواد غذایی)

بهداشت مواد غذایی با منشا دامی

بهداشت و بازرسی گوشت

مهندسی تکنولوژی صنایع آرد و بهداشت مواد غذایی

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی بهداشت و ایمنی مواد غذایی استفاده کنید.

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 16 رشته کارشناسی از جمله : بهداشت محیط و بهداشت عمومی و ... می توانند در کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت برای شرکت در کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی بهداشت و ایمنی مواد غذایی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی ، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی ، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته بهداشت و ایمنی مواد غذایی  استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

  • تصویر فرد

    نازی‏ - 01/4/18

    من رشته ام بهداشت مواد غذاییه چ رشته هایی رو میتونم برای ارشد شرکت کنممممم؟؟؟؟؟

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

جستجو و انتخاب مدرس و مشاور در رشته بهداشت و ایمنی مواد غذایی