رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) - لیست کامل مدارک مورد پذیرش مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) - لیست کامل مدارک مورد پذیرش مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) مطلع شوید که ما برای دسترسی راحت این لیست را در جدول زیر ارائه داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطلب ارشد مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک را مطالعه کنید. 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)

مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)

کارشناسی فنی و مهندسی

علوم پایه

گروه های پزشکی و پیراپزشکی

دکترای حرفه ای پزشکی

دندانپزشکی

داروسازی

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) استفاده کنید.

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 6 رشته کارشناسی از جمله : رشته های علوم پایه و گروه پزشکی می توانند در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیواکترونیک) شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیواکترونیک) می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیواکترونیک)

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  نفیسه رئیس پور‏ - 00/9/9

  سلام خسته نباشید از این روزهای کرو نای
  من از،شما پاسخ تشریحی رشته بیو الکتریک
  کارشناسی ارشد جواب راه حل های ریاضیات
  مهندسی پاسخ مدارهای جواب خود مسئله های مهندسی پزشکی سیگنال های سال 1400, 99 را می خواهم

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 00/8/19

  با سلام و احترام اگر امکانش باشه لطفاً راهنمایی بفرمایید من هم ریاضی و کاربرد ها خواندم مجاز به انتخاب این رشته هستم ؟
  لطفاً جواب بدین🙏🏻🙏🏻

 • تصویر فرد

  نفیسه رئیس پور‏ - 00/6/19

  با عرض سلام موخسته نباشید من دوست دارم اشکلات ام برطرف شود دوست دارم پاسخ تئوری مسئله های مهندسی پزشکی ومدارات آن وسیگنا ل ها وریاضیات داشته باشم لطفا پاسخ تئوری قرار بدهید برای سال 1400و99 می خواهم ممنون می شوم اگر این کار انجا م دهید

 • تصویر فرد

  محمد خواجه‏ - 00/4/12

  با سلام و عرض ادب
  مهندس عمران ( کارشناسی ناپیوسته، با کنکور) و کاردان کامپیوتر نرم افزار ( با کنکور) هستم.
  مجاز به انتخاب ارشد مهندسی پزشکی هستم؟
  خواهشمندم ازطریق ای میل راهنمایی کنید.

  محمد خواجه. زابل

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت