رشته های مجاز برای کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی مطلع شوید لذا برای دسترسی راحت این لیست را در جدول زیر ارائه داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطالب زیر را مطالعه کنید:

معرفی رشته کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی​

 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش کنکور کارشناسی ارشد رشته کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

 

شیمی محض و کاربردی

زیست شناسی (تمام گرایش ها)

علوم آزمایشگاهی

تغذیه

بیوشیمی

ایمونولوژی

صنایع غذایی (گرایش کنترل کیفی و بهداشتی)

میکروب شناسی

دکتری عمومی داروسازی

دکترای حرفه ای دامپزشکی

 

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 10 رشته کارشناسی از جمله : بیوشیمی و تغذیه می توانند در کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

 

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت