رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط - لیست کامل مدارک مورد پذیرش مهندسی بهداشت محیط

رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط نباشد امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط - لیست کامل مدارک مورد پذیرش مهندسی بهداشت محیط

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت​ می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط مطلع شوید لذا برای دسترسی راحت، این لیست را در جدول زیر قرار داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد مجاز به شرکت در کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات و همچنین از منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط استفاده کنید. برای راحتی کار شما لیست رشته های مجاز به ترتیب حروف الفبا مرتب شده است.

 

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط - لیست کامل مدارک مورد پذیرش مدیریت پسماند

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط - مدیریت پسماند مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط- مدیریت پسماند

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط مدیریت پسماند

 

مهندسی بهداشت محیط – مدیریت پسماند

بهداشت محیط

مهندسی محیط زیست

مهندسی عمران (کلیه گرایش ها)

مهندسی مکانیک (کلیه گرایش ها)

مهندسی شیمی (کلیه گرایش ها)

 

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط - لیست کامل مدارک مورد پذیرش مهندسی بهداشت محیط

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط

رشته امتحانی مهندسی بهداشت محیط

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط

 

مهندسی بهداشت محیط

بهداشت محیط

مهندسی بهداشت محیط

مهندسی محیط زیست

مهندسی بهداشت حرفه ای

مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار

مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

شیمی محض

شیمی کاربردی

زیست شناسی

زیست فناوری

 

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط - لیست کامل مدارک مورد پذیرش بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط - بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید.

همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطلب معرفی رشته مهندسی بهداشت محیط - بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری را مطالعه کنید. 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط- بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

 

مهندسی بهداشت محیط – بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

مهندسی بهداشت محیط

مهندسی محیط زیست

مهندسی آب و فاضلاب

مهندسی آب

مهندسی برق ( کلیه گرایش ها)

مهندسی مکانیک ( کلیه گرایش ها)

شیمی

مهندسی شیمی (کلیه گرایش ها)

مهندسی عمران (کلیه گرایش ها)

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط شرکت کنم؟

مجموعه مهندسی بهداشت محیط دارای گرایش های مختلفی است و داوطلبان کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط می توانند در لینک رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط، لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مجموعه مهندسی بهداشت محیط را در سایت 3گام ببینند.

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط که اعلام کرده اید، بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی مهندسی بهداشت حرفه ای را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید، باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد مهندسی بهداشت محیط، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته مهندسی بهداشت محیط استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت