رشته های مجاز برای کنکور ارشد روانشناسی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش روانشناسی

تعداد بازدید 3012 دفعه

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد روانشناسی نباشد امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد روانشناسی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

رشته های مجاز برای کنکور ارشد روانشناسی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش روانشناسی

لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته روانشناسی را در جدول زیر مشاهده می کنید. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد مجاز به شرکت در کنکور ارشد روانشناسی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد روانشناسی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد روانشناسی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. برای راحتی کار شما لیست رشته های مجاز به ترتیب حروف الفبا مرتب شده است.

 

 

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد روانشناسی بالینی  - لیست کامل مدارک مورد پذیرش روانشناسی بالینی 

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد روانشناسی بالینی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 

همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطلب معرفی رشته روانشناسی بالینی وزارت بهداشت  را مطالعه کنید. 

رشته امتحانی

مدارک  مجاز  مورد پذیرش در کنکور ارشد روانشناسی بالینی

روانشناسی بالینی

کلیه رشته های روانشناسی

مشاوره و راهنمایی

 
 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد بهداشت روان  - لیست کامل مدارک مورد پذیرش بهداشت روان

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد بهداشت روان مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 

رشته امتحانی

مدارک  مجاز  مورد پذیرش در کنکور ارشد بهداشت روان

بهداشت روان

روانشناسی کلیه گرایش ها

 

 

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد روانشناسی سلامت  - لیست کامل مدارک مورد پذیرش روانشناسی سلامت

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد  روانشناسی سلامت مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 

همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطلب معرفی رشته روانشناسی سلامت را مطالعه کنید. 

رشته امتحانی

مدارک  مجاز  مورد پذیرش در کنکور ارشد روانشناسی سلامت

روانشناسی سلامت

روانشناسی کلیه گرایش ها

 
 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان  - لیست کامل مدارک مورد پذیرش روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید.

همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطلب معرفی رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان را مطالعه کنید.

رشته امتحانی

مدارک  مجاز  مورد پذیرش در کنکور ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

روانشناسی ( گرایش های عمومی؛ رشد؛ شخصیت)

روانشناسی بالینی

روانشناسی کودکان  استثنائی

 

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد مجموعه روانشناسی شرکت کنم؟

مجموعه روانشناسی دارای گرایش های مختلفی است و داوطلبان کنکور ارشد مجموعه روانشناسی می توانند در لینک رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مجموعه روانشناسی، لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مجموعه روانشناسی را در سایت 3گام ببینند.

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مجموعه روانشناسی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد مجموعه روانشناسی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت برای شرکت در کنکور ارشد مجموعه روانشناسی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی مجموعه روانشناسی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد مجموعه روانشناسی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد مجموعه روانشناسی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته مجموعه روانشناسی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc