رشته های مجاز برای کنکور ارشد مجموعه مامایی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش مجموعه مامایی

رشته های مجاز برای کنکور ارشد مجموعه مامایی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد مامایی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مامایی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد مجموعه مامایی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش مجموعه مامایی

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته مجموعه مامایی مطلع شوید لذا برای دسترسی راحت، این لیست را در جدول زیر آورده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد مجموعه مامایی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مجموعه مامایی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با مجموعه مامایی مطالب زیر را در سایت 3گام مطالعه کنید:

معرفی کارشناسی ارشد مامایی 

معرفی کارشناسی ارشد مشاوره در مامایی 

 

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد مامایی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش  مامایی

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مامایی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات و همچنین آخرین نسخه منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد مامایی استفاده کنید.

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مامایی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد مامایی

مامایی

مامایی

پرستار ماما

 

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد مشاوره در مامایی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش  مشاوره در مامایی

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مشاوره در مامایی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد مشاوره در مامایی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد مشاوره در مامایی 

مشاوره در مامایی

کارشناسی مامایی

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد مجموعه مامایی شرکت کنم؟

مجموعه مامایی دارای گرایش های مختلفی است و داوطلبان کنکور ارشد مجموعه مامایی می توانند در لینک رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مجموعه مامایی، لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مجموعه پرستاری را در سایت 3گام ببینند.

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد مجموعه مامایی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد مجموعه مامایی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد مجموعه مامایی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی مجموعه مامایی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد مجموعه مامایی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد مجموعه مامایی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته مجموعه مامایی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت