رشته های مجاز برای کنکور ارشد قارچ شناسی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش قارچ شناسی

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد قارچ شناسی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد قارچ شناسی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد قارچ شناسی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش قارچ شناسی

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته قارچ شناسی را ببینید که ما در جدول زیر ارائه داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد قارچ شناسی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد قارچ شناسی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد قارچ شناسی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطلب معرفی کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی را مطالعه کنید. 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد قارچ شناسی پزشکی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد قارچ شناسی پزشکی

 

 

قارچ شناسی پزشکی

 

 

علوم آزمایشگاهی پزشکی

زیست شناسی (گرایشهای میکروب شناسی، سلولی مولکولی، جانوری و گیاهی)

میکروبیولوژی

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد قارچ شناسی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک  رشته کارشناسی شامل زیست شناسی، میکروبیولوژی، و علوم آزمایشگاهی پزشکی می توانند در کنکور ارشد قارچ شناسی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد قارچ شناسی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد قارچ شناسی

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد قارچ شناسی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد قارچ شناسی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد قارچ شناسی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی قارچ شناسی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد قارچ شناسی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد قارچ شناسی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته قارچ شناسی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت