رشته های مجاز برای کنکور ارشد انگل شناسی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش انگل شناسی

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد انگل شناسی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد انگل شناسی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد انگل شناسی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد انگل شناسی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش انگل شناسی

لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته انگل شناسی را در جدول زیر مشاهده می کنید. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد انگل شناسی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد انگل شناسی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید. همچنین می توانید با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در مورد نحوه ثبت نام و سایر اطلاعات ضروری مرتبط با کنکور ارشد انگل شناسی آشنا شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد انگل شناسی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطلب معرفی کارشناسی ارشد انگل شناسی پزشکی را مطالعه کنید. 

 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد انگل شناسی پزشکی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد انگل شناسی پزشکی

 

 

انگل شناسی پزشکی

 

 

 

 

 

 

انگل شناسی

حشره شناسی پزشکی (بیولوژی و کنترل ناقلین)

ایمنی شناسی پزشکی

میکروب شناسی

علوم آزمایشگاهی

زیست شناسی (با گرایش جانوری؛ عمومی؛ سلولی و مولکولی؛ میکروبیولوژی)؛ علوم آزمایشگاهی دامپزشکی

علوم آزمایشگاهی دامپزشکی

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد انگل شناسی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک  7 رشته کارشناسی از جمله : انگل شناسی و میکروب شناسی می توانند در کنکور ارشد انگل شناسی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد انگل شناسی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد انگل شناسی

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد انگل شناسی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد انگل شناسی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد انگل شناسی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت، رشته ی انگل شناسی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد انگل شناسی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد انگل شناسی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته انگل شناسی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت