رشته های مجاز برای کنکور ارشد ویروس شناسی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش ویروس شناسی

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ویروس شناسی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد ویروس شناسی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد ویروس شناسی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد ویروس شناسی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش ویروس شناسی

لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته ویروس شناسی را در جدول زیر مشاهده می کنید. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد ویروس شناسی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد ویروس شناسی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید. در ضمن با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید اطلاعات ضروری مربوط به ثبت رشته ویروس شناسی را به دست آورید. 

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد ویروس شناسی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات و منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد ویروس شناسی پزشکی استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطلب معرفی کارشناسی ارشد ویروس شناسی پزشکی را مطالعه کنید.

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد ویروس شناسی پزشکی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد ویروس شناسی پزشکی

 

 

ویروس شناسی پزشکی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

میکروب شناسی

انگل شناسی پزشکی

حشره شناسی پزشکی (بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری ها)

زیست شناسی (کلیه گرایش ها)

علوم آزمایشگاهی

بیوشیمی

ایمنی شناسی

علوم آزمایشگاهی دامپزشکی

دکترای عمومی گروه پزشکی

دکترای حرفه ای علوم آزمایشگاهی

دکترای حرفه ای دامپزشکی

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد ویروس شناسی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 11 رشته کارشناسی از جمله : بیوشیمی و ایمنی شناسی می توانند در کنکور ارشد ویروس شناسی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد ویروس شناسی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد ویروس شناسی

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد ویروس شناسی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد ویروس شناسی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد ویروس شناسی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی ویروس شناسی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد ویروس شناسی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد ویروس شناسی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته ویروس شناسی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت