مشاور تخصصی کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس

تعداد بازدید 463 دفعه

معصومه کرمانی مشاور تخصصی کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس و رتبه 1 کشوری کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس در سال 97 است. در این مطلب بیشتر با مشاوره تخصصی کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس آشنا می شویم.

مشاوره تخصصی کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس
مشاوره تخصصی کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

معصومه کرمانی - مشاور تخصصی کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس

معصومه کرمانی مشاور تخصصی کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس و رتبه 1 کشوری کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس در سال 97 است.

معصومه کرمانی دوره کارشناسی خود را در دانشگاه خوارزمی در رشته ادبیات انگلیسی گذراند و با وجود مشغله کاری و اختصاص ساعات زیاد به تدریس، توانست این دوره را بعد از سه سال به پایان برساند. اما در سال آخر تصمیم به تغییر رشته به رشته های هنری گرفت و پس از مرور سر فصل های رشته های مختلف هنری و مطالعه مطالبی در خصوص معرفی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس، رشته طراحی پارچه و لباس را انتخاب کرد و موفق به کسب رتبه 1 کشوری در سال 1397 شد.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

برنامه ریزی برای درس خواندن را از مهر 1396 شروع کرد و در تمام آزمون های آزمایشی رتبه های یک تا سه را کسب کرد. تمام این برنامه ریزی ها در کنار مشغله کاری و زمان زیادی برای تدریس بود. برای این برنامه ریزی ها از روش برنامه ریزی سطحی و عمقی استفاده می کرد و با شناختی که نسبت به نقاط قوت خود پیدا کرده بود تصمیم گرفت برنامه خود را برای هر آزمون یعنی برنامه ریزی سه ماهه بچیند. بعد از هر آزمون نقاط قوت و ضعف خود را در دروس مختلف شناسایی می کرد و بعد برای تقویت آن ها در برنامه ریزی های بعدی تلاش می کرد. خانم کرمانی علاوه بر برنامه ریزی ماهانه، برنامه ریزی روزانه هم داشت که مشخص می کرد با توجه به مشغله های هر روز چه مقدار درس بخواند. علاوه بر این ایشان جدول برنامه ریزی ارشد طراحی پارچه و لباس که به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه بوده است را به صورت منسجم در برنامه مطالعه خود استفاده کرده اند.

یکی از عوامل موفقیت او در توانایی اتمام کتاب های قطور، خلاصه برداری بود که باعث می شد قبل از هر آزمون از آن ها بهره ببرد تا تمام مطالب به خاطرش بماند. همچنین روش دیگری که استفاده می کرد تا مطالب بهتر یادش بماند طرح تست و سوال از متون مختلف بود تا جزییات را فراموش نکند.

از عوامل موثر دیگر برای موفقیت او در کنکور تسلط نسبی او بر درس زبان بود که باعث می شد وقت بیشتری را صرف دروس تخصصی کند. علاوه بر این، وقت بیشتری را صرف مطالعه دروسی کرد که ضریب بالاتری دارند و برای دروس با ضریب پایین تر وقت کمتری گذاشت. همچنین با بررسی تمام منابع معرفی شده توسط سایت دانشگاه الزهرا به گلچینی از منابع رسید و توانست بهترین و مفید ترین منابع را برای مطالعه انتخاب کند و به مطالعه همان کتاب ها پرداخت.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

پس از کنکور تئوری، به فاصله حدود دو ماه به یادگیری تکنیک های طراحی پارچه و لباس صرفا برای کنکور عملی پرداخت و توانست نمره 60 عملی را دریافت کند که البته چون رتبه یک شده بود تاثیری در آن نداشت.

همچنین وی 7 سال سابقه تدریس دارد و به گوش کردن و ارائه راه حل به سخنان و مشکلات دانشجوها و دانش آموزان مسلط است. بنابراین می تواند به راحتی انتظارات داوطلبان را درک کند و درصدد حل آن ها برآید. هدف او از فعالیت در موسسه 3گام، کمک به داوطلبانی است که با وجود مشغله کاری زیاد هدف قبولی در دانشگاه های برتر کشور را دارند و با برنامه ریزی دقیق راه آن ها را هموار سازد. همچنین به افرادی که از رشته غیر مرتبط تصمیم به ورود به شاخه طراحی پارچه و لباس را دارند انگیزه خواهد داد تا اعتماد به نفس خود را در کنار سایر داوطلبان رشته های مرتبط از دست ندهند و بدانند که با برنامه ریزی دقیق کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس به راحتی می توانند عملکرد بهتری نسبت به سایر داوطلبان داشته باشند.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc