تخمین رتبه ارشد فیزیک 1401

تخمین رتبه ارشد فیزیک 1401، از کارنامه های کنکور ارشد فیزیک سال 92 تا 1400 در همه سهمیه ها شامل سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران برای تخمین رتبه استفاده می کند. امکان تخمین رتبه ارشد فیزیک رایگان در این نرم افزار هم وجود دارد.

 

تخمین رتبه ارشد فیزیک 99
تخمین رتبه ارشد فیزیک 1401

 

 

تخمین رتبه ارشد فیزیک 1401

کنکور ارشد فیزیک از بابت تعداد و ضرایب دروس و بودجه بندی زمان برای درس های کنکور ارشد مجموعه فیزیک همیشه یکی از متفاوت ترین رشته های این مقطع بوده و این ضرایب و شرایط هم کارو برای داوطلبا موقع درس خوندن سخت می کنه هم باعث میشه که انتخاب رشته و تخمین رتبه ارشد فیزیک کاری نسبتا سخت باشه. اما یه نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک معتبر و مطمئن می تونه خیلی از این مشکلاتو حل کنه. در واقع برای کنکور ارشد فیزیک شما می تونید از دو کاربرد تخمین رتبه ارشد فیزیک استفاده کنید. که ما هر دو کاربردشو بهتون توضیح میدیم. علاوه بر این مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد فیزیک هم اطلاعات تکمیلی را در اختیارتون قرار میده.

کاربرد اول نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک که تقریبا همه باهاش آشنایی دارن اینه که تو روزای بعد کنکور ارشد که میخواین وضعیتتون رو بسنجید که بتونید برای انتخاب رشته برنامه ریزی کنید می تونید قبل از اعلام نتایج رسیمی از تخمین رتبه استفاده کنید. با این کار در واقع زمان بیشتری رو برای فکر کرد و تحقیق پیدا می کنید که ببینید با اون رتبه ای که تخمین زدین چجوری انتخاب رشته کنید و خیلیا ممکنه با توجه به اهدافشون تصمیمی بگیرن برای کنکور سال بعد تلاش کنن. نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک 1401 موسسه 3گام به صورت اختصاصی برای همین رشته بهینه سازی شده و شما می تونید تو ادامه مطلب ویژگی های اصلی و مهمشو ببینید. در ضمن بعد از اینکه تخمین رتبه رو انجام دادین می تونید با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ارشد فیزیک ببینید با توجه به اون رتبه ای که آوردین تو گرایش ها و دانشگاه های مختلف چقدر شانس قبولی دارین. پیشنهاد می کنیم با توجه به ظرفیت های کنکور ارشد فیزیک و اینکه گرایش های مختلف کاملا با هم تو رتبه ها همپوشانی دارن از این دو نرم افزار استفاده کنید تا بتونید تو بهترین گرایش و دانشگاه ممکن قبول بشین. رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد فیزیک داوطلبای سال های گذشته نشون میده که اگه با دقت بالا انتخاب رشته نکنید ممکنه یه گرایش و دانشگاه بهت رو از دست بدین.

اما کاربرد دوم نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک اینه که شما می تونید از همون اول مطالعه تو برنامه ریزی ازش کمک بگیرید با توجه به ضرایبی که دروس محتلف تو کنکور ارشد فیزیک دارن و حجم مطالبی که باید خونده بشه یه برنامه ریزی هدفمند قطعا می تونه کمکتون کنه که  انرژی خودتونو تو بخشای درست استفاده کنید و بتونید به اون هدفی که دارین برسین. برای اینکه ببینید برای رتبه مورد نظرتون چه درصدایی لازم دارین می تونین نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک رو استفاده کنید و می بینید که برای اون رتبه ای که می خواین توی مجموعه دروس زبان، تخصصی 1 و تخصصی 2 با چه ترکیب درصدهایی می تونید رتبه لازم رو به دست بیارین. در واقع با اینکار می تونید با توجه به نقاط ضعف و قوت خودتون بیاین بهترین و راحت ترین مسیر رسیدن به اون رتبه رو انتخاب کنید و به نسبت اون برنامه ریزی خودتون رو انجام بدین. همچنین مطلب نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد فیزیک هم می تونه در این زمینه به داوطلبا کمک کنه.

 

لیست کامل رشته هایی که با ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام می توانید در آنها تخمین رتبه انجام دهید: تخمین رتبه ارشد

تا اینجا با دو کاربرد مهم نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک  آشنا شدین اما واقعا  استفاده از هر نرم افزار تخمین رتبه ای می تونه اینقدر خوب و دقیق به شما کمک کنه؟ تو ادامه مطلب به ویژگی های دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک 1401 می پردازیم و میگیم که چرا نباید از خیلی از نرم افزار های تخمین رتبه استفاده کنید می توانید از طریق لینک ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد فیزیک وارد ربات تخمین رتبه شوید.

 

 

ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک

با دو تا کاربرد مهم نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک آشنا شدین و در واقع ضرورت استفاده از تخمین رتبه رو به شما گفتیم. حالا نوبت به این میرسه که از کدوم نرم افزار تخمین رتبه استفاده کنیم که هم معتبر باشه هم دقیق ترین تخمین رتبه رو به ما ارائه بده. چون صادقانه بگم همونقدری که استفاده از یه نرم افزار تخمین رتبه دقیق می تونه به کمکتون بیاد یه نرم افزار تخمین رتبه نا معتبر می تونه کل تلاشتون رو نابود کنه. تو ادامه ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک 1401 موسسه 3گام رو به عنوان دقیق ترین تخمین رتبه ارشد توضیح میدیم و شما میتونید هم بیشتر با این نرم افزار آشنا بشین هم اگر خواستید می تونی دبقیه نرم افزارا رو باهاش مقایسه کنید.

ویژگی اول و اصلی نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک 1401 مبنا و فرمول محاسبه ترازشه. در واقع این نرم افزار از همون فرمولی برای تخمین رتبه استفاده می کنه که سازمان سنجش تو کنکور ارشد باهاش رتبه هارو محاسبه می کنه و این موضوع باعث میشه تخمین رتبه دقت بالایی داشته باشه چون شما تخمین رتبه رو استفاده می کنید که رتبه اصلیتون رو تو کنکور ارشد باهاش بسنجید و این نرم افزار به کمک این فرمول رتبه تخمین زده شده رو با درصد خطای کمتری می تونه به شما نشون بده. فرمول محاسبه ترازی که تو نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک ازش استفاده میشه رو می تونید تو تصویر زیر ببیند.

 

نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد
نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد

 

ویژگی دوم نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک اینه که از تعداد کارنامه های زیادی برای تخمین رتبه شما استفاده می کنه. اطلاعات چندین هزار کارنامه از کنکور ارشد فیزیک 92 تا سال 1400 وارد این نرم افزار تخمین رتبه شده و به همین دلیلی می تونه با دقت بالایی حدود رتبه شما رو محاسبه کنه و تخمین بزنه. دقت داشته باشید که این نرم افزار به صورت اختصاصی برای کنکور ارشد فیزیک استفاده میشه و همه اطلاعاتی که بهش داده شده فقط و فقط از کارنامه های همین رشتس و یکی از دلایل برتریش نسبت به نرم افزارای مشابهش همینه که به صورت اختصاصیه و باعث میشه تخمین رتبش به دقیق ترین شکل ممکن انجام بشه. این نکته رو هم به این ویژگی اضافه کنید که تو این کارنامه ها اطلاعات سهمیه های مختلف شامل سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران وجود داره و باعث میشه همه داوطلبا بتونن برای رتبه کشوریشون ازش استفاده کنن.

همه ویژگی های بالا باعث میشه که خروجی ربات تخمین رتبه ارشد فیزیک 1401 موسسه 3گام دقیق ترین تخمین رتبه برای شما باشه اما در کنارش یه ویژگی هم داره که خیلی استقبال شده ازش و اونم امکان استفاده رایگان از این نرم افزار تخمین رتبس که تو ادامه توضیح میدیم.

 

تخمین رتبه ارشد فیزیک رایگان

خب همونجوری که گفتیم استفاده از ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام برای کنکور ارشد فیزیک به صورت رایگان هم امکان پذیره و می تونید با دعوت از پنج نفر به ربات تخمین رتبه، به صورت رایگان از همه امکاناتش استفاده کنید. ولی به یه نکته رو یادتون باشه نرم افزار و رباتای تخمین رتبه کنکور ارشد که در حال حاضر به صورت رایگان تو جاهای مختلف می بینید به هیچ وجه دقت لازم رو ندارن و ممکنه باعث به اشتباه افتادن شما بشن پس حتما در نظر بگیرید که حتی اگه از نرم افزارای متفرقه استفاده می کنید اصلا روش حساب نکنید و ما این نرم افزار تخمین رتبه دقیق رو رایگان هم در اختیارتون گذاشتیم که سرنوشت شما تحت تاثیر این نرم افزاری پر از اشتباه قرار نگیره. حالا که تخمین رتبه رایگاه دریافت کردین ما دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد فیزیک رو هم براتون به صورت رایگان فراهم کردیم.

 

 

سوالات متداول:

آیا امکان تخمین رتبه رایگان با نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک 3گام امکان پذیر است؟

خب همونجوری که گفتیم استفاده از ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام برای کنکور ارشد فیزیک به صورت رایگان هم امکان پذیره و می تونید با دعوت از پنج نفر به ربات تخمین رتبه، به صورت رایگان از همه امکاناتش استفاده کنید. ولی به یه نکته رو یادتون باشه نرم افزار و رباتای تخمین رتبه کنکور ارشد که در حال حاضر به صورت رایگان تو جاهای مختلف می بینید به هیچ وجه دقت لازم رو ندارن و ممکنه باعث به اشتباه افتادن شما بشن پس حتما در نظر بگیرید که حتی اگه از نرم افزارای متفرقه استفاده می کنید اصلا روش حساب نکنید و ما این نرم افزار تخمین رتبه دقیق رو رایگان هم در اختیارتون گذاشتیم که سرنوشت شما تحت تاثیر این نرم افزاری پر از اشتباه قرار نگیره.

دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک کدام است؟

نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 فیزیک موسسه 3گام، وارد پنجمین سال خود شده است و تاکنون با توجه به نظر سنجی ها و گزارشات از داوطلبان، دقیق ترین و بهترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 به حساب می آید. 

این نرم افزار تخمین رتبه به صورت یک ربات تلگرامی ارائه می شود تا دسترسی به آن و استفاده از آن آسان تر باشد.

این نرم افزار تخمین رتبه قابلیت استفاده به صورت رایگان را دارد.

در مقایسه با نرم افزار های تخمین رتبه موجود، تنها نرم افزاری است که پس از برگزاری کنکور ارشد ، تحلیل  آزمون انجام می شود و تخمین رتبه ها بر اساس آن بهینه سازی می شود.

این ربات امکان تخمین رتبه رایگان ارشد 99 را نیز دارد که با دعوت 5 نفر از دوستانتان به این ربات تا 5 بار تخمین رتبه رایگان برای شما انجام می دهد. 

نرم افزار تخمین رتبه ارشد فیزیک همیشه در دسترس است. برای استفاده از ربات تخمین رتبه ارشد فیزیک به لینک https://telegram.me/ArshadTakhminBot مراجعه کنید.

درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد فیزیک چقدر است؟

داشتن اطلاعات درصد، رتبه، و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد فیزیک در سال 98 به داوطلبان ارشد فیزیک سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد فیزیک 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود. برای اطلاع از درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد فیزیک به نمونه رتبه ها و محل قبولی های ارشد فیزیک 98 در سایت 3گام مراجعه کنید.

سایر بخش های مجموعه فیزیک

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت