گزیده ای از اتاق فکر علوم سیاسی و روابط بین الملل

ورود به اتاق فکر

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 99

تعداد بازدید 181 دفعه

برای دقیق ترین تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 99 می توانید از ربات تخمین رتبه 3گام استفاده کنید. نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی رتبه شما را در گرایش های : علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای، اندیشه سیاسی در اسلام و دیپلماسی و سازمان های منطقه ای، نمایش می دهد.در نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی اطلاعات کارنامه های سالهای 92 تا 98 وجود دارد که شامل: سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد و بیست و پنج درصد ایثارگران می شود. امکان تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی به صورت رایگان در ربات وجود دارد.

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 99
دقیق ترین تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 99

 

ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی

یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد علوم سیاسی

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 99

داوطلبای کنکور ارشد علوم سیاسی همیشه یکی از بزرگترین نگرانی ها و دغدغه هاشون سوالاییه که معمولا جوابش توی انتخاب رشته یا تخمین رتبه دقیق و حساب شده پیدا میشه. سوالایی مثل: رتبه ی من تو همه گرایش های علوم سیاسی یکی میشه یا چطور میتونم ببینم با چه درصدایی چه رتبه ای میارم و چه درصدایی برای قبولی تو گرایش علوم سیاسی دانشگاه تهران نیازه. برای همین تصمیم گرفتیم مطلب تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی ویژه کنکور 99 رو بنویسیم تا ببینید چجوری به راحتی می تونید به چند تا سوالتون همزمان جواب بدین. داوطلبای این رشته واقعا حق دارن سوالایی که بالاتر مطرح شد رو بپرسن چون با یه نگاه به نمونه کارنامه های ارشد علوم سیاسی سال های گذشته متوجه میشیم که شاید نشه یه الگوی مناسب تو همشون پیدا کرد مثلا یکی درس تخصصی یه گرایشو سفید گذاشته اما تونسته رتبه خیلی خوبی تو اون گرایش کسب کنه و یکی با وجود اینکه تو همون گرایش درس تخصصی هم جواب داده بازم نتونسته رتبه ای که لازم داره رو بدست بیاره. اما این چجوری ممکنه ؟ پس اگه اینجوری باشه دیگه تلاشو بذاریم کنار و شانسی بریم جلو و درس بخونیم شاید یه اتفاق خوبی بیفته. مسلما نه. شاید این موضوع کمی کار انتخاب رشته و تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی رو سخت تر کنه ولی غیر ممکن نیست. قبل اینکه به صورت جدی تر وارد بحث تخمین رتبه بشیم لازمه که پیش نیاز این بحث یعنی ضرایب دروس گرایش های ارشد علوم سیاسی رو ببینید. تو جدول زیر می تونید این ضریبا رو مشاهده کنید.

لیست کامل رشته هایی که با ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام می توانید در آنها تخمین رتبه انجام دهید: تخمین رتبه ارشد

 

 

جدول ضرایب دروس برای تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی

عنوان درس/عنوان گرایش علوم سیاسی روابط بین الملل مطالعات منطقه ای اندیشه سیاسی در اسلام دیپلماسی و سازمانهای بین المللی
زبان عمومی و تخصصی 1 1 2 1 2
مبانی علم سیاست 2 0 0 2 1
جامعه شناسی سیاسی 1 0 0 1 0
اصول روابط بین الملل و سیاست خارجی 0 2 1 0 2
اندیشه های سیاسی (غرب و اسلام) 1 1 0 2 0
تحولات سیاسی اجتماعی ایران 1 0 0 1 0
جهان سوم و مسائل آن 1 1 0 1 0
نظامهای سیاسی تطبیقی 1 0 1 0 0
حقوق بین الملل عمومی 0 1 0 1 2
سازمانهای بین المللی 0 1 1 1 2
تاریخ روابط بین الملل 0 1 0 1 2
تاریخ سیاست خارجی ایران از صفویه تا به امروز 0 0 0 0 2
روش پژوهش 0 0 1 0 0
سیاست و حکومت منطقه مرتبط 0 0 2 0 0

همونطور که میبینید توی همه گرایش های ارشد علوم سیاسی ضرایب دروس یک یا دو هستن و این موضوع در کنار داشتن دروس مشترک بین گرایش های مختلف باعث همون موضوعی میشه که بالاتر اشاره کردیم. یعنی ممکنه یه داوطلب حتی بدون جواب دادن به درس ضریب دو تخصصی یه گرایش بتونه رتبه بهتری از کسی بیاره که اون درسو جواب داده. در واقعا این ضرایب یک و دو در کنار دروس مشترک باعث همپوشانی زیاد رتبه ها و در نتیجه سخت تر شدن انتخاب رشته و تخمین رتبه کنکور ارشد علوم سیاسی می شه. یه نکته مهم دیگه هم در مورد ارشد علوم سیاسی وجود داره اونم اینه که وقتی بالاترین ضریب تو یه گرایش دو هست و بیشتر ضرایب یک کسب تراز صرفا از چند تا درس خاص سخت تر میشه. در واقع توی برنامه ریزی کنکور ارشد علوم سیاسی باید در نظر بگیرید که اگه می خواین درس یا سرفصلی رو حذف کنید کار خیلی پرریسکیه و نبید بدون تحقیق انجامش بدین که این تحقیق رو می تونید با کمک نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی انجام بدین و ببینید برای رتبه ای که میخواین چه درصدایی حدودا تو هر درس لازم دارین و کدوما رو می تونین حذف کنین. با اینکار با خیال راحت تر می تونید برنامه ریزی مطالعاتی خودتونو انجام بدین. پس تخمین رتبه تو شروع مطالعه هم می تونه خیلی کمکتون کنه. هرچند که بیشتر داوطلبا ممکنه از تخمین رتبه بعد از اینکه کنکور ارشد رو دادن استفاده کنن. البته برای اونموقع هم باید دقت داشته باشین که از هر نرم افزاری استفاده نکنید و بتونید دقیق ترین نرم افزار کنکور ارشد علوم سیاسی رو پیدا کنید. یعنی مهمه که هم دقیق باشه هم به صورت اختصاصی با اطلاعات واقعی کنکور ارشد علوم سیاسی برنامه ریزی شده باشه که بتونه شما رو تو رسیدن به هدفتون کمک کنه. در واقع تخمین رتبه بعد از کنکور ارشد شما رو چند روز از بقیه رقبا و داوطلبا میتونه جلوتر بندازه و وقتی همه منتظر اعلام رتبه ها و نتایج از طریق سازمان سنجش هستن شما میتونی با تخمین رتبه، رتبه حدودی خودتو بدست بیاری و بری سراغ اطلاعاتی که برای انتخاب رشته ارشد علوم سیاسی نیاز داری. در واقع شما بعد از دیدن رتبتون می تونید از نرم افزار مکمل تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی استفاده کنید و ببینید تو کدوم  دانشگاه ها و گرایش های ارشد علوم سیاسی شانس قبولی بیشتری دارین. برای استفاده از نرم افزار مکمل می تونید بعد از استفاده از ربات تخمین رتبه از لینک انتخاب رشته ارشد علوم سیاسی استفاده کنید. خب حالا که دیدین تو کنکور ارشد علوم سیاسی به دلیل پیچیدگی ها و همپوشانی هایی که داره احتمالا به تخمین رتبه نیاز پیدا می کنید ( البته شایدم نیاز پیدا کردین که الان دارین این مطلبو می خونید!) بریم سرغ اینکه یه نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی دقیق چه ویژگی هایی باید داشته باشه.

ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی

یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد علوم سیاسی

ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 99

همه اون مزیت هایی که تو استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی که بالا گفتیم با استفاده از یه نرم افزار اشتباه به باد میره و حتی نتیجه عکس میده به همین دلیل اینجا ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 3گام رو به عنوان دقیق ترین تخمین رتبه رو آوردیم و شما می تونید نرم افزارای تخمین رتبه مشابهو باهاش بسنجین.

ویژگی اول و اصلی نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 99 مبنا و فرمول محاسبه ترازشه. در واقع این نرم افزار از همون فرمولی برای تخمین رتبه استفاده می کنه که سازمان سنجش تو کنکور ارشد باهاش رتبه هارو محاسبه می کنه و این موضوع باعث میشه تخمین رتبه دقت بالایی داشته باشه چون شما تخمین رتبه رو استفاده می کنید که رتبه اصلیتون رو تو کنکور ارشد باهاش بسنجید و این نرم افزار به کمک این فرمول رتبه تخمین زده شده رو با درصد خطای کمتری می تونه به شما نشون بده. فرمول محاسبه ترازی که تو نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی ازش استفاده میشه رو می تونید تو تصویر زیر ببیند.

 

نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد
نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد

 

ویژگی دوم نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی اینه که از تعداد کارنامه های زیادی برای تخمین رتبه شما استفاده می کنه. اطلاعات چندین هزار کارنامه از کنکور ارشد علوم سیاسی 92 تا سال 98 وارد این نرم افزار تخمین رتبه شده و به همین دلیلی می تونه با دقت بالایی حدود رتبه شما رو محاسبه کنه و تخمین بزنه. دقت داشته باشید که این نرم افزار به صورت اختصاصی برای کنکور ارشد علوم سیاسی استفاده میشه و همه اطلاعاتی که بهش داده شده فقط و فقط از کارنامه های همین رشتس و یکی از دلایل برتریش نسبت به نرم افزارای مشابهش همینه که به صورت اختصاصیه و باعث میشه تخمین رتبش به دقیق ترین شکل ممکن انجام بشه. این نکته رو هم به این ویژگی اضافه کنید که تو این کارنامه ها اطلاعات سهمیه های مختلف شامل سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران وجود داره و باعث میشه همه داوطلبا بتونن برای رتبه کشوریشون ازش استفاده کنن.

ویژگی بعدی اینه که چون نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 99 اختصاصی برای این رشتس خروجی ای که به شما میده کاملا مثل کارنامه کنکور ارشده و شما تو گرایشای مختلف: علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای، اندیشه سیاسی در اسلام و دیپلماسی و سازمان های منطقه ای می تونید رتبه خودتونو ببینید.

همه ویژگی های بالا باعث میشه که خروجی ربات تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 99 موسسه 3گام دقیق ترین تخمین رتبه برای شما باشه اما در کنارش یه ویژگی هم داره که خیلی استقبال شده ازش و اونم امکان استفاده رایگان از این نرم افزار تخمین رتبس که تو ادامه توضیح میدیم.

تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی رایگان

شما می تونید از دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی به صورت رایگان هم استفاده کنید و برای این کار کافیه فقط پنج نفر از دوستاتونو به ربات تخمین رتبه دعوت کنید و بعدش به صورت خودکار اعتبارتون برای انجام 5 تخمین رتبه شارژ میشه. فقط اینو بگم که به دلایلی که بالا هم اشاره شد حتی خیلی از نرم افزارای پولی هم کامل نیستن و بعضا کاملا اشتباه شما رو راهنمایی میکنن چه برسه به تخمین رتبه های رایگان پس سعی کنید از هر نرم افزاری مخصوصا رایگاناش استفاده نکنید و اگر هم کردین زیاد روشون حساب نکنید چون معمولا خطای زیادی دارن. ما امکان تخمین رتبه رایگان رو برای علوم سیاسی قرار دادیم که شما درگیر این نرم افزارای غیر دقیق نشین چون قطعا آینده شما بسیار مهمتره.

 

ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی

یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد علوم سیاسی

سایر بخش های علوم سیاسی و روابط بین الملل

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد