دقیق ترین تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 1401

برای دقیق ترین تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 1401 از ربات تخمین رتبه 3گام استفاده کنید. نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 1401 رتبه شما را در گرایش های: علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای، اندیشه سیاسی در اسلام و دیپلماسی و سازمان های بین المللی، نمایش می دهد.در نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی اطلاعات کارنامه های سالهای 92 تا 1400 وجود دارد که شامل: سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد و بیست و پنج درصد ایثارگران می شود. تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 1401 به صورت رایگان در ربات وجود دارد.

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 99
دقیق ترین تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 1401


 

داوطلبای کنکور ارشد علوم سیاسی همیشه یکی از بزرگترین نگرانی ها و دغدغه هاشون سوالاییه که معمولا جوابش توی انتخاب رشته یا تخمین رتبه دقیق و حساب شده پیدا میشه. سوالایی مثل: رتبه ی من تو همه گرایش های علوم سیاسی یکی میشه یا چطور میتونم ببینم با چه درصدایی چه رتبه ای میارم و چه درصدایی برای قبولی تو گرایش علوم سیاسی دانشگاه تهران نیازه. رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد علوم سیاسی و روابط بین الملل هم می تونه در این زمینه به داوطلبا کمک کنه. برای همین تصمیم گرفتیم مطلب تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی ویژه کنکور 1401 رو بنویسیم تا ببینید چجوری به راحتی می تونید به چند تا سوالتون همزمان جواب بدین. داوطلبای این رشته واقعا حق دارن سوالایی که بالاتر مطرح شد رو بپرسن چون با یه نگاه به نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد علوم سیاسی متوجه میشیم که شاید نشه یه الگوی مناسب تو همشون پیدا کرد مثلا یکی درس تخصصی یه گرایشو سفید گذاشته اما تونسته رتبه خیلی خوبی تو اون گرایش کسب کنه و یکی با وجود اینکه تو همون گرایش درس تخصصی هم جواب داده بازم نتونسته رتبه ای که لازم داره رو بدست بیاره. اما این چجوری ممکنه ؟ پس اگه اینجوری باشه دیگه تلاشو بذاریم کنار و شانسی بریم جلو و درس بخونیم شاید یه اتفاق خوبی بیفته. مسلما نه. شاید این موضوع کمی کار انتخاب رشته و تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی رو سخت تر کنه ولی غیر ممکن نیست. البته اینم بگم که مطلب مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد علوم سیاسی و روابط بین الملل هم برای مطالعه ضروریه. قبل اینکه به صورت جدی تر وارد بحث تخمین رتبه بشیم لازمه که پیش نیاز این بحث یعنی ضرایب دروس گرایش های ارشد علوم سیاسی رو ببینید. تو جدول زیر می تونید این ضریبا رو مشاهده کنید.

لیست کامل رشته هایی که با ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام می توانید در آنها تخمین رتبه انجام دهید: تخمین رتبه ارشد

حالا با استفاده از لینک ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی می تونید وارد ربات تخمین رتبه بشین.

 

 

جدول ضرایب دروس برای تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی

عنوان درس/عنوان گرایش علوم سیاسی روابط بین الملل مطالعات منطقه ای اندیشه سیاسی در اسلام دیپلماسی و سازمانهای بین المللی
زبان عمومی و تخصصی 1 1 2 1 2
مبانی علم سیاست 2 0 0 2 1
جامعه شناسی سیاسی 1 0 0 1 0
اصول روابط بین الملل و سیاست خارجی 0 2 1 0 2
اندیشه های سیاسی (غرب و اسلام) 1 1 0 2 0
تحولات سیاسی اجتماعی ایران 1 0 0 1 0
جهان سوم و مسائل آن 1 1 0 1 0
نظامهای سیاسی تطبیقی 1 0 1 0 0
حقوق بین الملل عمومی 0 1 0 1 2
سازمانهای بین المللی 0 1 1 1 2
تاریخ روابط بین الملل 0 1 0 1 2
تاریخ سیاست خارجی ایران از صفویه تا به امروز 0 0 0 0 2
روش پژوهش 0 0 1 0 0
سیاست و حکومت منطقه مرتبط 0 0 2 0 0

همونطور که میبینید توی همه گرایش های ارشد علوم سیاسی ضرایب دروس یک یا دو هستن و این موضوع در کنار داشتن دروس مشترک بین گرایش های مختلف باعث همون موضوعی میشه که بالاتر اشاره کردیم. یعنی ممکنه یه داوطلب حتی بدون جواب دادن به درس ضریب دو تخصصی یه گرایش بتونه رتبه بهتری از کسی بیاره که اون درسو جواب داده. در واقعا این ضرایب یک و دو در کنار دروس مشترک باعث همپوشانی زیاد رتبه ها و در نتیجه سخت تر شدن انتخاب رشته و تخمین رتبه کنکور ارشد علوم سیاسی می شه. یه نکته مهم دیگه هم در مورد ارشد علوم سیاسی وجود داره اونم اینه که وقتی بالاترین ضریب تو یه گرایش دو هست و بیشتر ضرایب یک کسب تراز صرفا از چند تا درس خاص سخت تر میشه. در واقع توی برنامه ریزی کنکور ارشد علوم سیاسی باید در نظر بگیرید که اگه می خواین درس یا سرفصلی رو حذف کنید کار خیلی پرریسکیه و نباید بدون تحقیق انجامش بدین که این تحقیق رو می تونید با کمک نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 1401 انجام بدین و ببینید برای رتبه ای که میخواین چه درصدایی حدودا تو هر درس لازم دارین و کدوما رو می تونین حذف کنین. با اینکار با خیال راحت تر می تونید برنامه ریزی مطالعاتی خودتونو انجام بدین. پس تخمین رتبه تو شروع مطالعه هم می تونه خیلی کمکتون کنه. هرچند که بیشتر داوطلبا ممکنه از تخمین رتبه بعد از اینکه کنکور ارشد رو دادن استفاده کنن. البته برای اونموقع هم باید دقت داشته باشین که از هر نرم افزاری استفاده نکنید و بتونید دقیق ترین نرم افزار کنکور ارشد علوم سیاسی رو پیدا کنید. یعنی مهمه که هم دقیق باشه هم به صورت اختصاصی با اطلاعات واقعی کنکور ارشد علوم سیاسی برنامه ریزی شده باشه که بتونه شما رو تو رسیدن به هدفتون کمک کنه. در واقع تخمین رتبه بعد از کنکور ارشد شما رو چند روز از بقیه رقبا و داوطلبا میتونه جلوتر بندازه و وقتی همه منتظر اعلام رتبه ها و نتایج از طریق سازمان سنجش هستن شما میتونی با تخمین رتبه، رتبه حدودی خودتو بدست بیاری و بری سراغ اطلاعاتی که برای انتخاب رشته ارشد علوم سیاسی نیاز داری. در واقع شما بعد از دیدن رتبتون می تونید از نرم افزار مکمل تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی استفاده کنید و ببینید تو کدوم  دانشگاه ها و گرایش های ارشد علوم سیاسی شانس قبولی بیشتری دارین. برای استفاده از نرم افزار مکمل می تونید بعد از استفاده از ربات تخمین رتبه از لینک انتخاب رشته ارشد علوم سیاسی استفاده کنید. خب حالا که دیدین تو کنکور ارشد علوم سیاسی به دلیل پیچیدگی ها و همپوشانی هایی که داره احتمالا به تخمین رتبه نیاز پیدا می کنید ( البته شایدم نیاز پیدا کردین که الان دارین این مطلبو می خونید!) بریم سرغ اینکه یه نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی دقیق چه ویژگی هایی باید داشته باشه. البته اینجا می تونید با لینک ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی وارد ربات تخمین رتبه هم بشید.

 

ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 1401

همه اون مزیت هایی که تو استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 1401 که بالا گفتیم با استفاده از یه نرم افزار اشتباه به باد میره و حتی نتیجه عکس میده به همین دلیل اینجا ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 3گام رو به عنوان دقیق ترین تخمین رتبه رو آوردیم و شما می تونید نرم افزارای تخمین رتبه مشابهو باهاش بسنجین.

ویژگی اول و اصلی نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 1401 مبنا و فرمول محاسبه ترازشه. در واقع این نرم افزار از همون فرمولی برای تخمین رتبه استفاده می کنه که سازمان سنجش تو کنکور ارشد باهاش رتبه هارو محاسبه می کنه و این موضوع باعث میشه تخمین رتبه دقت بالایی داشته باشه چون شما تخمین رتبه رو استفاده می کنید که رتبه اصلیتون رو تو کنکور ارشد باهاش بسنجید و این نرم افزار به کمک این فرمول رتبه تخمین زده شده رو با درصد خطای کمتری می تونه به شما نشون بده. فرمول محاسبه ترازی که تو نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 1401 ازش استفاده میشه رو می تونید تو تصویر زیر ببیند.

 

نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد
نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد

 

 

ویژگی دوم نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 1401 اینه که از تعداد کارنامه های زیادی برای تخمین رتبه شما استفاده می کنه. اطلاعات چندین هزار کارنامه از کنکور ارشد علوم سیاسی 92 تا سال 1400 وارد این نرم افزار تخمین رتبه شده و به همین دلیلی می تونه با دقت بالایی حدود رتبه شما رو محاسبه کنه و تخمین بزنه. دقت داشته باشید که این نرم افزار به صورت اختصاصی برای کنکور ارشد علوم سیاسی استفاده میشه و همه اطلاعاتی که بهش داده شده فقط و فقط از کارنامه های همین رشتس و یکی از دلایل برتریش نسبت به نرم افزارای مشابهش همینه که به صورت اختصاصیه و باعث میشه تخمین رتبش به دقیق ترین شکل ممکن انجام بشه. این نکته رو هم به این ویژگی اضافه کنید که تو این کارنامه ها اطلاعات سهمیه های مختلف شامل سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران وجود داره و باعث میشه همه داوطلبا بتونن برای رتبه کشوریشون ازش استفاده کنن.

ویژگی بعدی اینه که چون نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی اختصاصی برای این رشتس خروجی ای که به شما میده کاملا مثل کارنامه کنکور ارشده و شما تو گرایشای مختلف: علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای، اندیشه سیاسی در اسلام و دیپلماسی و سازمان های منطقه ای می تونید رتبه خودتونو ببینید.

همه ویژگی های بالا باعث میشه که خروجی ربات تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی موسسه 3گام دقیق ترین تخمین رتبه برای شما باشه اما در کنارش یه ویژگی هم داره که خیلی استقبال شده ازش و اونم امکان استفاده رایگان از این نرم افزار تخمین رتبس که تو ادامه توضیح میدیم.

 

تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی رایگان

شما می تونید از دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 1401 به صورت رایگان هم استفاده کنید و برای این کار کافیه فقط پنج نفر از دوستاتونو به ربات تخمین رتبه دعوت کنید و بعدش به صورت خودکار اعتبارتون برای انجام 5 تخمین رتبه شارژ میشه. فقط اینو بگم که به دلایلی که بالا هم اشاره شد حتی خیلی از نرم افزارای پولی هم کامل نیستن و بعضا کاملا اشتباه شما رو راهنمایی میکنن چه برسه به تخمین رتبه های رایگان پس سعی کنید از هر نرم افزاری مخصوصا رایگاناش استفاده نکنید و اگر هم کردین زیاد روشون حساب نکنید چون معمولا خطای زیادی دارن. ما امکان تخمین رتبه رایگان رو برای علوم سیاسی قرار دادیم که شما درگیر این نرم افزارای غیر دقیق نشین چون قطعا آینده شما بسیار مهمتره. حالا که تخمین رتبه رایگان رو دارین می تونید دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد علوم سیاسی و روابط بین الملل رو هم به صورت رایگان دریافت کنین.

 

سوالات متداول:

آیا امکان تخمین رتبه رایگان با نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی 3گام امکان پذیر است؟

شما می تونید از دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی به صورت رایگان هم استفاده کنید و برای این کار کافیه فقط پنج نفر از دوستاتونو به ربات تخمین رتبه دعوت کنید و بعدش به صورت خودکار اعتبارتون برای انجام 5 تخمین رتبه شارژ میشه. فقط اینو بگم که به دلایلی که بالا هم اشاره شد حتی خیلی از نرم افزارای پولی هم کامل نیستن و بعضا کاملا اشتباه شما رو راهنمایی میکنن چه برسه به تخمین رتبه های رایگان پس سعی کنید از هر نرم افزاری مخصوصا رایگاناش استفاده نکنید و اگر هم کردین زیاد روشون حساب نکنید چون معمولا خطای زیادی دارن. ما امکان تخمین رتبه رایگان رو برای علوم سیاسی قرار دادیم که شما درگیر این نرم افزارای غیر دقیق نشین چون قطعا آینده شما بسیار مهمتره.

آیا نتیجه نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم سیاسی دقیق است؟

نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 مجموعه علوم سیاسی موسسه 3گام، وارد پنجمین سال خود شده است و تاکنون با توجه به نظر سنجی ها و گزارشات از داوطلبان، دقیق ترین و بهترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 به حساب می آید. 

این نرم افزار تخمین رتبه به صورت یک ربات تلگرامی ارائه می شود تا دسترسی به آن و استفاده از آن آسان تر باشد.

این نرم افزار تخمین رتبه قابلیت استفاده به صورت رایگان را دارد.

در مقایسه با نرم افزار های تخمین رتبه موجود، تنها نرم افزاری است که پس از برگزاری کنکور ارشد ، تحلیل  آزمون انجام می شود و تخمین رتبه ها بر اساس آن بهینه سازی می شود.

این ربات امکان تخمین رتبه رایگان ارشد 99 را نیز دارد که با دعوت 5 نفر از دوستانتان به این ربات تا 5 بار تخمین رتبه رایگان برای شما انجام می دهد.

درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد مجموعه علوم سیاسی چقدر است؟

داشتن اطلاعات درصد، رتبه، و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد علوم سیاسی در سال 98 به داوطلبان ارشد علوم سیاسی سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد علوم سیاسی 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود. برای اطلاع از درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد علوم سیاسی به نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها، و قبولی های ارشد علوم سیاسی 98 در سایت 3گام مراجعه کنید.

سایر بخش های علوم سیاسی و روابط بین الملل

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت