گزیده ای از اتاق فکر مهندسی شیمی

ورود به اتاق فکر
 • دکتری شیمی

  سلام خسته نباشید
  کارشناسی و کارشناسی ارشد گروه علوم انسانی دارم برای دکتری می تونم از رشته های مجموعه شیمی شرکت کنم؟

 • دارو سازی

  سلام. ممکنه در خصوص گرایش دارو سازی بگید که اولا بازار کارش چطوره دوما برای خوندن این گرایش لازمه تو چه درسایی قوی تر باشیم. ممنونم

 • راهنمای جهت شرکت در کنکور

  سلام
  بنده لیسانس مهندس مکانیک از دانشگاه علمی کاربردی را دارم میخوام از رشته مهندسی شیمی توی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کنم. وقت کم دارم شاغلم و متاهل بنابه اقتضای شغلم باید ادامه تحصیل بدم . چه دروسی را مطالعه کنم که قبول بشم
  ؟

 • انتخاب رشته

  سلام کارشناسی شیمی کاربردی ام میخوام ببینم برای ارشد میشه مهندسی نفت خوند؟و با چ رتبه ای دانشکده نفت ابادان میشه قبول شد؟

 • قبولی در شبانه مهندسی شیمی

  سلام.من رتبم۳۷۰۰شده میخاستم بدونم میشه شبانه مهندسی شیمی قبول شم؟گرایش فرقی نداره.لطفا راهنماییم کنید

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی

تعداد بازدید 227 دفعه

نرم افزار تخمین رتبه 3گام، امکان دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی را برای شما فراهم کرده است. دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی 99 برای نمایش نتایج با دقت بالا از کارنامه های ارشد مهندسی شیمی سال 92 تا 98 استفاده می کند. در اطلاعات ورودی به ربات تخمین رتبه ارشد از همه سهمیه ها شامل: سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و بیست و پنج درصد ایثارگران استفاده شده است. همچنین امکان استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی به صورت رایگان فراهم شده است.

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی
دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی

 

ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی

یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد مهندسی شیمی

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی

با توضیحاتی که در ادامه میدم متوجه میشین که چرا به یه نرم افزار تخمین رتبه مهندسی شیمی دقیق نیاز دارین و چجوری این نرم افزار جواب خیلی از سوالاتتونو به شما میده. داوطلبای کنکور مهندسی شیمی همیشه یکی از دغدغه های بزرگشون تو شروع مطالعه اینه با توجه به هدف و شرایطی که دارن چه درسایی رو مطالعه کنن و چه درسایی رو بذارن کنار. از اونجایی که همه گرایش های کنکور ارشد مهندسی شیمی توی یه کد ضریب قرار دارن بنابراین درس خاصی نیست که تو یه گرایش به صورت تخصصی باشه و ضریب بالاتری داشته باشه که بدونن با زدن اون درس یه جورایی تراز خوبی کسب میکنن. این که کنکور مهندسی شیمی یه کد ضریب داره تو نگاه اول شاید  باعث بشه فکر کنید کار راحت تری برای تخمین رتبه دارین ولی خب تو انتخاب رشته با توجه به تخمبن رتبه ای که می کنید باید دقت بالاتری داشته باشین چون همپوشانی به شدت بالاست و ممکنه شمارو به اشتباه بندازه. این مقدمات رو گفتم که بگم برای کنور ارشدی مثل مهندسی شیمی دو جا خیلی خوبه یا حتی واجبه که تخمین رتبه داشته باشین اولیش تو همون شروع مطالعس که خیلیا نگران اینن ترمودینامیک بیشتر بزنن یا انتق حرارت یا حداقل درصد لازم انتقال جرم و عملیات واحد برای قبولی تو دانشگاه شریف چنده. جواب همه این سوالا رو با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه مهندسی شیمی می تونید بهش برسید تازه نکته جالبترش اینه که برای کسب رتبه مورد نظر خودتون حتما بیشتر از یه مسیر وجود داره که می تونید با وارد کردن درصدای مختلف تو ربات تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی خودتون چک کنید که مثلا صفر زدن یه درس چقد می تونه تو رتبه مورد نظرتون برای قبولی تاثیر گذار باشه. اگه تو اول مطالعتون از تخمین رتبه استفاده کنید دیگه تا روز کنکور یه دید درست و مهندسی شده نسبت به درسای مختلف دارین و نگران این نیستین که نکنه حذف یه درس یا درصد پایین توی درس دیگه باعث عدم موفقیتتون بشه.

لیست کامل رشته هایی که با ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام می توانید در آنها تخمین رتبه انجام دهید: تخمین رتبه ارشد

اما دومین جایی که یه تخمین رتبه دقیق خیلی می تونه کمکتون کنه و به اندازه نکته قبلی مهمه بعد ازاینه که شما کنکور ارشدو دادی و حالا منتظری نتایج بیاد اما از طرفی می دونی که بعد از اومدن نتایج اونقدری فرصت نداری که بتونی در مورد گرایش ها و دانشگاه های مورد نظرت و چیدمانشون تصمیم بگیری برای همین می تونی از نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی استفاده کنی و ببینی با توجه به درصدایی که زدی چه حدود رتبه ای میاری. از اونجایی که این نرم افزار تخمین رتبه هرسال اپدیت هم میشه می تونه خیالت راحت باشه که دقیق ترین و نزدیک ترین نتایج رو به نسبت اون درصدا بهت نشون میده . فقط اگه تو این مرحله دارین از این نرم افزار تخمین رتبه استفاه می کنید با توجه به اینکه اشاره کردیم همه گرایشای ارشد مهندسی شیمی یه کد ضریب دارن حتما باید چک کنی که با درصدایی که زدی و رتبه ای که ربات تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی بهت نشون داده تو هر دانشگاه و گرایش چه مقدار شانس داری. نیازی نیست نگران باشی نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی یه مکمل داره برای انتخاب رشته که شما می تونید همه اطلاعات لازم از نظر شانس قبولی رو توش ببینی برای اینکار می تونید  به نرم افزار انتخاب رشته مهندسی شیمی وارد بشین و ببینید با رتبه ای که ربات تخمین رتبه بهتون نشون داده شانس قبولی تو اون گرایش و دانشگاه مد نظرتون چقدره و اصلا ببینی کجاها شانس بیشتری داری. تا اینجا سعی کردیم بگیم که چرا به نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی دقیق نیاز دارین و تو ادامه ویژگی های ربات تخمین رتبه ارشد 3گام رو می گیم و اینکه چرا دقیق ترین تخمین رتبه رو داره.

ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی

یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد مهندسی شیمی

ویژگی های دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی

چند تا دلیل محکم برای این که میگیم تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی 3گام دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه هست وجود داره.در واقع خیلی از ویژگی های این نرم افزار تخمین رتبه منحصر به فرده و نرم افزارای مشابه ندارنش و به همین دلیل نمی تونن خروجی دقیقی به شما ارائه بدن. اما ببینیم ویژگی های دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی چی هست.

همونطور که می دونید معیار تعیین رتبه برای سازمان سنجش تو کنکور ارشد ترازه و در واقع هر کسی بتونه تراز بالاتری بیاره رتبه بهتری هم کسب می کنه. اما درصد هر درس و معدل چجوری به تراز تبدیل میشه؟ سازمان سنجش از یه فرمول اختصاصی برای این کار استفاده می کنه که تا حالا هم منتشرش نکرده اما ما تونستیم با توجه به کارنامه های چند سال اخیر این فرمولو استخراج کنیم شما هم می تونید برای بررسی صحت این فرمول کارنامه های مختلفو باهاش بسنجین. فرمول محاسبه تراز برای تعیین رتبه رو تو تصویر زیر می تونید ببینید.

 

نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد
نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد

 

اما خب این چه فایدده ای تو تخمین رتبه داره. خب وقتی فرمول محاسبه تراز دقیق باشه در واقع اولین گام و مرحله تخمین رتبه محکم برداشته میشه و خطا رو تا حد قابل قبولی کاهش میده و به همین دلیله که فرمول محاسبه تخمین رتبه کنکور ارشد مهندسی شیمی 3گام دقیقا منطبق با فرمول محاسبه تراز ارشدیه که سازمان سنجش استفاده می کنه.

ویژگی بعدی ربات تخمین رتبه کنور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی کهمکمل ویژگی قبلیه، تعداد کارنامه های قابل توجهیه که اطلاعاتش رو وارد این نرم افزار کردیم. در واقع تو نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 99 اطلاعات چندین هزار کارنامه از سال 92 تا 98 وجود داره که همش مختص مهندسی شیمیه و اینباعث میشه با اطلاعات اختصاصی ارشد مهندسی شیمی تخمین رتبه ای که نرم افزار به شما داده میشه دقیق باشه. دقت کنید به دلیل اینکه کد ضریب همه گرایشای ارشد مهندسی شیمی یکه رتبه ای که تو نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی به شما داده میشه برای همه گرایش هاست و در واقع کارنامه کنکور ارشد هم به همین شکل هست.

ویژگی سوم رو هم در ادامه ویژگی قبل بگم که توی این تعداد کارنامه ما سعی کردیم تنوع اطلاعات رو حفظ کنیم و کاارنامه هایی که به نرم افزار داده شده، سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد وسهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد رو شامل میشه و به همین خاطر همه می تونن ازش استفاده کنن ونتیجه دقیق بگیرن.

ویژگی آخر نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی هم اینه که امکان استفاده به صورت رایگان داره که تو ادامه توضیحش می دیم.

تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی رایگان

همونطور که گفتیم شما می تونید از نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی 3گام به صورت رایگان هم استفاده کنید و چی از این بهتر که دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه رو رایگان داشته باشید نه اینکه بخواین از تخمین رتبه های غیر دقیق برای رایگان بودنشون استفاده کنید. این نکته رو گفتم که بدونید که خیلی از نرم افزاری تخمین رتبه ای که که می بینید دقیق نیستن و شما با هر هدفی که استفاده کنید ممکنه گمراه بشین پس حواستون باشه زیاد روی نتایجشون حساب نکنید. اما برای استفاده رایگان از نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی 3گام فقط کافیه 5 نفر از دوستانتونو به ربات دعوت کنید و بلافاصله ربات اعتبار تخمین رتبه شمارو شارژ می کنه و می تونید از یه نرم افزار تخمین رتبه دقیق و رایگان استفاده کنید و لذت ببرید.

ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی

یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد مهندسی شیمی

سایر بخش های مهندسی شیمی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد