دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی برق

ربات تخمین رتبه ارشد مهندسی برق موسسه 3گام دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه حال حاضر می باشد و اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار شما قرار می دهد. این ربات تخمین رتبه از اطلاعات چندین هزار کارنامه ارشد مهندسی برق سال های 92 تا 1400 از سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد و سهمیه بیست و پنج درصد ایثار گران استفاده می کند. امکان تخمین رتبه رایگان در گرایش های الکترونیک، سیستم های قدرت، الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی، مخابرات میدان و موج، مهندسی مخابرات سیستم، کنترل و مهندسی پزشکی فراهم شده است.

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی برق
دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی برق

 

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی برق

احتمالا هر داوطلب کنکور ارشد مهندسی برق اولین بار که چشمش به دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق افتاده برق از کلش پریده! دلیلشم اینه که تعداد گرایش های ارشد مهندسی برق به حدی زیاده که حتی کسی که تصمیم قطعیشو گرفته که توی کدوم گرایش شرکت کنه ممکنه به تصمیمش شک کنه چه برسه به کسی که از قبل تصمیم نگرفته که چه گرایشی بخونه یا کسی که تصمیم به تغییر گرایش تو مقطع ارشد داره. مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد برق برای راهنمایی در مورد این مورد بسیار ضروری است. همیشه یکی از متداول ترین سوالای داوطلبای کنکور ارشد مهندسی برق اینه که رتبه ی لازم برای قبولی ارشد مهندسی برق چنده، یا با چه درصدایی می تونن رتبه مورد نظرشونو بیارن و سوالاتی مثل این که جواب بعضیاش رو می تونن با بررسی چند تا نمونه کارنامه سال های قبل  کنکور ارشد مهندسی برق پیدا کنن بعضی از سوال ها هم برای زمان انتخاب رشته مهندسی برقه. همچنین در مورد رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی برق هم زیاد کنجکاوی می کنن. اما خیلی از سوالا نشون میده داوطلبا از همون شروع روند مطالعه دغدغه اینو دارن که اطلاعات درستی در مورد کنکور ارشد مهندسی برق بدست بیارن و بتونن انرژیشونو درست تقسیم بندی کنن و بدونن برای رتبه و دانشگاه مد نظرشون چه درصدایی تو دروس محتلف باید بدست بیارن. البته ممکنه بعضی از داوطلبا هم بعد از کنکور ارشد یا نزدیک به اون بخوان یه تحلیلی از وضعیت خودشون داشته باشن و بخوان تخمین رتبه رو انجام بدن. به هرحال چیزی که واضحه درصد زیادی از داوطلبای کنور ارشد مهندسی برق از اهمیت تخمین رتبه آگاهی دارن و همیشه در حال بررسی وضعیت خودشون هستن و از راه های مختلف سعی دارن که تخمین رتبه کنکور ارشد برق رو انجام بدن. بعضی از داوطلبا فقط به چک کردن نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مهندسی برق بسنده می کنن بعضیا هم میرن سراغ نرم افزار و رباتای تخمین رتبه کنکور ارشد مهندسی برق. قطعا هر کدوم از روشا یه درصدی از خطا و عدم اطمینان رو دارن، برای همین می خوایم بررسی کنیم که دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد برق چه ویژگی هایی داره. قبلش یه نکته ای رو یادتون باشه با توجه به اینکه توی ضرایب کنکورارشد مهندسی برق یه تغییراتی داشتیم صرفا با بررسی نمونه کارنامه سال های قبل نمی تونید با قطعیت بگید که تو گرایش های مختلف با همون درصدارو همون رتبه رو میارین و قطعا تخمین رتبه شما خطای زیادی خواهد داشت. ما تو مطلب تحلیل تغییر ضرایب دروس کنکور ارشد مهندسی برق تا حدودی تاثیر این تغییرات تو روند کنکور، انتخاب رشته و تخمین رتبه احتمالی رو بررسی کردیم که می تونید ازش استفاده کنید. تصویر ضرایب جدید کنکور ارشد مهندسی برق رو هم می تونید ببینید.

 

تحلیل تغییر ضرایب دروس کنکور ارشد مهندسی برق 99
 ضرایب دروس کنکور ارشد مهندسی برق 

 

 

خب حالا که این شرایط وضعیت تخمین رتبه کنکور ارشد برق رو پیچیده تر کرده چاره چیه؟ دیگه کارنامه نگاه نکنیم؟ از هر نرم افزار تخمین رتبه ای که دستمون اومد استفاده کنیم و به همش اعتماد کنیم؟ ما این مطلبو آماده کردیم که بگیم دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد برق یعنی ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد مهندسی برق 3گام چه ویژگی هایی داره و چرا کامل ترین و دقیق ترین نرم افزاره و شما می تونید بقیه نرم افزارای تخمین رتبه رو باهاش مقایسه کنید و به برتری های این نرم افزار پی ببرید.

 

لیست کامل رشته هایی که با ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام می توانید در آنها تخمین رتبه انجام دهید: تخمین رتبه کارشناسی ارشد

 

نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی برق 3گام

اصلی ترین ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی برق 3گام رو می تونید تو این قسمت ببینید.

اولین ویژگی این نرم افزار تخمین رتبه اینه که به صورت اختصاصی با چندین هزار کارنامه ارشد مهندسی برق بهینه شده. یعنی هم تعدادش قابل توجهه هم اینکه با توجه به استفاده از اطلاعات کارنامه های ارشد برق سالای مختلف  و تنوع مناسبی که داشته خروجی مناسبی به داوطلبا میده به شکلی که حتی اگر ویژگی های بعدی هم نبود فقط بخاطر تعداد قابل توجهی که از کارنامه ها داره بازم نرم افزار تخیمن رتبه ارشد برق 3گام دقیق ترین نرم افزار میشد چون که هیچ نرم افزار و سایت تخمین رتبه ی دیگه ای به این اندازه اطلاعات کارنامه ای در اختیار نداره و 3گام هم با توجه به اعتماد شما و حضور از سال 92 تو حوزه تخمین رتبه و انتخاب رشته تونسته به این تعداد قابل توجه از نمونه کارنامه برسه و هر سال هم کارامه های بیشتری به دست میاره و نرم افزار رو با توجه به اونا به روز می کنه. در حال حاضر تو اصلی ترین گرایشای مهندسی برق و کد ضریبای یکسان با اونا می تونید تخمین رتبه رو انجام بدین این گرایش ها شامل : الکترونیک، سیستم های قدرت، الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی، مخابرات میدان و موج، مهندسی مخابرات سیستم، کنترل و مهندسی پزشکی هستن.

ویژگی بعدی که تا حدودی زیر مجموعه قبلی قرار میگیره اینه که تو اطلاعاتی که به نرم افزار تخمین رتبه ارشد برق 3گام دادیم کارنامه از همه ی سهمیه ها شامل: سهمیه ی آزاد، سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد (25%) و سهمیه ایثارگران پنج درصد (5%) استفاده شده برای همین هر سهمیه ای داشته باشین می تونید از نرم افزار تخمین رتبه ارشد برق 3گام استفاده کنید و رتبه کشوری خودتونو خیلی دقیق با خطای کم ببینید.

همین دوتا ویژگی کافیه که ربات تخمین رتبه ارشد 3گام با اختلاف دقیق ترین و کامل ترین نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد برق باشه اما ویژگی های مهم دیگه ای هم داره

ویژگی بعدی ای که نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی برق داره اینه که فرمول محاسبه ترازش کاملا منطبق بر فرمولیه که خود سازمان سنجش برای تعیین نمره تراز و در نتیجه رتبه بندی ازش استفاده میکنه. ما تونستیم این فرمول رو با استفاده از چند صد هزار کارنامه تو این چند سال استخراج کنیم و توی دقیق تر شدن تخمین رتبمون ازش استفاده کنیم. البته سازمان سنجش هیچ وقت به صورت رسمی این فرمول رو ارائه نداده و تایید یا تکذیبی هم نکرده اما شما با یه بررسی ساده می تونید میزان دقتشو متوجه بشین. این فرمولو در ادامه می تونید ببینید و ازش استفاده کنید.
 

نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد
نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد مهندسی برق

 

 

همه عوامل بالا باعث میشه که 3گام دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد برق رو داشته باشه وقتی صحبت از دقت می کنیم یعنی یه جاهایی حتی اصل رتبه ای که بچه ها تونستن تو کنکور ارشد کسب کنن کاملا مطابق اون چیزی بوده که ربات تخمین رتبه ارشد برق 3گام بهشون گفته و این یعنی نهایت دقت.

اما برسیم به آخرین ویژگی اونم امکان استفاده رایگان از دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد برق هستش. بعد از این که دیدیم یه سری سایتا و نرم افزارا با اطلاعات ناقصی که در اختیار دارن که خیلی هاشو هم از همین سایت 3گام کپی کرده بودن و با همه این اوصاف بچه هارو به اشتباه مینداختن تصمیم گرفتیم تخمینه رتبه کنکور ارشد برق رایگان رو هم فراهم کنیم که توضیحشو در ادامه می بینید.

 

نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی برق رایگان

امکان استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ارشد برق 3گام به صورت رایگان فراهم شده و شما می تونید ازش استفاده کنید برای این کار کافیه فقط ربات تخمین رتبه رو به پنج تا از دوستاتون معرفی کنید. این نکته رو هم بگم که به رباتا و نرم افزارای رایگانی که تعدادشونم در حال زیاد شدنه توجه نکنید چون دقت لازم ر ندارن و قطعا اگه حواستون نباشه شما رو به اشتباه میندازن. حالا می تونید دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق رو هم به صورت رایگان داشته باشید.

 

 

سوالات متداول:

آیا امکان تخمین رتبه رایگان با نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی برق 3گام امکان پذیر است؟

امکان استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ارشد برق 3گام به صورت رایگان فراهم شده و شما می تونید ازش استفاده کنید برای این کار کافیه فقط ربات تخمین رتبه رو به پنج تا از دوستاتون معرفی کنید. این نکته رو هم بگم که به رباتا و نرم افزارای رایگانی که تعدادشونم در حال زیاد شدنه توجه نکنید چون دقت لازم ر ندارن و قطعا اگه حواستون نباشه شما رو به اشتباه میندازن.

دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی برق کدام است؟

نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 مهندسی برق موسسه 3گام، وارد پنجمین سال خود شده است و تاکنون با توجه به نظر سنجی ها و گزارشات از داوطلبان، دقیق ترین و بهترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 به حساب می آید. 

این نرم افزار تخمین رتبه به صورت یک ربات تلگرامی ارائه می شود تا دسترسی به آن و استفاده از آن آسان تر باشد.

این نرم افزار تخمین رتبه قابلیت استفاده به صورت رایگان را دارد.

در مقایسه با نرم افزار های تخمین رتبه موجود، تنها نرم افزاری است که پس از برگزاری کنکور ارشد ، تحلیل  آزمون انجام می شود و تخمین رتبه ها بر اساس آن بهینه سازی می شود.

این ربات امکان تخمین رتبه رایگان ارشد 99 را نیز دارد که با دعوت 5 نفر از دوستانتان به این ربات تا 5 بار تخمین رتبه رایگان برای شما انجام می دهد. 

نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی برق همیشه در دسترس است. برای استفاده از ربات تخمین رتبه ارشد مهندسی برق به لینک https://telegram.me/ArshadTakhminBot مراجعه کنید.

درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد مهندسی برق چقدر است؟

داشتن اطلاعات درصد، رتبه، و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی برق در سال 98 به داوطلبان ارشد مهندسی برق سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مهندسی برق 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود. برای اطلاع از درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد مهندسی برق به نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها، و قبولی های ارشد مهندسی برق 98 در سایت 3گام مراجعه کنید.

سایر بخش های مجموعه مهندسی برق

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  مرتضی جعفری‏ - 00/6/12

  سلام وقت بخیر، بنده رتبه 296 قدرت اوردم، علم صنعت سیستم یا الکترونیک قدرت، تربیت مدرس ،خواجه میارم؟

 • تصویر فرد

  شهناز عمرزاده‏ - 00/6/12

  لطفا شانس های قبولی خودتون رو به صورت دقیق در نرم افزار انتخاب رشته ارشد 3گام بسنجید و برای این منظور به لینک آبی شده مراجعه کنید.

 • تصویر فرد

  احسان‏ - 00/6/8

  سلام رتبه من ۵۵۴۰شده ایا احتمال قبولی سراسری هست

 • تصویر فرد

  HGZ‏ - 99/6/25

  با سلام و احترام
  با رتبه 1340 ایا دانشگاه خواجه نصیر گرایش کنترل روزانه میشه قبول شد
  با تشکر

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 99/6/14

  سلام
  با رتبه ۷۶۹۱ برق قدرت میشه جایی روزانه آورد ؟ هر کجا مهم نیست

 • تصویر فرد

  علی محمد کریمی‏ - 99/5/25

  گرایش کنترل کارنامه نذاستید؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/5/25

  سلام از لینک زیر می تونید نمونه کارنامه های گرایش کنترل رو ببینید
  نمونه کارنامه گرایش کنترل کنکور ارشد برق

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

انتخاب رشته ارشد مهندسی برق