دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مکانیک

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مکانیک را در این مطلب مشاهده می کنید. نرم افزار تخمین رتبه ارشد مکانیک 3گام، امکان تخمین رتبه درهمه گرایش های مهندسی مکانیک شامل: ساخت و تولید، طراحی کاربردی، تبدیل انرژی، مهندسی پزشکی بیو مکانیک، سیستم محرکه خودرو، طراحی سیستم های دینامیکی خودرو، سازه بدنه خودرو و مکاترونیک برای شما فراهم کرده است.ربات تخمین رتبه ارشد مکانیک با توجه به اطلاعات کارنامه های سال 1400 و ماقبل شامل سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد ( 5%) و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد می باشد.

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مکانیک
دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مکانیک

 

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مکانیک

کنکور ارشد مکانیک تو بحث تخمین رتبه، انتخاب رشته و رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک که برای ارزیابی شرایط قبولی لازم است، جزء پیچیده ترین و سخت ترین رشته ها به حساب میاد دلیلشم حتما داوطلبای کنکور ارشد مهندسی مکانیک با پوست و استخوان! درک میکنن و اون چیزی نیست به جز تعداد بالای گرایش های مجموعه مهندسی مکانیک. یه نگاهی به اطلاعات دفترچه ثبت نام که بندازیم متوجه میشیم که تازه به جز پنج شش گرایش پر طرفدار اصلی تعداد بیشتری گرایش هم وجود داره که برای داوطلبا هم موقع تصمیم به ادامه تحصیل و هم برای انتخاب رشته باعث انتخاب سخت تر میشه و البته کار تخمین رتبه ارشد مهندسی مکانیک رو هم  پیچیده تر می کنه. در کنار این مسائل با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش ضرایب کنکور ارشد مکانیک سال 99 تغییر خواهد کرد که در مطلبی جداگانه به تحلیل تغییر ضرایب دروس ارشد مهندسی مکانیک و انتخاب رشته پرداختیم که حتما پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید. همانطور که گفتیم همه این عوامل در کنار هم باعث می شود انتخاب رشته و تخمین رتبه کنکور ارشد مکانیک حتی پیچیده تر از قبل باشد. در جدول زیر بخشی از ضرایب کنکور ارشد مکانیک و تغییرات آن را برای سال 99 و سال 98 را مشاهده می کنید. همچنین مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد مکانیک می تواند پیچیدگی های انتخاب رشته را تا حد زیادی برای داوطلبان کنکور ارشد مهندسی مکانیک آسان کند.

 

لیست کامل رشته هایی که با ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام می توانید در آنها تخمین رتبه انجام دهید: تخمین رتبه کارشناسی ارشد

 

جدول ضرایب دروس کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک 

گرایش برای تخمین رتبه ارشد مکانیک

زبان

ریاضیات

حرارت وسیالات

جامدات

دینامیک و ارتعاشات

ساخت و تولید

ضریب 98 و قبل

ضریب  99

ضریب 98 و قبل

ضریب  99

ضریب 98 و قبل

ضریب  99

ضریب 98 و قبل

ضریب  99

ضریب 98 و قبل

ضریب  99

ضریب 98 و قبل

ضریب  99

ساخت و تولید

1

1

2

3

1

2

2

3

1

2

4

4

طراحی کاربردی

1

1

2

2

2

2

3

3

2

3

0

0

تبدیل انرژی

1

1

2

2

3

3

2

2

2

2

0

0

مهندسی پزشکی بیومکانیک

3

3

4

4

3

3

4

4

3

3

3

3

سیستم محرکه خودرو

2

2

3

3

3

3

3

3

2

2

0

0

طراحی سیستم های دینامیکی خودرو

2

2

3

3

1

1

3

3

4

4

0

0

سازه بدنه خودرو

2

2

3

3

2

2

4

4

3

3

0

0

مکاترونیک

1

1

2

2

2

2

2

2

3

3

2

2

 

 

با توجه به هم پوشانی گرایش های مختلف که در جدول مشاهده کردید و نزدیک بودن دروس و ضرایب دروس در اون، تخمین رتبه کنکور ارشد مکانیک و تخمین شانس قبولی به راحتی امکان پذیر نیست  و داوطلبان نیاز به  اطلاعاتی دارند که معمولا در دسترس همه نیست یا خیلی محدوده و حتی اگر حجم اطلاعات خوبی در اختیار داشته باشن تخمین رتبه با خطای کم، کاری سخت و زمانبر خواهد بود. یکی از این اطلاعات مورد نیاز برای تخمن رتبه، نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مهندسی مکانیک سال های گذشته هستش که نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد 3گام با توجه به پشتوانه و سابقه چندین سال کار در حوزه انتخاب رشته و تخمین رتبه کنکور ارشد مهندسی مکانیک چندین هزار کارنامه اختصاصی را برای پردازش و انجام تخمین رتبه در اختیار دارد. همچنین برای دقیق تر شدن هر چه بیشتر تخمین رتبه ارشد مهندسی مکانیک، تونستیم فرمولی که سازمان سنجش برای محاسبه تراز و تعیین رتبه ازش استفاده میکنه رو استخراج کنیم و بخاطر همین احتمال خطا برای نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی مکانیک نزدیک به صفره که تو بخش بعدی این فرمول و ویژگی های دیگه ربات تخمین رتبه ارشد مکانیک رو می تونید ببینید.

 

خواندن مطالب زیر را هم در سایت 3گام به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک پیشنهاد می کنیم:

بودجه بندی و تحلیل و بررسی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

تحلیل و بودجه بندی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک​

 

 

ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی مکانیک

همونطور که بالاتر اشاره کردیم ربات تخمین ربات کنکور ارشد مکانیک 3گام از همون فرمول اصلی محاسبه تراز سازمان سنجش استفاده می کنه. توجه داشته باشید سازمان سنجش هیچ وقت به شکل رسمی این فرمول رو جایی ارائه نداده اما می تونید با در اختیار داشتن چند تا نمونه کارنامه کنکور ارشد صحت ودقت این فرمول محاسبه ترازو برای تخمین رتبه ارشد مهندسی مکانیک بسنجید البته نیازی هم نیست که دنبال کارنامه بگردین و بالاتر تو متن لینک نمونه کارنامه ها براتون قرار داده شده و تعداد قابل توجهی کارنامه رو می تونید مقایسه کنید. فرمول محاسبه  تراز کنکور ارشد که هم تو تعیین رتبه سازمان سنجش هم تو نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد مکانیک 3گام ازش استفاده میشه رو تو تصویر زیر می بینید.

 

نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد
نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد مهندسی مکانیک

 

 

ویژگی بعدی هم که بهش تا حدودی اشاره شد تعداد قابل توجهی از کارنامه هاییه که در اختیار داریم و اطلاعات اونو وارد ربات تخمین رتبه کنکور ارشد مکانیک 3گام کردیم. تخمین رتبه ارشد مهندسی مکانیک 3گام از سال 92 فعاله و از اونموقع هرسال چندین هزار کارنامه به آرشیوش اضافه شده. بخشی از این کارنامه هارو هم هرسال در اختیار داوطلبی کنکور ارشد مکانیک میذاریم که بتونن با یک محاسبه سر انگشتی مهندسی ببینن برای هدفی که دارن چه درصدایی لازم دارن و یا با درصدایی که تو کنکور زدن حدودا چه رتبه ای رو بدست میارن.

ویژگی بعدی ربات تخمین رتبه ارشد مهندسی مکانیک اینه که با یبار انجام تخمین و وارد کردن درصدا می تونید تو گرایش های: ساخت و تولید، طراحی کاربردی، تبدیل انرژی، مهندسی پزشکی بیو مکانیک، سیستم محرکه خودرو، طراحی سیستم های دینامیکی خودرو، سازه بدنه خودرو و مکاترونیک رتبه خودتونو ببینید و باعث میشه بتونید وضعیتتونو تو گرایش های مختلف بسنجین. در واقع این ویژگی بهتون کمک می کنه ببینید که با درصدهای مختلف تو هر کدوم از باکسا چه تغییرات اساسی ای تو رتبه احتمالیتون ممکنه پیش بیاد و هم تو انتخاب رشته می تونه کمکتون کنه هم حتی توی شروع روند مطالعتتون برای کنکور ارشد.

ویژگی مهم بعدی نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی مکانیک اینه که چون تو اطلاعاتی که بهش دادیم کارنامه های سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد ( 5%) و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد (25%) سال های 1400 وحتی قبل از اون بوده همه میتونن ازش استفاده کنن و رتبه کشوری خودشونو به دقیق ترین شکل ممکن ببینن.

و اما یکی از مهم ترین ویژگی هاش که خیلیا ممکنه دوسش داشته باشن اینه که از نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک 3گام رایگان هم می تونید استفاده کنید و چی از این بهتر! حالا نحوه استفاده رایگان از این تخمین رتبه رو در ادامه به همراه یه توضیح کوتاه مشاهده می کنید.

 

تخمین رتبه رایگان کنکور ارشد  مهندسی مکانیک

خب تو قسمت قبل این خبرو دادیم که از دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه کنکورارشد مکانیک می تونید به صورت رایگان استفاده کنید. نحوه استفاده رایگان از تخمین رتبه هم به این شکله که با دعوت از پنج نفر از دوستاتون به صورت خودکار اعتبارتو شارژ میشه و می تونید تخمین رتبتون رو انجام بدین فقط در مورد کلیت تخمین رتبه های رایگان که الان تو سایتا و فضای مجازی بعضا نمونه هاش هست این نکته رو در نظر داشته باشید که به هیچ وجه دقیق نیستن و ممکنه شما رو به اشتباه بندازن حالا چون رایگانه امتحانش کنید ولی به هیچ وجه روش حساب نکنید. حالا که بحث رایگان بودن شد؛ پیشنهاد میدم که سوالات و پاسخنامه کنکور ارشد مهندسی مکانیک رو هم به صورت رایگان دانلود کنین.

 

سوالات متداول:

آیا امکان تخمین رتبه رایگان با نرم افزار تخمین رتبه ارشد مکانیک 3گام امکان پذیر است؟

خب تو قسمت قبل این خبرو دادیم که از دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه کنکورارشد مکانیک می تونید به صورت رایگان استفاده کنید. نحوه استفاده رایگان از تخمین رتبه هم به این شکله که با دعوت از پنج نفر از دوستاتون به صورت خودکار اعتبارتو شارژ میشه و می تونید تخمین رتبتون رو انجام بدین فقط در مورد کلیت تخمین رتبه های رایگان که الان تو سایتا و فضای مجازی بعضا نمونه هاش هست این نکته رو در نظر داشته باشید که به هیچ وجه دقیق نیستن و ممکنه شما رو به اشتباه بندازن حالا چون رایگانه امتحانش کنید ولی به هیچ وجه روش حساب نکنید.

دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد مکانیک کدام است؟

نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 مکانیک موسسه 3گام، وارد پنجمین سال خود شده است و تاکنون با توجه به نظر سنجی ها و گزارشات از داوطلبان، دقیق ترین و بهترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 به حساب می آید. 

این نرم افزار تخمین رتبه به صورت یک ربات تلگرامی ارائه می شود تا دسترسی به آن و استفاده از آن آسان تر باشد.

این نرم افزار تخمین رتبه قابلیت استفاده به صورت رایگان را دارد.

در مقایسه با نرم افزار های تخمین رتبه موجود، تنها نرم افزاری است که پس از برگزاری کنکور ارشد ، تحلیل  آزمون انجام می شود و تخمین رتبه ها بر اساس آن بهینه سازی می شود.

این ربات امکان تخمین رتبه رایگان ارشد 99 را نیز دارد که با دعوت 5 نفر از دوستانتان به این ربات تا 5 بار تخمین رتبه رایگان برای شما انجام می دهد. 

نرم افزار تخمین رتبه ارشد مکانیک همیشه در دسترس است. برای استفاده از ربات تخمین رتبه ارشد مکانیک به لینک https://telegram.me/ArshadTakhminBot مراجعه کنید.

درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد مکانیک چقدر است؟

داشتن اطلاعات درصد، رتبه، و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مکانیک در سال 98 به داوطلبان ارشد مکانیک سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مکانیک 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود. برای اطلاع از درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد مکانیک به نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها، و قبولی های ارشد مکانیک 98 در سایت 3گام مراجعه کنید.

سایر بخش های مجموعه مهندسی مکانیک

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

انتخاب رشته ارشد مکانیک