گزیده ای از اتاق فکر مجموعه زبان انگلیسی

ورود به اتاق فکر
 • moarefi ketab moror

  Slm . Baraye reshteye teaching, baraye morur mataleb k ghbln az ruye manabee asli khunde shodan va alan shayad kheiliashoon faramoosh shodan, estefade az ketabaye modaresan ro tayid mikonid? Ham takdars... Ham majmooee konkurha.

 • قبولی دانشگاه تهران

  با سلام
  من دانشجوی سال آخر آموزش زبان انگلیسی هستم . با توجه به زمانی که تا کنکور ارشد مانده ، چند ساعت در هفته بهتره مطالعه داشته باشم
  رمز موفقیت در قبول شدن در دانشگاه تهران چیه

 • درس تدریس

  سلام وقتتون بخیر.
  من درس روش تدریس را کامل نخوندم.ولی ازمون و زبانشناسی را میتونم در حدود سی و پنج تا چهل درصد بزنم،مبخواهم درصد تخصصی ام به پنجاه و پنج برسد به نظر شما چه مباحثی ازتدریس را بخونم تا این درصد را بگیرم؟

 • عمومی یا تخصصی

  سلام من با اینکه گرامرم تقریبا خوبه اما اصلا نمیتونم اونها روی تستها اعمال کنم لغتها هم که نزدیک به نصف 3500 رو خوندم ولی دیگه نمیکشم همشو بخونم...پیش بینی میکنم تو کنکور نتونم عمومی ها رو خوب بزنم...سوالم اینه که برای رتبه خوب اوردن عمومی تاثیرگزار تره یا تخصصی
  برای حل مشکل گرامرم چیکار کنم؟واقعا خستم

 • قبولی

  با سلام ایا با 20 درصد عمومی و 20درصد تخصصی شانس قبولی در دوره شبانه و روزانه گرایش مترجمی وجود داره یا خبر؟

مصاحبه با مریم پیرزاده رتبه برتر ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی 98

تعداد بازدید 2195 دفعه

متن مصاحبه با خانم مریم پیرزاده رتبه برتر کارشناسی ارشد رشته زبان سال 98 را می توانید در این مطلب مطالعه کنید. در این مصاحبه خانم پیرزاده به عنوان رتبه برتر کنکور ارشد آموزش زبان تجربیات خود از شروع مطالعه تا روز کنکور را باشما در میان می گذارد.

 

مصاحبه با مریم پیرزاده رتبه برتر ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی 98
مصاحبه با مریم پیرزاده رتبه برتر ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی 98

 

دریافت مشاوره و برنامه ریزی به سبک رتبه های برتر 3گام 

کانال تلگرام کنکور ارشد زبان 

مصاحبه با مریم پیرزاده رتبه برتر ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی 98 - سوال اول

خودتان را معرفی کنید.

مریم پیرزاده رتبه 28 کنکور ارشد 98 هستم. دانشگاه تربیت مدرس قبول شدم. کارشناسیم رو پیام نور مشهد مترجمی زبان خوندم و ارشدم رو آموزش زبان قبول شدم. استفاده از 3گام رو از اول مهر 97 شروع کردم.

مصاحبه با مریم پیرزاده رتبه برتر ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی 98- سوال دوم

روند مطالعه و برنامه ریزی شما چه شکلی بوده است؟

روند مطالعه ام اینجوری بود که با پیشنهاد مشاورم تا اوایل بهمن همه ی کتاب های رفرنس رو چند دور خوندم. بعد از اون از بهمن تا اواخر فروردین، کتاب های تست رو کار کردم. از نیمه های فروردین تا روز کنکور تست های کنکور سال های پیش رو حل کردم و خودم رو تو موقعیت کنکور قراردادم و اون شرایط رو برای خودم به وجود آوردم. سوالات رو ارزیابی کردم و درصدام رو مشخص کردم و سعی کردم نقاط ضعفم رو مشخص کنم و بیشتر روی اون کار کنم.

مصاحبه با مریم پیرزاده رتبه برتر ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی 98- سوال سوم

تاثیر حضور مشاور در زمان مطالعه برای شما چگونه بوده است؟

نقش مشاورم تو مطالعه و انگیزه دادن به من  خیلی مهم بود. نظارت خوبی داشتن و تماس هاشون یجوری بود که من انگیزه پیدا می کردم برای مطالعه. و اینکه احساس می کنم نقش مشاور توی موفقیت من خیلی خیلی زیاد بود چون هم منابع خیلی خوبی رو معرفی کردن هم پشتیبانی و حمایت خوبی داشتن.

 

دریافت مشاوره و برنامه ریزی به سبک رتبه های برتر 3گام 

مصاحبه با مریم پیرزاده رتبه برتر ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی 98- سوال چهارم

به عنوان رتبه برتر چه توصیه ای به داوطلبان  کنکور 99 دارین؟

توصیه ای که میتونم به دوستای خودم کنم، کسانی که می خوان کنکور ارشد زبان شرکت کنند اینه که حتما مشاور خوب برای خودشون انتخاب کنند. منابع کافی و خوب مطالعه کنند و سعی کنند مطالعه شون مستمر باشه و برای خودشون انگیزه داشته باشند. حالا مثلا شرکت در آزمون های آزمایشی باشه که رتبه شون رو ببینند و انگیزه شون بالا بره.

مصاحبه با مریم پیرزاده رتبه برتر ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی 98- سوال پنجم

چه عواملی در موفقیت شما  نقش داشتند و این عوامل را چگونه درصدبندی می کنید؟

اگه بخوام عوامل موفقیتم رو بگم سه تا چیز از همه شاخص تره. مهمترینش انگیزه و پشتکار خودم بودم و واقعا می خواستم که اتفاق بیفته. 30 تا 40 درصد مربوط به انگیزه ام بود.30 درصد مشاوره های آقای بهرامی بود که خیلی عالی و دقیق و حساب شده بود. همچنین حمایت های خانواده و به خصوص همسرم که همیشه پشتیبان من بودند.

مصاحبه با مریم پیرزاده رتبه برتر ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی 98- سوال ششم

استفاده از مشاوره و برنامه ریزی 3گام رو به چه کسانی توصیه می کنید؟

من استفاده از مشاوره و برنامه ریزی 3گام رو به اون دسته از داوطلبانی توصیه می کنم که می خوان یه نفر همیشه پشتیبان و مشوق و پیگیر ساعت های مطالعه شون باشه. در مورد خود من آقای بهرامی نقش مهمی داشت چون وقتایی که تماس می گرفتند، دقیق و حساب شده یه سری دروس مختلف رو قسمت بندی می کردیم و با هم پیش می رفتیم و طبق زمان بندی ایشون مطالعه می کردم. یعنی سرویس برنامه ریزی برای کسی که می خواد یکی براش برنامه ریزی کنه خیلی عالی و کمک کنندس و من از این برنامه ریزی خیلی راضی بودم.

مصاحبه با مریم پیرزاده رتبه برتر ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی 98- سوال هفتم

از کدام خدمات 3گام رضایت بیشتری داشتید؟

از خدمات 3گام چیزی که بیشتر از همه راضی بودم ارتباطی بود که ما داوطلبان از طریق تلگرام با مشاور داشتیم. مثلا آقای بهرامی برای من یه سری قسمت های دروس مختلف مشکل تر بود و برای این قسمت ها، وویس ها و جزوات مرتبط رو می فرستاد. اون جزوه ها و وویس ها بعلاوه مشاوره و برنامه ریزی برام خیلی مفید بود.

دریافت مشاوره و برنامه ریزی به سبک رتبه های برتر 3گام 

 

سایر بخش های مجموعه زبان انگلیسی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc