مشاور تخصصی کنکور ارشد مجموعه هنرهای نمایشی و سینما

تعداد بازدید 1656 دفعه

مشاور تخصصی کنکور ارشد مجموعه هنرهای نمایشی و سینما 3گام آقای پدرام رستمی می باشند. رزومه مشاور تخصصی کنکور ارشد مجموعه هنرهای نمایشی را در ادامه مطلب مشاهده می کنید.

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

مشاور تخصصی کنکور ارشد مجموعه هنرهای نمایشی و سینما 

پدرام رستمی مشاور تخصصی گروه ارشد هنرهای نمایشی و سینما در موسسه 3گام، فارغ التحصیل رشته تغذیه در دانشگاه علوم پزشکی تبریز است. ایشان موفق به کسب رتبه 1 در رشته رادیو، رتبه 2 در تهیه کنندگی تلویزیون، رتبه 5 در رشته تولید سیما، رتبه 10 در رشته سینما و رتبه 21 در رشته ادبیات نمایشی شده اند. ایشان دانشجوی رشته سینما در دانشگاه هنر تهران هستند و الویت و علاقه اول خودشان هم در این رشته بوده‌است.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

آنچه باعث شده تا موسسه 3گام ایشان را به عنوان مشاور تخصصی گروه هنر خود انتخاب کند، سابقه ی  ایشان در فعالیت های هنری هم به صورت آکادمیک و هم به صورت تجربی،  توانمندی شناسایی و رفع نیاز داوطلب، آشنایی و توانایی به کارگیری روش های نوین برنامه ریزی با توجه به نیاز داوطلب، روابط عمومی بالا و همچنین توانایی انتقال انرژی مثبت و بالا بردن روحیه داوطلبان گرامی می باشد. نگاه او به مشاوره صرفا به عنوان یک ردیف شغلی نیست بلکه به عنوان همراهی با دوستانی است که در این راه قدم می گذارند و خلاء یک همراه و پشتیبان را در کنار خود حس می کنند. چراکه هنر در بیشتر موارد صرفا یک علاقه فرعی تلقی می‌شود و متاسفانه انگیزه و روحیه ای برای پیگیری آن به صورت آکادمیک در کشور ما بستر مناسبی ندارد و این به دلیل عدم آگاهی و آشنایی کامل با تحصلات آکادمیک در رشته های هنر می‌باشد. مهمترین ویژگی که او را در مطالعه دروس ارشد با توجه به تغییر رشته ای بودن و عدم آشنایی زیاد با سرفصل های دروس هنر کمک کرده انگیزه ی بالای او برای کسب موفقیت و ادامه تحصیل در این رشته و همچنین تلاش و جدیت است که باعث شد با نهایت قدرت به آشنایی و انتخاب منابع درست و مطالعه و مرور دقیق بپردازد.

در ضمن ایشان برای آشنایی بیشتر داوطلبان با مجموعه هنرهای نمایشی و سینما و موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد این مجموعه، خواندن مطالب زیر را در سایت 3گام به آن ها توصیه می کند:

معرفی کارشناسی ارشد سینما

معرفی کارشناسی ارشد رشته بازیگری

معرفی کارشناسی ارشد رشته ادبیات نمایشی

معرفی کارشناسی ارشد تولید سیما

معرفی کارشناسی ارشد تهیه کنندگی

 

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  فرهنگ‏ - 99/8/10

  سلام وقت بخیر خیلی ممنون میشم جواب بدین به کمکتون نیاز دارم رتبه ۲۱۹ با سهمیه ۲۳۳ بدون سهمیه معدل موثر ۱۷/۸۵ پژوهش هنر انتخابم شیراز بوده تو نتیجه نهایی زده مردود و اینکه معدل کارشناسیمو بجا ۱۸/۷۸ زدن ۱۶/۷۲ تو کارنامه نهایی رتبمو ۵۳ و آخرین رتبه قبولی ۳۶ زدن اعتراض کردم آیا راه حل دیگه لی هم هست و بعد لز اصلاح معدل امکانش هست که شیراز قبول شم؟ با تشکر 🙏🌹

 • تصویر فرد

  سارا‏ - 99/7/18

  سلام.
  میخواستم بدونم از کارشناسی زبان هم میشه کنکور ارشد سینما داد؟
  و اینکه آیا این رشته دکتری هم داره؟

 • تصویر فرد

  احمد صبوری‏ - 99/1/31

  سایت خوبی است

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/2/1

  ممنون از نظرتون موفق باشید 

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc