گزیده ای از اتاق فکر مجموعه هنرهای نمایشی و سینما

ورود به اتاق فکر

مشاور تخصصی کنکور ارشد مجموعه هنرهای نمایشی و سینما

تعداد بازدید 342 دفعه

مشاور تخصصی کنکور ارشد مجموعه هنرهای نمایشی و سینما 3گام آقای پدرام رستمی می باشند. رزومه مشاور تخصصی کنکور ارشد مجموعه هنرهای نمایشی را در ادامه مطلب مشاهده می کنید.

مشاور تخصصی کنکور ارشد مجموعه هنرهای نمایشی و سینما 

پدرام رستمی مشاور تخصصی گروه ارشد هنرهای نمایشی و سینما در موسسه 3گام، فارغ التحصیل رشته تغذیه در دانشگاه علوم پزشکی تبریز است. ایشان موفق به کسب رتبه 1 در رشته رادیو، رتبه 2 در تهیه کنندگی تلویزیون، رتبه 5 در رشته تولید سیما، رتبه 10 در رشته سینما و رتبه 21 در رشته ادبیات نمایشی شده اند. ایشان دانشجوی رشته سینما در دانشگاه هنر تهران هستند و الویت و علاقه اول خودشان هم در این رشته بوده‌است.

آنچه باعث شده تا موسسه 3گام ایشان را به عنوان مشاور تخصصی گروه هنر خود انتخاب کند، سابقه ی  ایشان در فعالیت های هنری هم به صورت آکادمیک و هم به صورت تجربی،  توانمندی شناسایی و رفع نیاز داوطلب، آشنایی و توانایی به کارگیری روش های نوین برنامه ریزی با توجه به نیاز داوطلب، روابط عمومی بالا و همچنین توانایی انتقال انرژی مثبت و بالا بردن روحیه داوطلبان گرامی می باشد. نگاه او به مشاوره صرفا به عنوان یک ردیف شغلی نیست بلکه به عنوان همراهی با دوستانی است که در این راه قدم می گذارند و خلاء یک همراه و پشتیبان را در کنار خود حس می کنند. چراکه هنر در بیشتر موارد صرفا یک علاقه فرعی تلقی می‌شود و متاسفانه انگیزه و روحیه ای برای پیگیری آن به صورت آکادمیک در کشور ما بستر مناسبی ندارد و این به دلیل عدم آگاهی و آشنایی کامل با تحصلات آکادمیک در رشته های هنر می‌باشد. مهمترین ویژگی که او را در مطالعه دروس ارشد با توجه به تغییر رشته ای بودن و عدم آشنایی زیاد با سرفصل های دروس هنر کمک کرده انگیزه ی بالای او برای کسب موفقیت و ادامه تحصیل در این رشته و همچنین تلاش و جدیت است که باعث شد با نهایت قدرت به آشنایی و انتخاب منابع درست و مطالعه و مرور دقیق بپردازد.

ثبت نام در سیستم مشاوره و برنامه ریزی ارشد هنرهای نمایشی

کانال تلگرام تخصصی ارشد بازیگری

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
  • تصویر فرد

    احمد صبوری‏ - 99/1/31

    سایت خوبی است

  • تصویر فرد

    محمد مقدم درخشان‏ - 99/2/1

    ممنون از نظرتون موفق باشید 

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc