مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات یا آی تی (IT)

تعداد بازدید 1820 دفعه

مشاور تخصص کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات یا آی تی (IT) خانم زهرا توفیقی 3گام با کسب رتبه 54 در کنکور کارشناسی ارشد، در گرایش مهندسی نرم افزار دانشگاه تهران پذیرفته شده است. در این مطلب با سبک مطالعه خانم توفیقی و توصیه هایی که برای داوطلبان دارد آشنا خواهید شد.

ثبت نام یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان

عضویت در صفحه اینستاگرام 3گام

 

مشاوره تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات یا آی تی (IT)

خانم زهرا توفیقی مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی موسسه 3گام، با رتبه 54 دانش آموخته ی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه تهران می باشد. ایشان با این رتبه در گرایش شبکه های کامپیوتری دانشگاه شریف نیز پذیرفته شدند ولی گرایش نرم افزار دانشگاه تهران را ترجیح دادند. استفاده از اطلاعات ایشان و مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) به انتخاب یک روش مطالعه درست و هدفمند توسط داوطلبان کمک خواهد کرد.

وی در مقطع کارشناسی بیشترین وقت خود را برای مطالعه دروس تخصصی صرف کرد و همین موضوع باعث شد تا در آزمون کارشناسی ارشد، بالاترین درصد کل کشور در دروس تخصصی را به دست آورد. ایشان دوره کارشناسی ارشد را در 8 ترم و با معدل بالا گذراند و جزء استعدادهای درخشان دانشگاه بود. پس از قبولی در آزمون کارشناسی ارشد، تجربیات خود را در اختیار دوستان و آشنایان خود قرار داد و با کمک و راهنمایی های ایشان بسیاری از این افراد رتبه های خوبی را کسب کرده اند. 

از دیدگاه ایشان یک مشاور خوب در وهله اول نیاز به دانش کافی و بعد صبر و دلسوزی دارد تا با برنامه ریزی درست و هدفمند بتواند راه را برای داوطلبان جهت کسب موفقیت هموار نماید. برنامه ریزی درست و اصولی که متناسب با میزان آمادگی و جنبه شخصیتی هر داوطلب باشد، تاثیر چشم گیری در موفقیت او دارد. برنامه باید نه آنقدر سخت و سنگین باشد که داوطلب نتواند آن را اجرا کند و نه آنقدر سطحی باشد که داوطلب را به هدف نرساند. معرفی منابع متناسب با زمان و شرایط داوطلب و وجود انگیزه و امید برای رسیدن به هدف از دیگر عواملی است که در موفقیت داوطلب نقش به سزایی دارد.

به نظر وی بهترین برنامه ریزی زمانی اتفاق می یفتد که برنامه به صورت فردی باشد، تمام شرایط داوطلب را مدنظر قرار دهد و با توجه به هدف او تنظیم گردد. 

آنچه که باعث شده است موسسه 3گام ایشان را به عنوان مشاور تخصصی گروه کامپیوتر و آی تی خود انتخاب کند، اشتیاق و توانمندی ایشان برای انتقال تجربه و دانش تخصصی لازم برای برنامه ریزی درست و به کار گیری نکات مهم برای موفقیت داوطلبان می باشد. توانمندی ایشان در تشخیص و رفع نقاط ضعف داوطلب در روند مطالعه برای کنکور، توانایی بالا در ایجاد انگیزه و روحیه دادن به داوطلبان، فن بیان قوی و تجربه موفق در مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد، باعث شده است تا داوطلبان با آسودگی خیال بتوانند صفر تا صد برنامه ریزی و روش های مطالعه خود را به وی بسپارند. 

برای ارتباط با خانم مهندس توفیقی و دریافت یک جلسه مشاوره رایگان با ایشان بر روی لینک زیر کلیک نمایید. 

 

ثبت نام یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان

عضویت در کانال تلگرام تخصصی رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

سایر بخش های مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات ( IT )

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  محمد‏ - 99/11/2

  سلام، می‌خواستم بدونم اهمیت ریاضی در رشته آی تی چقدره؟ آیا ریاضی باید قوی باشه؟

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 99/6/9

  سلام من یه سوالی داشتم میشه راهنماییم کنید

 • تصویر فرد

  زهرا توفیقی‏ - 99/9/23

  سلام. بفرمایید. میتونید توی سایت هم ثبت نام کنید و یک جلسه مشاوره رایگان دریافت کنید.

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc