مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

تعداد بازدید 2197 دفعه

خانم زهرا توفیقی مشاور دپارتمان کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی 3گام با کسب رتبه 54 در آزمون کارشناسی ارشد، در گرایش مهندسی نرم افزار دانشگاه تهران پذیرفته شده است.

کانال تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی

صفحه اینستاگرام موسسه 3گام

 

مشاوره تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر 

خانم زهرا توفیقی مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی موسسه 3گام، با رتبه 54 دانش آموخته ی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه تهران می باشد. ایشان با این رتبه در گرایش شبکه های کامپیوتری دانشگاه شریف نیز پذیرفته شدند ولی گرایش نرم افزار دانشگاه تهران را ترجیح دادند.

وی در مقطع کارشناسی بیشترین وقت خود را برای مطالعه دروس تخصصی صرف کرد و همین موضوع باعث شد تا در آزمون کارشناسی ارشد، بالاترین درصد کل کشور در دروس تخصصی را به دست آورد. ایشان دوره کارشناسی ارشد را در 8 ترم و با معدل بالا گذراند و جزء استعدادهای درخشان دانشگاه بود. پس از قبولی در آزمون کارشناسی ارشد، تجربیات خود را در اختیار دوستان و آشنایان خود قرار داد و با کمک و راهنمایی های ایشان بسیاری از این افراد رتبه های خوبی را کسب کرده اند. 

از دیدگاه ایشان یک مشاور خوب در وهله اول نیاز به دانش کافی و بعد صبر و دلسوزی دارد تا با برنامه ریزی درست و هدفمند بتواند راه را برای داوطلبان جهت کسب موفقیت هموار نماید. برنامه ریزی درست و اصولی که متناسب با میزان آمادگی و جنبه شخصیتی هر داوطلب باشد، تاثیر چشم گیری در موفقیت او دارد. برنامه باید نه آنقدر سخت و سنگین باشد که داوطلب نتواند آن را اجرا کند و نه آنقدر سطحی باشد که داوطلب را به هدف نرساند. معرفی منابع متناسب با زمان و شرایط داوطلب و وجود انگیزه و امید برای رسیدن به هدف از دیگر عواملی است که در موفقیت داوطلب نقش به سزایی دارد.

به نظر وی بهترین برنامه ریزی زمانی اتفاق می یفتد که برنامه به صورت فردی باشد، تمام شرایط داوطلب را مدنظر قرار دهد و با توجه به هدف او تنظیم گردد. 

آنچه که باعث شده است موسسه 3گام ایشان را به عنوان مشاور تخصصی گروه کامپیوتر و آی تی خود انتخاب کند، اشتیاق و توانمندی ایشان برای انتقال تجربه و دانش تخصصی لازم برای برنامه ریزی درست و به کار گیری نکات مهم برای موفقیت داوطلبان می باشد. توانمندی ایشان در تشخیص و رفع نقاط ضعف داوطلب در روند مطالعه برای کنکور، توانایی بالا در ایجاد انگیزه و روحیه دادن به داوطلبان، فن بیان قوی و تجربه موفق در مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد، باعث شده است تا داوطلبان با آسودگی خیال بتوانند صفر تا صد برنامه ریزی و روش های مطالعه خود را به وی بسپارند. 

برای ارتباط با خانم مهندس توفیقی و دریافت یک جلسه مشاوره رایگان با ایشان بر روی لینک زیر کلیک نمایید. 

 

دریافت مشاوره و برنامه ریزی 

 

مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری

 

کانال تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی

سایر بخش های مجموعه مهندسی کامپیوتر

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc