مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

تعداد بازدید 2950 دفعه

خانم بنفشه کریمیان مشاور دپارتمان کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی 3گام با کسب رتبه 39 در کنکور کارشناسی ارشد، در گرایش مهندسی هوش مصنوعی دانشگاه تهران پذیرفته شده است.

ورود به نرم افزار انتخاب رشته ارشد

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد

 

مشاوره تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر 

بنده، بنفشه کریمیان، فارغ التحصیل رشته‌ی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه علم و صنعت ایران، تهران، و هم اکنون پس از شرکت در کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر در سال 99 و کسب رتبه‌ی 39 در گرایش هوش مصنوعی، در حال تحصیل در رشته‌ی مهندسی کامپیوتر، گرایش هوش مصنوعی و رباتیک در دانشگاه تهران می‌باشم. دلیل انتخاب گرایش هوش به عنوان گرایش تحصیلی خود، پس از علاقه‌ی شدید به این گرایش، رشد روزافزون فرضت‌های شغلی و تحقیقاتی در این گرایش در جهان بوده است. 
بنده در طول تحصیل در دوره‌ی کارشناسی، جزو دانشجوهای برتر دانشکده بوده و در هر سه سال متوالی در مراسم تقدیر از دانشجویان برتر به عنوان دانشجوی برتر معرفی شده‌ام. همچنین علاوه بر تحقیق در آزمایشگاه‌های مرتبط و پروژه‌های صنعتی، به عنوان حل تمرین در دروس مبانی برنامه نویسی، ساختمان داده، نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها، تحلیل و طراحی الگوریتم و بینایی کامپیوتر فعالیت داشته‌ام. 
کمکی که بنده به عنوان مشاور تازه کار به دانشجویان داوطلب کنکور کارشناسی ارشد می‌توانم بکنم در موارد زیر خلاصه می‌شوند:
انتقال تجربه‌ی اینجانب در کنکور کارشناسی ارشد: بنده در طی مطالعه برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته‌ی خود، با منابع مختلف آشنایی معقولی پیدا کرده‌ام و همچنین جزوه‌هایی دارای نکات متناسب و حجم کم برای داوطلبانی که فرصت کم‌تری نسبت به دیگر داوطلبان دارند و فرصت مطالعه‌ی کتب حجیم مرجع را ندارند شناخته‌ام.
معرفی گرایش‌های مختلف رشته‌ی مهندسی کامپیوتر: کمکی که بنده به داوطلبانی که در انتخاب گرایش خود در شک هستند می‌توانم بکنم، آشناسازی حداقلی آن‌ها با گرایش‌های مختلف و ارائه‌ی اطلاعات دقیق درباره‌ی گرایش هوش‌مصنوعی، آینده‌ی شغلی در ایران و خارج از ایران است. همچین برای داوطلبان علاقه‌مند به گرایش هوش‌مصنوعی، می‌توان زیر گرایش‌های مختلف گرایش هوش‌مصنوعی و همچنین نحوه‌ی مطلع‌شدن از فعالیت‌ها و تخصص هر دانشگاه کشور در هر زیر گرایش را معرفی کرد.
 

برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی 

 

برای ارتباط با خانم مهندس کریمیان و دریافت یک جلسه مشاوره تخصصی با ایشان بر روی لینک زیر کلیک نمایید. 

 

ورود به نرم افزار انتخاب رشته ارشد

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد

سایر بخش های مجموعه مهندسی کامپیوتر

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  یاس‏ - 00/4/9

  سلام و خسته نباشید،منظور از اینکه برای ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد رشته کارشناسی ارشد باید متجانس با رشته کارشناسی باشه چیه؟
  اگر رشته کارشناسی مهندسی کامپیوتر_نرم افزار باشه
  امکان ثبت نام برای گرایش های دیگه مثل هوش مصنوعی،شبکه و معماری سیستم ها هست
  یا فقط امکان ثبت نام برای گرایش نرم افزار هست؟
  آی تی چطور؟
  ممنون تر شما

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc