مشاور تخصصی کارشناسی ارشد پرستاری

تعداد بازدید 5323 دفعه

خانم مریم شیردل ، مشاور تخصصی کارشناسی ارشد پرستاری موسسه 3گام، دانشجوی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند.

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد پرستاری

 

مشاور تخصصی ارشد پرستاری 3گام خانم مریم شیر دل رتبه 15 کنکور ارشد پرستاری می باشند. ایشان در حال تحصیل در گرایش مراقبت های ویژه نوزادان در دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. خانم شیردل مقطع کارشناسی خود را در رشته اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی ایران با معدل 17.77 گذرانده اند. ایشان با توجه به سابقه کار بالینی به عنوان کارشناس اتاق عمل و آشنا شدن با چالشها و مشکلات بیماران و همچنین علاقه شخصی به مباحث آموزشی و تدریس مباحث بالینی و پرستاری، تصمیم به انتخاب رشته پرستاری در مقطع ارشد نموده است و برای رسیدن به هدف آموزش و تدریس، قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را هم دارد.

سوابق شغلی:

کارشناس اتاق عمل به مدت 2 سال در بیمارستان رسول اکرم

کارشناس اتاق عمل به مدت یک و نیم سال در بیمارستان آبان

درس تخصصی مورد علاقه: 

پرستاری مادران و نوزادان

خانم شیردل از طریق ارائه و پیشنهاد منابع مختصر و مفید برای کلیه دروس کنکور ارشد پرستاری، ارائه راهکارهایی برای نحوه مطالعه دروس و شیوه صحیح تست زنی بر اساس زمان در دسترس داوطلب و کمک در انتخاب رشته صحیح می تواند به داوطلبان ارشد رشته پرستاری کمک کند. 

همچنین با توجه به تغییر رشته خود در دوره کارشناسی ارشد و آشنایی با چالش های مربوط به تغییر رشته و همچنین راهکارهای برطرف نمودن آنها، از توانایی بلالا برای کمک به داوطلبانی که قصد تغییر رشته به پرستاری را دارند، برخوردار هستند.

به علاوه با توجه به نادیده گرفتن اهمیت درس زبان توسط اغلب داوطلبان به دلیل ضعف آنها در این درس، توانایی ارائه روشهای مفید تست زنی و بالا بردن توانایی آنها در پاسخ به سوالات این درس را دارم.

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

از دیدگاه خانم شیردل بهترین برنامه ریزی، به صورت فردی بوده و برنامه ای موفق است که بر اساس شرایط و نقاط قوت و ضعف هر داوطلب باشد. تکرار، تمرین و استمرار مطالعه

باعث افزایش کارایی خواهد شد. 

برنامه ریزی موفق و کسب رتبه های برتر دانشجویانش در کنکور سال های گذشته تصدیق کننده این امر می باشد.

ایشان یکی دیگر از علل موفقیت را داشتن منابع مناسب با زمان و شرایط داوطلب می داند. مطالعه ی کتابهای قطور باعث موفقیت داوطلب نخواهد بود. اطلاع از روش مطالعه و درک نکات آزمونی، امری مهم است که داوطلب باید در طول زمان فرا بگیرد. 

با ثبت نام در سیستم مشاوره و برنامه ریزی از طریق لینک زیر می توانید یک جلسه مشاوره تخصصی با خانم شیردل رزرو کنید.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  مرضیه نادرپور‏ - 00/1/23

  سلام ,خاستم ببینم دروس بصورت صوتی هم هست که شروع کنیم براخوندن?

 • تصویر فرد

  غلامحسین مهرپیشه ‏ - 99/2/6

  با سلام و عرض ادب و احترام. در سال آخر رشته کارشناسی(ترم7و8) امکان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و انتخاب رشته وجود دارد؟ ر

 • تصویر فرد

  امیررضا‏ - 98/5/21

  ببخشید رتبه ۲۵۳ سهمیه در یزد هستم البته سهمیه ۵ درصدی هم داشتم میتونم جایی ارشد سالمندی قبول بشم؟

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc