گزیده ای از اتاق فکر پرستاری

ورود به اتاق فکر

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد پرستاری

تعداد بازدید 3949 دفعه

آقای فراز طیار، مشاور تخصصی کارشناسی ارشد پرستاری موسسه 3گام، دارای مدرک کارشناسی ارشد روان پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دارای بیش از 3 سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و کنکور سراسری تجربی.

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد پرستاری

آقای فراز طیار، مشاور تخصصی کارشناسی ارشد پرستاری موسسه 3گام، با رتبه 100 دانش آموخته ی کارشناسی ارشد روان پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دارای بیش از 3 سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و کنکور سراسری تجربی در کارنامه خود می باشد.

ایشان دوره کارشناسی خود را با رتبه 6800 در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گذرانده است و در دوره کارشناسی جزء دانشجویان استعداد درخشان بوده و دوره لیسانس خود را با معدل 17.51 به پایان رسانده است. در آن دوره فعالیت های علمی و پژوهشی خود را در کنار درس دانشگاه پیش برده و موفق به کسب مقام در المپیاد دانشجویان علوم پزشکی کشور شده است. 

ارائه مقالات و طرح های پژوهشی  که موفق به کسب گرنت کشوری از وزارت بهداشت شده است، از سوابق درخشان ایشان می باشد.

 فکر شرکت در کنکور کارشناسی ارشد در ترم 8 و زمانی در ذهنش زده شده که 4 ماه تا کنکور ارشد باقی مانده بود. وی دلیل تاخیر در شروع مطالعه اش را اینگونه مطرح می کند که در ترم های پایین تر مشغول به کار در مراکز خصوصی و به فکر کسب درآمد بودم و فکر رفتن به خدمت سربازی بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی و بعد آن گذراندن طرح پرستاری در بیمارستان از دیگر دغدغه هایم بود. در آن زمان 

بیشتر همکلاسی ها و داوطلبان کنکور ارشد با این افکار دو به شک شده، در انتخاب هدف دچار مشکل می شدند و یا از نیمه راه دست از تلاش برداشته و انگیزه خود را از دست می دادند. 

عاملی که باعث تصمیم جدی ایشان برای  مطالعه در 4 ماه باقی مانده تا کنکور، کسب رتبه 100 و قبولی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دوره روزانه شد، انگیزه ای بود که پرستاران شاغل در بیمارستان ها و دوستان کتابخانه ای او برای ادامه تحصیل به وی می دادند.

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت

 

از دیدگاه آقای طیار مهمترین عامل موفقیت در آزمون ارشد پرستاری، نظم فکری، آشنا بودن به اصول برنامه ریزی، تست زنی و خلاصه برداری از دروس است.

 

این عوامل در موفقیت ایشان برای رسیدن به این هدف بزرگ نیز بسیار موثر بوده است. در حال حاضر ایشان مشاور بیش از ده ها نفر در این مسیر پر از فراز و نشیب بوده  و سابقه ایشان در ارائه مشاوره و 

برنامه ریزی موفق و کسب رتبه های برتر دانشجویانش در کنکور سال های گذشته تصدیق کننده این امر می باشد.

از دیدگاه ایشان بهترین برنامه ریزی، به صورت فردی بوده و برنامه ای موفق است که بر اساس شرایط و نقاط قوت و ضعف هر داوطلب باشد. تکرار، تمرین و استمرار مطالعه باعث افزایش کارایی خواهد شد. 

ایشان یکی دیگر از علل موفقیت را داشتن منابع مناسب با زمان و شرایط داوطلب می داند. مطالعه ی کتابهای قطور باعث موفقیت داوطلب نخواهد بود. اطلاع از روش مطالعه و درک نکات آزمونی، امری مهم است که داوطلب باید در طول زمان فرا بگیرد. 

با ثبت نام در سیستم مشاوره و برنامه ریزی از طریق لینک زیر می توانید با آقای طیار در ارتباط باشید و از یک جلسه مشاوره حضوری یا تلفنی رایگان بهره مند شوید.

 

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
  • تصویر فرد

    غلامحسین مهرپیشه ‏ - 99/2/6

    با سلام و عرض ادب و احترام. در سال آخر رشته کارشناسی(ترم7و8) امکان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و انتخاب رشته وجود دارد؟ ر

  • تصویر فرد

    امیررضا‏ - 98/5/21

    ببخشید رتبه ۲۵۳ سهمیه در یزد هستم البته سهمیه ۵ درصدی هم داشتم میتونم جایی ارشد سالمندی قبول بشم؟

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc