مشاور تخصصی کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی

تعداد بازدید 2103 دفعه

خانم الهه ساسانی، مشاور تخصصی کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی موسسه 3گام می باشند.

ثبت نام یک جلسه مشاوره رایگان

کانال تلگرامی ارشد وزارت بهداشت

 

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی

خانم الهه ساسانی، مشاور تخصصی رشته های مجموعه علوم آزمایشگاهی (3) موسسه 3گام دارای مدرک کارشناسی رشته علوم آزمایشگاهی و رتبه 5 کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و رتبه 3 کنکور دکتری قارچ شناسی پزشکی می باشد. 

دوره کارشناسی خود را در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گذرانده است. به گفته ایشان در دوره کارشناسی تمرکز اصلی خود را بر روی دروس تخصصی با اهمیت بالا مانند قارچ شناسی پزشکی، ایمنی شناسی و باکتری شناسی گذاشت و  زبان خود را در همان میان تقویت نمود. 

سال آخر تحصیل از فعالیت های خود فاصله گرفته و شروع به مطالعه دروس کارشناسی ارشد کرده اند. با برنامه ریزی دقیق همراه با گذراندن دوره های کارآموزی در بیمارستان ها و درمانگاه ها و درس های مربوطه به سال آخر تحصیلی؛ مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد را شروع کرد و با پایان یافتن دوره کارشناسی، در کنکور کارشناسی ارشد پذیرفته شده و به ادامه تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه داد. با پذیرفته شدن در دوره کارشناسی ارشد تلاش خود را جهت به پایان رساندن مقطع کارشناسی ارشد در چهار ترم و شرکت در کنکور دکتری متمرکز کرد و توانست در همان ترم چهار موفق به قبولی در کنکور دکتری با کسب رتبه3 گردید و هم اکنون دانشجوی دکتری قارچ شناسی پزشکی می باشد. 

 آنچه که باعث شده است تا موسسه 3گام، ایشان را به عنوان مشاور تخصصی مجموعه علوم آزمایشگاهی (3) انتخاب کند، توانمندی بالا در ایجاد انگیزه و روحیه بالا در داوطلبان، برنامه ریزی دقیق، کمک به داوطلبان در یافتن مشکلاتشان در نحوه مطالعه و مرور دروس، آموزش به داوطلبان جهت مطالعه سازمان یافته و پیگیری داوطلبان تا زمان کنکور می باشد. در ضمن ایشان به داوطلبان این رشته توصیه می کنند که اطلاعات خودشان در مورد میکروب شناسی پزشکی را به ویژه در مقطع ارشد بالا ببرند تا در معرفی کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی (میکروبیولوژی) به جامعه و داوطلبان علاقه مند به آن موفق عمل کنند. برای ارتباط  با خانم ساسانی و دریافت یک جلسه مشاوره حضوری یا تلفنی رایگان با ایشان بر روی لینک زیر کلیک نمایید. 

 

ثبت نام یک جلسه مشاوره رایگان

کانال تلگرامی ارشد وزارت بهداشت

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
  • تصویر فرد

    فاطمه‏ - 99/8/13

    سلام من می‌خوام میکروبیولوژی بخونم با خواهر دوقلوم اگه میشه منو راهنمایی کنید در مورد بارار کار
    و شرایط زدن ازمایشگاه توسط این رشته
    تورو خدا راهنماییم کنید 💛💛

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc