گزیده ای از اتاق فکر انگل شناسی

ورود به اتاق فکر

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد انگل شناسی

تعداد بازدید 967 دفعه

خانم الهه ساسانی، مشاور تخصصی کارشناسی ارشد انگل شناسی موسسه 3گام

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد انگل شناسی

خانم الهه ساسانی، مشاور تخصصی رشته های مجموعه علوم آزمایشگاهی (3) موسسه 3گام دارای مدرک کارشناسی رشته علوم آزمایشگاهی و رتبه 5 کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران  و رتبه 3 کنکور دکتری قارچ شناسی پزشکی می باشد. 

دوره کارشناسی خود را در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گذرانده است. به گفته ایشان در دوره کارشناسی تمرکز اصلی خود را بر روی دروس تخصصی با اهمیت بالا مانند قارچ شناسی پزشکی، ایمنی شناسی و باکتری شناسی گذاشت و  زبان خود را در همان میان تقویت نمود. 

سال آخر تحصیل از فعالیت های خود فاصله گرفته و شروع به مطالعه دروس کارشناسی ارشد کرده اند. با برنامه ریزی دقیق همراه با گذراندن دوره های کارآموزی در بیمارستان ها و درمانگاه ها و درس های مربوطه به سال آخر تحصیلی؛ مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد را شروع کرد و با پایان یافتن دوره کارشناسی، در آزمون کارشناسی ارشد پذیرفته شده و به ادامه تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی تهران  ادامه داد. با پذیرفته شدن در دوره کارشناسی ارشد تلاش خود را جهت به  پایان رساندن  مقطع کارشناسی ارشد در چهار ترم و شرکت در کنکور دکتری متمرکز کرد و توانست در همان ترم چهار موفق به قبولی در کنکور دکتری با کسب رتبه3 گردید  و هم اکنون دانشجوی دکتری قارچ شناسی پزشکی می باشد. 

 آنچه که باعث شده است تا موسسه 3گام، ایشان را به عنوان مشاور تخصصی مجموعه علوم ازمایشگاهی (3) انتخاب کند، توانمندی بالا در ایجاد انگیزه و روحیه بالا در داوطلبین، برنامه ریزی دقیق، کمک به داوطلبان در یافتن مشکلاتشان در نحوه مطالعه و مرور دروس، آموزش به داوطلبین جهت مطالعه سازمان یافته و پیگیری داوطلبین تا زمان کنکور می باشد.

 

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc