گزیده ای از اتاق فکر مجموعه شیمی

ورود به اتاق فکر
 • سیستم برنامه ریزی 3گام چجوریه؟

  سلام.
  میشه درباره سیستم برنامه ریزیتون توضیح بدید؟؟؟؟؟
  من تا حالا هیچی نخوندم میرسم با این برنامه شیمی دارویی قبول بشم سراسری روزانه؟

 • چه منابعی برای ارشد شیمی بخونم؟

  سلام.
  من بین این همه منبع گیر کردم. پک کامل پارسه به درد آزمون ارشد شیمی می خوره؟ من می خوام تجزیه قبول بشم فقط یکی از دانشگاههای تهران. خواهش می کنم سریع جوابمو بدید. چیزی تا آزمون نمونده!!!!!!!!

 • کدام گرایش شیمی بازار کار بهتری داره؟

  سلام.
  دوستان لطفا درباره بازار کار گرایشهای شیمی یه توضیحی بدید؟ اصلا می ارزه آدم ارشد بخونه یا نه با این وضع بازار کار یا نه؟ یا اصلا تغییر رشته بدیم به یه رشته دیگه؟

 • عدم تمرکز در درس خواندن

  من ازمونهای پارسه رو شرکت کردم و از تابستون هم شروع کردم به درس خوندن. حتی کل تمرینات ولهارد رو حل کردم و جزوه پارسه رو هم خوندم و حتی مدرسان رو هم خوندم ولی نتایج ازمونهای آزمایشیم اصلا خوب نمیشه. دیگه نمی تونم مثل سابق با تمرکز بالا درس بخونم و هی حواسم میره به این که تهش همینه و من بیشتر از این نمی تونم نتیجه بگیرم. چی کار کنم که به این موضوع فکر نکنم و تمرکزم مثل سابق بمونه. خواهشا من رو راهنمایی کنید تا این همه زحمتم هدر نره.

 • شیمی دارویی؟

  سلام.
  من مهندسی شیمی خوندم و سه ساله که فارغ التحصیل شدم. توی کارخونه داروسازی کار می کنم و همین باعث شده که به رشته شیمی دارویی علاقه مند بشم. میشه درباره این رشته من رو راهنمایی کنید و بگید که باید چی کار کنم و چه درسهایی بخونم؟ البته مهندسی شیمی هم شاخه داروسازی داره ولی پذیرشش خیلی پایینه.

دانلود منابع ارشد شیمی

تعداد بازدید 626 دفعه

در این مطلب لیست بهترین منابع ارشد شیمی، توسط مشاوران تخصصی و رتبه برتر این رشته برای دانلود قرار گرفته است.

دانلود منابع ارشد شیمی 

همه داوطلبان به دنبال دانلود بهترین منابع ارشد شیمی می باشند. بخشی از سوالات کنکور ارشد شیمی 98 از منابعی غیر از کتاب های رفرنس اصلی است و به همین دلیل تیم مشاوره و برنامه ریزی ارشد شیمی 3گام، لیستی از بهترین منابع کنکور ارشد شیمی را برای شما داوطلبان ایجاد کرده است. داوطلبان می توانند با توجه به نیاز خود، بهترین منابع موجود را که در سه بسته رتبه برتر، حرفه ای و ضربتی جمع آوری شده است، از فروشگاه 3گام تهیه نمایند. پاسخ های خوب تشریحی، حجم کم همراه با پوشش دهی بیشترین سوالات کنکور، از بارزترین ویژگی های بسته های منابع ارشد شیمی طراحی شده توسط دپارتمان تخصصی ارشد شیمی 3گام می باشد که نیاز همه داوطلبان با شرایط متفاوت را به خوبی برآورده می کند. به خصوص داوطلبانی که زمان کمی برای مطالعه دارند و یا دیر شروع به درس خواندن کرده اند، می توانند با بکارگیری نکات کاربردی تست ها هم به مفاهیم مسلط شوند و هم تست بزنند. پس با هر شرایط و میزان زمانی که  برای مطالعه دارید با آسودگی خاطر و بدون دغدغه از همین امروز بسته مناسب خود را انتخاب و شروع به مطالعه نمایید. همچنین مشاوران ما با توجه به توانایی ها، میزان ساعات مطالعه در روز و نقاط قوت و ضعف هر داوطلب منابع مناسب را به شما پیشنهاد و صفر تا صد برنامه ریزی کنکور ارشد را بر اساس بهترین منابع ارشد شیمی انجام می دهند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سایر بخش های مجموعه شیمی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc