مشاور تخصصی کارشناسی ارشد هماتولوژی

تعداد بازدید 3208 دفعه

آقای توحید نادری فارغ التحصیل مقطع ارشد رشته خون شناسی و بانک خون از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و خانم مهشاد نوروزی مشاوران تخصصی کارشناسی ارشد هماتولوژی موسسه 3گام  می باشند.

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد هماتولوژی - توحید نادری

آقای توحید نادری مشاور تخصصی کارشناسی ارشد هماتولوژی موسسه 3گام و فارغ التحصیل مقطع ارشد رشته خون شناسی و بانک خون از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشند.

 • فارغ التحصیل رشته خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون
 • رشته کارشناسی: علوم آزمایشگاهی
 • دانشگاه محل تحصیل مقطع کارشناسی: دانشکده علوم پزشکی ارومیه
 • رشته کارشناسی ارشد: خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون
 • دانشگاه محل تحصیل مقطع کارشناسی ارشد: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
 • دلیل انتخاب رشته: علاقه به این رشته و دارا بودن بازار کار بهتر این رشته نسبت به سایر رشته ها
 • دارای 5 مقاله داخلی و 2 مقاله ISI
 • 8 سال سابقه مشاوره مرتبط با رشته های هماتولوژی، ایمنولوژی و میکروبیولوژی (مجموعه علوم آزمایشگاهی 2)
 • 7 سال سابقه تدریس دروس هماتولوژی و ایمنولوژی برای کنکور کارشناسی ارشد و دکترا phd
 • تسلط به دروس هماتولوژی و ایمنولوژی (مجموعه علوم آزمایشگاهی 2)
 • آمار قبولی قابل توجه در رشته های ایمنولوژی و هماتولوژی و میکروبیولوژی توسط دانشجویان:

(رتبه های 3 ، 5، 7، 10، 12، 20، 22 و ... در رشته هماتولوژی / رتبه 2، 3، 6، 11، 18 و ... در رشته ایمنولوژی / رتبه های 1، 2، 5، 13، 19 و ... در رشته میکروبیولوژی / و چندین قبولی در مقطع دکترای رشته های ذکر شده)

با توجه به اینکه دانشجویان متقاضی مجموعه علوم آزمایشگاهی 2 از رشته های مختلف علوم آزمایشگاهی، میکروبیولوژی، زیست شناسی ، ژنتیک و ... بوده لذا سطح اطلاعات دانشجویان  متفاوت بوده و بر اساس همین تفاوت سطح،  برنامه مختص هر دانشجو اعمال می شود. همونطور که میدونیم رفرنس هایی جهت مطالعه دانشجویان توسط وزارت بهداشت اعلام شده است و اکثر داوطلبین بدون مشاوره و با هزینه های گزاف اقدام به تهیه این رفرنس ها می کنند در حالیکه اگر به طور منطقی به این قضیه نگاه کنیم نه توان مطالعه تمامی این کتب در مدت زمان کم وجود دارد و نه اینکه این کتابها پوشش دهی کافی را برای سوالات آزمون دارند. لذا مهم ترین کاری که در موسسه سه گام انجام می شود معرفی رفرنس هایی می باشد که دقیقا طراحان سوال از این منابع سوال طرح می کنند و دانشجو به عینه خط به خط این مطالب را در آزمون خواهد دید. لازمه این امر هم آشنایی و شناخت تیم طراح سوال و رفرنس مورد استفاده اساتید و نحوه طرح سوال است که به طور کامل در این مورد شناخت کافی وجود دارد. یکی دیگر از مشکلاتی که اکثر دانشجوها دارند در مورد نحوه خواندن یا برنامه ریزی و نحوه مرور هست که باز این موارد نیز یعنی نحوه مطالعه دقیق مطالب، نحوه تست زنی و نحوه مرور برای هر دانشجو براساس سطح دانشجو مشخص می شود. برنامه ریزی طوری خواهد بود که داوطلب در طول مدت خواندن دور اول دروس حداقل 10 تا 13 بار و پس از آن تا روز کنکور حد اقل 15 بار بتواند دروس را به راحتی مرور کند و قبولی خود را تضمین کند. 

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد هماتولوژی - مهشاد نوروزی 

مهشاد نوروزی هستم،
فارغ التحصیل کارشناسی علوم آزمایشگاهی از علوم پزشکی گیلان
دانشجوی ارشد هماتولوژی سازمان انتقال خون ایران
رتبه ی ۱۶ کل هماتولوژی سال ۱۳۹۹
دارای سابقه ی مشاوره برای داوطلبان هماتولوژی و ایمونولوژی
دلیل انتخاب رشته : علاقه به مباحث مربوط به اختلالات و بیماری های خونی و انتقال خون ، بازار کار و موقعیت های شغلی این رشته

رشته ی  هماتولوژی به دلیل ظرفیت کم پذیرش و تعدد رفرنس ها نیاز به همراهی فردی که قبلا این مسیر را پیموده در داوطلب ایجاد میکند، تا داوطلب وقت زیادی را صرف برنامه ریزی یا تردید در نحوه ی درس خواندن خود نکند‌. 
در طول مدت مشاوره و برنامه ریزی، برنامه ریزی مطابق با شرایط فرد و کمک به کنار گذاشتن عادات بد مطالعاتی، تصحیح نحوه ی خواندن، تاکید به تندخوانی و افزایش دفعات مرور مطالب، تکنیک های تست زنی، مرور تست و مهارت آزمون دهی و مدیریت جلسه کنکور را خواهیم داشت که از مهم ترین مسائلی اند که نیاز است داوطلبان در طول این مسیر از آن ها برخوردار باشند.

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  ریحانه‏ - 99/6/31

  سلام
  خسته نباشید
  من رتبه 395 با سهمیه در رشته ارشد میکروب شناسی و 461 بدون سهمیه شدم میخواستم ببینم شانس قبولی دارم ؟

 • تصویر فرد

  H.f‏ - 98/11/8

  سلام وقتتون بخير
  من ترم يك رشته ميكروبيولوژي هستم و ميخوام از امسال براي كنكور ارشد پزشكي شروع كنم اما درمورد اينكه بين رشته هماتولوژي،ايمونولوژي،پاتولوژي،فيزيولوژي كدومشون بهتره و بازار كار بهتري داره راهنمايي كنيد لطفا.ممنون

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc