گزیده ای از اتاق فکر مجموعه زبان انگلیسی

ورود به اتاق فکر
 • moarefi ketab moror

  Slm . Baraye reshteye teaching, baraye morur mataleb k ghbln az ruye manabee asli khunde shodan va alan shayad kheiliashoon faramoosh shodan, estefade az ketabaye modaresan ro tayid mikonid? Ham takdars... Ham majmooee konkurha.

 • قبولی دانشگاه تهران

  با سلام
  من دانشجوی سال آخر آموزش زبان انگلیسی هستم . با توجه به زمانی که تا کنکور ارشد مانده ، چند ساعت در هفته بهتره مطالعه داشته باشم
  رمز موفقیت در قبول شدن در دانشگاه تهران چیه

 • درس تدریس

  سلام وقتتون بخیر.
  من درس روش تدریس را کامل نخوندم.ولی ازمون و زبانشناسی را میتونم در حدود سی و پنج تا چهل درصد بزنم،مبخواهم درصد تخصصی ام به پنجاه و پنج برسد به نظر شما چه مباحثی ازتدریس را بخونم تا این درصد را بگیرم؟

 • عمومی یا تخصصی

  سلام من با اینکه گرامرم تقریبا خوبه اما اصلا نمیتونم اونها روی تستها اعمال کنم لغتها هم که نزدیک به نصف 3500 رو خوندم ولی دیگه نمیکشم همشو بخونم...پیش بینی میکنم تو کنکور نتونم عمومی ها رو خوب بزنم...سوالم اینه که برای رتبه خوب اوردن عمومی تاثیرگزار تره یا تخصصی
  برای حل مشکل گرامرم چیکار کنم؟واقعا خستم

 • قبولی

  با سلام ایا با 20 درصد عمومی و 20درصد تخصصی شانس قبولی در دوره شبانه و روزانه گرایش مترجمی وجود داره یا خبر؟

ظرفیت پذیرش گرایش های ارشد زبان انگلیسی

تعداد بازدید 18853 دفعه

اطلاع از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد زبان انگلیسی در گرایش های مختلف باعث می شود که داوطلب شناخت کافی از تعداد داوطلبان هر گرایش و شدت رقابت برای رسیدن به دانشگاه های دلخواه را به دست آورد.

 ظرفیت پذیرش گرایش های ارشد زبان انگلیسی

ظرفیت پذیرش گرایش های مختلف ارشد زبان انگلیسی

عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد زبان انگلیسی

 

در میان دانشجویان داوطلب کنکور ارشد زبان انگلیسی بسیاری از دانشجویان، مخصوصا دانشجویانی که از رشته های دیگر به این رشته روی می آورند، هستند که اطلاعات دقیقی از ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در گرایش های مختلف ارشد زبان انگلیسی را ندارند. این عدم اطلاع باعث می شود که داوطلب شناخت کافی از تعداد داوطلبان هر گرایش و شدت رقابت برای رسیدن به دانشگاه های دلخواه نداشته باشد. با توجه به تغییر اندک تعداد پذیرش دانشگاه ها در هر سال، اعداد اعلام شده تقریبی می باشند. دپارتمان مشاوره و برنامه ریزی ارشد زبان انگلیسی 3گام در این مطلب به معرفی تعداد پذیرش دانشگاه های سراسری کشور و به طور خاص شهر تهران می پردازد.

داوطلبانی که هنوز مطالعه برای کنکور ارشد 98 را شروع نکرده اند و اطلاع کافی در مورد منابع و نحوه سوال و ارزیابی سر جلسه کنکور ندارند، می توانند با مشاور تخصصی این رشته در ارتباط باشند. به خصوص داوطلبانی که به دنبال کسب رتبه های زیر 100 هستند، داوطلبان شاغل و دانشجویان سال آخر کارشناسی که زمان برایشان بسیار حائز اهمیت است، می توانند از این فرصت مشاوره رایگان با ثبت نام در سیستم مشاوره وبرنامه ریزی ما استفاده نمایند تا در صورت نیاز به برنامه مطالعاتی هر چه سریع تر این روند صورت پذیرد.            

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

صفحه اینستاگرام موسسه 3گام

عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد زبان انگلیسی

 

                                                                

ظرفیت پذیرش ارشد زبان انگلیسی گرایش آموزش زبان 

ظرفیت پذیرش ارشد زبان انگلیسی گرایش آموزش دانشگاه های سراسری کشور در نوبت اول (روزانه) 610 نفر و در نوبت شبانه 170 نفر می باشد. از این تعداد، حدود 65 نفر در دانشگاه های شهر تهران در نوبت روزانه قبول می شوند.

 ارشد آموزش زبان انگلیسی بیشترین ظرفیت پذیرش و داوطلب را در بین گرایش های زبان دارد.

 ظرفیت پذیرش ارشد زبان انگلیسی گرایش مترجمی زبان

ظرفیت پذیرش ارشد زبان انگلیسی گرایش مترجمی حدود 45 نفر در نوبت اول (روزانه) و حدود 27 نفر نیز در نوبت شبانه می باشد. از میان این تعداد، حدود 17 نفر در دانشگاه های شهر تهران در نوبت روزانه و 13 نفر در نوبت دوم قبول می شوند.

این گرایش تعداد داوطلب بسیار کمتری نسبت به گرایش آموزش دارد. اما تعداد قبولی های آن در دانشگاه های کشور نیز به همین نسبت کم می باشد. 

ظرفیت پذیرش ارشد زبان انگلیسی گرایش ادبیات انگلیسی

ظرفیت پذیرش ارشد زبان انگلیسی گرایش ادبیات انگلیسی در دوره روزانه در کشور حدود 180 نفر و در دوره شبانه 50 نفر می باشد. از این تعداد، 30 نفر موفق به قبولی در دانشگاه های شهر تهران در دوره روزانه می شوند که از میان آن ها 8 نفر حتما خانم هستند. (قبولی در دانشگاه الزهرا)

امیدواریم با آگاهی از ظرفیت های دانشگاه ها در گرایش های مختلف، در مورد گرایش انتخابی خود هوشمندانه عمل کنید.

 

دریافت مشاوره رایگان

صفحه اینستاگرام موسسه 3گام

 

 

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مجموعه زبان انگلیسی 98

برای مشاهده جداول تفکیکی، استان به استان و دانشگاه به دانشگاه ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مجموعه زبان انگلیسی 97 شامل آموزش زبان انگلیسی، زبان و ادبیات انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی به لینک زیر مراجعه فرمایید. می توانید با کلیک بر روی نام دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش و هر پارامتر دیگر، لیستها را فیلتر کنید تا اطلاعات را با جزئیات دقیق تر بررسی نمایید.

بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

جدول دانشگاهها و ظرفیتهای پذیرش کارشناسی ارشد مجموعه زبان انگلیسی 98 شامل آموزش زبان انگلیسی، زبان و ادبیات انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی  

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد مجموعه زبان

سایر بخش های مجموعه زبان انگلیسی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc