مشاور تخصصی کارشناسی ارشد علوم تغذیه

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد علوم تغذیه موسسه 3گام.

 

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد علوم تغذیه

ایشان پس از فراغت از تحصیل، شروع به مطالعه دروس کارشناسی ارشد کرده و با برنامه ریزی دقیق و منظم در کنکور کارشناسی ارشد پذیرفته شده و به ادامه تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی تهران پرداخته اند. با پذیرفته شدن در دوره کارشناسی ارشد به ادامه فعالیت در زمینه مشاوره و برنامه ریزی پرداخته و همچنین برنامه ریزی برای کنکورهای کارشناسی ارشد به فعالیت های قبلی ایشان اضافه شد. 

معرفی کارشناسی ارشد رشته علوم تغذیه 

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد علوم تغذیه، با توجه به توانمندی بالا و قدرت فوق العاده در بیان، سابقه چندین سال مشاوره و تسلط به روش های برنامه ریزی، به عنوان مشاور تخصصی رشته تغذیه توسط موسسه سه گام انتخاب شدند  و همکاری خود را با موسسه آغاز نمودند.جهت ثبت نام در سیستم برنامه ریزی و مشاوره تخصصی رشته تغذیه موسسه سه گام به لینک زیر وارد شوید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  ص. م‏ - 99/9/13

  سلام چجوری میتونیم با خانم فریبا فرهمند تماس بگیریم ؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/9/15

  سلام وقت بخیر با ثبت نام از طریق لینک زیر میتونید توی پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان با ایشون داشته باشید
  یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان

 • تصویر فرد

  عاطفه‏ - 98/10/4

  سلام واقعا چرا تا پارسال؛ تو رشته های مجاز مهندسی کشاورزی علوم و صنایع غذایی بوده برای کنکور ارشد ۹۹ وزارت بهداشت ؛برداشتن!!!هر سال یک رشته میزارن یکی حذف میکنن.یک درصد زبان میزارن حذف میکنن.اصلا هیچی معلوم نیس.واقعا فرق مهندسی علوم و صنایع غذایی ک مجاز هست با مهندسی کشاورزی _علوم و صنایع غذایی چیه!!!!!

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

جستجو و انتخاب مدرس و مشاور در رشته علوم تغذیه