مشاور تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

تعداد بازدید 5961 دفعه

عاطفه ارزبین، رتبه 12 کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی از دانشگاه علامه طباطبایی می باشد. رزومه مشاور تخصصی ارشد روانشناسی تربیتی 3گام را در ادامه مشاهده می کنید.

ثبت نام یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان

عضویت در کانال تلگرام تخصصی رشته روانشناسی

 

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

عاطفه ارزبین مدرک کارشناسی خود را در رشته روانشناسی، در دانشگاه پیام نور تهران جنوب اخذ کرده است. او دوره کارشناسی را در 6 ترم تحصیلی با معدل 17.99 به پایان رسانده است و جز برترین معدل های دانشگاه بوده است. پس از پایان ترم 6 کارشناسی با توجه به 5 ماه فرصت باقی مانده تا کنکور ارشد تصمیم می گیرد تا مطالعه خود را برای کنکور ارشد شروع کند. پس از ثبت نام در سایت 3 گام و دریافت مشاوره تخصصی کنکور ارشد تربیتی سال 98 موفق به کسب رتبه 12 در کنکور ارشد روانشناسی گرایش تربیتی می شود و اکنون در مقطع ارشد رشته روانشناسی تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی تهران، دوره روزانه، مشغول به تحصیل است. برای خواندن مطلب مصاحبه با رتبه های برتر ارشد روانشناسی در سایت 3گام روی لینک آبی شده کلیک کنید.

هدف او از همکاری با موسسه 3گام به عنوان مشاور تحصیلی این است که به علاقه مندان رشته روانشناسی تربیتی کمک کند تا با خودباوری در جهت کسب رتبه برتر و قبولی در دانشگاه های برتر کشور تلاش کنند.

او با معرفی کارشناسی ارشد روانشناسی و انتخاب منابع مناسب به دواطلبان کمک می کند تا با توجه به شناختی که از رشته پیدا می کنند از زمان خود به بهترین شکل استفاده کنند و برای داوطلبان با هر سطحی از پیشینه مطالعاتی برنامه ریزی می کند تا به هدف مورد نظر خود برسند. از ویژگی های برنامه ریزی او مرور چندباره منابع است تا مباحث مطالعه شده در حافظه داوطلب تثبیت شود.

 

برای ارتباط با خانم ارزبین و دریافت مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر ایشان به لینک زیر مراجعه نمایید. حتی اگر زمان کمی هم برای مطالعه کنکور دارید برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد روانشناسی را با ما تجربه کنید.

 

ثبت نام یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان

عضویت در کانال تلگرام تخصصی رشته روانشناسی

سایر بخش های مجموعه روانشناسی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
  • تصویر فرد

    ميرزايي‏ - 98/6/21

    سلام من نميتونم داخل سايت ثبت نام كنم شماره موبايلو قبول نميكنه!!

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc