گزیده ای از اتاق فکر مجموعه مهندسی برق

ورود به اتاق فکر
 • برنامه ریزی

  من قبلا یک برنامه ریزی خوب برای خودم داشتم اما متاسفانه یک هفته سرماخوردم و چون اون یک هفته درس نخواندم و همش خواب بودم باعث شد که عقب بیفتم و ناامید بشم تاجایی که دیگه نتوانستم درس بخوانم اون هم ازاسترس زیاد و هم اکنون هم درهمین حال به سرمیبرم .واقعا نمیتونم دیگه به حالت قبلیم برسم

 • الکترو رو چظور بخونم؟

  تورو خدا یکی به من بگه این الکترو تو کله من نمیره چطوری بخوانمش

 • کمبود وقت برای خوندن منابع

  من نمی رسم همه منابع رو بخونم چکار کنم؟؟؟؟؟

 • مشاوره انتخاب رشته

  با سلام و عرض ادب
  واقعا ممنون از زحماتتون
  رتبه تخمین رتبه بنده حدود 150-200 است
  به نظر شما توی انتخاب رشته کدوم گرایشارو به ترتیب بزنم(سیستم، الک قدرت و ماشین، مهندسی سیستم های انرژی) ؟
  بازار کار مهمتره و تقریبا تو به همه گرایشای قدرت علاقه نسبی دارم
  دانشگاه رو ملاک قرار بدم یا رشترو ؟

 • کار همراه درس

  سلام دوستان
  رشته من برق هستش و برای ارشد 96 تلاش میکنم. میخواستم نظرتون رو راجع به این موضوع بدونم که میشه در کنار درس خوندن کار هم کرد؟ آیا کسی این تجربه رو داشته و نتیجه خوب گرفته باشه؟
  ممنون

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی برق

تعداد بازدید 4337 دفعه

مهندس کیانمهر ایزدی فارغ التحصیل کارشناسی دانشگاه شاهد تهران می باشد و موفق به کسب رتبه 130 در آزمون کارشناسی ارشد برق شده است.

عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی برق

 

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی برق 

مهندس کیانمهر ایزدی، دوره کارشناسی خود را در دانشگاه شاهد تهران گذراند و با وجود مشغله های کاری توانست این دوره را در 4 سال به پایان برساند. درسال 4ام به فکر شرکت در آزمون کارشناسی ارشد برق افتاد و توانست رتبه 130را کسب کند و در رشته مدار مجتمع روزانه دانشگاه تهران پذیرفته شده است.

در مقطع لیسانس مدرس دروس ریاضی، فیزیک و زبان کنکور کارشناسی و پایه بوده اند و همچنین تجربه ی بیش از 4 سال مشاوره و برنامه ریزی مدارس و آموزشگاه های برتر تهران را دارند. ایشان در سال سوم دوره کارشناسی خود به هدف قبولی در دانشگاهی بهتر و معتبرتر شروع به مطالعه برای کنکور ارشد برق می کند. با توجه به همزمان شدن مطالعه برای کنکور و همچنین پروژه کارشناسی خود برنامه ای جالب و جدی برای رسیدن به هر دو موضوع را دنبال می کند به طوری که در تابستان دروس ریاضی مهندسی ، معادلات، مدارهای الکترنیکی را به طور کامل مطالعه کرده و پس از آن درس الکترونیک و سیگنال را نیز تا اواخر پاییز به پایان رساند.دوره کردن مطالب خوانده شده را با شرکت در آزمون های مختلف به پایان رساند. مهندس ایزدی علی رغم تحصیل در دوره کارشناسی و ضرورت قبولی در واحدهای دروس دانشگاهی خود توانست با برنامه ای انعطاف پذیر و متمرکز، تسلط خود را افزایش داده به طوری که در هر آزمون نتیجه بهتری را کسب نماید.ایشان در نهایت توانست نتیجه تلاش خود را در کنکور کارشناسی ارشد سراسری بگیرد. ایشان دلیل کسب رتبه برتر  و تسلطش در آزمون را مدیون برنامه ریزی دقیق، شناخت ضعف ها و تحلیل آزمون های آزمایشی می داند.

آنچه که باعث شده است تا موسسه 3گام، ایشان را به عنوان مدیر گروه برق خود انتخاب کند، تحلیل حرفه ای آزمون های آزمایشی داوطلب، توانمندی رفع نقاط ضعف داوطلب، توانایی بالا در ایجاد انگیزه با توجه به تخصص ایشان در امور روانشناسی بالینی و روحیه بالا در پیگیری از داوطلبان می باشد.

ایشان هم اکنون مدرس دروس ریاضی، مدار، الکترونیک و سیستم های دیجیتال و سیگنال های سیستم برای کنکور ارشد نیز می باشند.

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

صفحه اینستاگرام موسسه 3گام

 

یکی از جالب ترین نکاتی که شاید ایشان را از بقیه متمایز کند، این است که خود در دوران کارشناسی به دلیل مشغله کاری کمی دچار افت تحصیلی شده اما با تلاش زیاد توانسته به سرعت افت تحصیلی خود را جبران کرده و نه تنها معدل خود را بهبود ببخشد بلکه در کنکور ارشد نیز به بهترین نتیجه برسد. بنابراین با توجه به داشتن تجربه ملموس و طی کردن این مسیر، می توانند راهنمایی کاملی برای تمامی کسانی که تازه می خواهند با یک پایه علمی متوسط و ضعیف خود را برای کنکور کارشناسی ارشد برق آماده کنند، داشته باشند.

تجربه، موفقیت و فن بیان بالا از ایشان مشاوری ساخته است که یک داوطلب با آسودگی خیال بتواند صفر تا صد برنامه ریزی و روش های مطالعه خود را به وی بسپارد.

 

مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری

عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی برق

 

سایر بخش های مجموعه مهندسی برق

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc