مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی برق

تعداد بازدید 4851 دفعه

مهندس کیانمهر ایزدی فارغ التحصیل کارشناسی دانشگاه شاهد تهران می باشد و موفق به کسب رتبه 130 در کنکور کارشناسی ارشد برق شده است.

ثبت نام یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان

عضویت در کانال تلگرام تخصصی رشته مهندسی برق

 

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی برق 

مهندس کیانمهر ایزدی، دوره کارشناسی خود را در دانشگاه شاهد تهران گذراند و با وجود مشغله های کاری توانست این دوره را در 4 سال به پایان برساند. درسال 4ام به فکر شرکت در کنکور کارشناسی ارشد برق افتاد و توانست رتبه 130را کسب کند و در رشته مدار مجتمع روزانه دانشگاه تهران پذیرفته شده است.

در مقطع لیسانس مدرس دروس ریاضی، فیزیک و زبان کنکور کارشناسی و پایه بوده اند و همچنین تجربه ی بیش از 4 سال مشاوره و برنامه ریزی مدارس و آموزشگاه های برتر تهران را دارند. ایشان در سال سوم دوره کارشناسی خود به هدف قبولی در دانشگاهی بهتر و معتبرتر شروع به مطالعه برای کنکور ارشد برق می کند. با توجه به همزمان شدن مطالعه برای کنکور و همچنین پروژه کارشناسی خود برنامه ای جالب و جدی برای رسیدن به هر دو موضوع را دنبال می کند به طوری که در تابستان دروس ریاضی مهندسی ، معادلات، مدارهای الکترنیکی را به طور کامل مطالعه کرده و پس از آن درس الکترونیک و سیگنال را نیز تا اواخر پاییز به پایان رساند.دوره کردن مطالب خوانده شده را با شرکت در کنکورهای مختلف به پایان رساند. مهندس ایزدی علی رغم تحصیل در دوره کارشناسی و ضرورت قبولی در واحدهای دروس دانشگاهی خود توانست با برنامه ای انعطاف پذیر و متمرکز، تسلط خود را افزایش داده به طوری که در هر کنکور نتیجه بهتری را کسب نماید.ایشان در نهایت توانست نتیجه تلاش خود را در کنکور کارشناسی ارشد سراسری بگیرد. ایشان دلیل کسب رتبه برتر  و تسلطش در کنکور را مدیون برنامه ریزی دقیق، شناخت ضعف ها و تحلیل کنکورهای آزمایشی می داند.

آنچه که باعث شده است تا موسسه 3گام، ایشان را به عنوان مدیر گروه برق خود انتخاب کند، تحلیل حرفه ای کنکورهای آزمایشی داوطلب، توانمندی رفع نقاط ضعف داوطلب، توانایی بالا در ایجاد انگیزه با توجه به تخصص ایشان در امور روانشناسی بالینی و روحیه بالا در پیگیری از داوطلبان می باشد.

ایشان هم اکنون مدرس دروس ریاضی، مدار، الکترونیک و سیستم های دیجیتال و سیگنال های سیستم برای کنکور ارشد نیز می باشند. ایشان خواندن مطالب زیر را هم به داوطلبان رشته مهندسی برق توصیه می کند:

معرفی ارشد مهندسی برق

مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مهندسی برق

برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مهندسی برق

 

 

ثبت نام یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان

عضویت در کانال تلگرام تخصصی رشته مهندسی برق

عضویت در صفحه اینستاگرام 3گام

 

یکی از جالب ترین نکاتی که شاید ایشان را از بقیه متمایز کند، این است که خود در دوران کارشناسی به دلیل مشغله کاری کمی دچار افت تحصیلی شده اما با تلاش زیاد توانسته به سرعت افت تحصیلی خود را جبران کرده و نه تنها معدل خود را بهبود ببخشد بلکه در کنکور ارشد نیز به بهترین نتیجه برسد. بنابراین با توجه به داشتن تجربه ملموس و طی کردن این مسیر، می توانند راهنمایی کاملی برای تمامی کسانی که تازه می خواهند با یک پایه علمی متوسط و ضعیف خود را برای کنکور کارشناسی ارشد برق آماده کنند، داشته باشند.

تجربه، موفقیت و فن بیان بالا از ایشان مشاوری ساخته است که یک داوطلب با آسودگی خیال بتواند صفر تا صد برنامه ریزی و روش های مطالعه خود را به وی بسپارد.

 

ثبت نام یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان

عضویت در کانال تلگرام تخصصی رشته مهندسی برق

 

سایر بخش های مجموعه مهندسی برق

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc