گزیده ای از اتاق فکر نانوتکنولوژی پزشکی

ورود به اتاق فکر

بازار کار نانو تکنولوژی پزشکی

تعداد بازدید 14119 دفعه

بازار کار نانو تکنولوژی پزشکی در زمینه های پژوهشی، آموزشی، تولیدی و خدماتی می باشد. بیشترین کاربرد بازار کار نانو تکنولوژی پزشکی در دفتر تحقیقات و توسعه شرکت های دانش بنیان است.

بازار کار نانو تکنولوژی پزشکی

بازار کار نانو تکنولوژی پزشکی

بازار کار نانو تکنولوژی پزشکی در زمینه های پژوهشی، آموزشی، تولیدی و خدماتی می باشد. در زمینه های پژوهشی، فارغ التحصیلان ارشد نانوتکنولوژی می توانند به طراحي پروژه‌هاي تحقيقاتي، مراکز تحقیقاتی داروسازی و روش هاي تشخيص بيماري، انجام فعاليت هاي اجرايي در خصوص دستيابي به اهداف پژوهشي در سطح آزمايشگاهي، معرفي محصولات جديد دارويي – بهداشتي با استفاده از فناوري و محصولات نانو در بخش مواد و يا بهبود روش ها بپردازند.

بازار کار نانوتکنولوژی پزشکی در زمینه های آموزشی، آموزش های عملی و برگزاری کلاس ها و کارگاه ها برای دانش آموختگان این رشته می باشد.

در حوزه تولیدی و خدماتی، بازار کار نانو تکنولوژی پزشکی در شرکت های دارویی و در خطوط تولیدی محصولات نانو می باشد. داوطلبان ارشد نانوتکنولوژی پس از فارغ التحصیلی حتی می توانند از طریق ارتباط با صنعت و پشتوانه مالی به تولید محصولات نانوپزشکی بپردازند.

در نهایت باید عنوان کرد که بازار کار مشخصی برای این رشته وجود ندارد، چرا که به طور کامل جایگاه کاربردی - بالینی - صنعتی آن هنوز تعریف نشده است. بیشترین کاربرد بازار کار نانو تکنولوژی پزشکی در دفتر تحقیقات و توسعه شرکت های دانش بنیان است.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc