گزیده ای از اتاق فکر مجموعه مهندسی عمران

ورود به اتاق فکر
 • مدیریت ساخت

  سلام
  رشته مدیریت ساخت چطوره؟؟

 • منابع مدیریت ساخت

  منابع دروس مدیریت ساخت برای ازمون ارشد چیه؟

 • تخمین رتبه

  سلام..ببخشید میشه تخمین بزنید رتبمو
  زبان ۱۰، ریاضی ۵۳ ، جامدات ۵ ، خاک ۱۰،
  سیالات ۲۸ ، طراحی ۲ ,,,,,, اینا درصدام بودن
  معدلمم ۱۳.۳۴

 • تخمین رتبه

  سلام با درصدهای زبان :25.56 و خاک 30 و سیالات 18.33و طراحی 13.32 و معدل 15.56 رتبه م حدودن چند می شه؟

 • برنامه ریزی

  سلام و خسته نباشيد
  من تو تابستان میخوام 6درس اصلی رو بخونم و تست هاشو بزنم دروس جامدات مکانیک خاک و سیالات به نظرتون این کار رو بکنم یا 25 درصد اول بعد 25 درصد دوم و بقیه رو بخونم
  لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی عمران موسسه 3گام

تعداد بازدید 6287 دفعه

آقای مهندس بنیامین مهری، کارشناسی ارشد مدیریت ساخت دانشگاه علوم و صنعت با بیش از 5 سال سابقه مشاوره کنکور ارشد عمران و برنامه ریزی کنکور

عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی عمران 

صفحه اینستاگرام موسسه 3گام

 

آقای مهندس بنیامین مهری، مشاور تخصصی دپارتمان کارشناسی ارشد مهندسی عمران 3گام، دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت ساخت دانشگاه علوم و صنعت با بیش از 5 سال سابقه مشاوره کنکور ارشد عمران و برنامه ریزی 

در موسسه 3گام، همه رشته ها، مشاور تخصصی خود را دارند که علاوه بر کسب رتبه برتر درآزمون کارشناسی ارشد، تجربه سال ها مشاوره کنکور ارشد عمران را نیز دارند. زیرا یک مشاور خوب، صرفا نباید کسی باشد که رتبه یک شده باشد و باید مهارت دادن مشاوره، قدرت شناخت داوطلب و انجام برنامه ریزی ویژه او را داشته باشد. فن بیان بسیار قوی و ایجاد انگیزه و ارائه روشهای خاص برای درک مطالب، مهم ترین توانمندیهایی است که در کنار کسب رتبه برتر در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران برای موسسه 3گام حائز اهمیت است.

در زیر خلاصه ای از سوابق تحصیلی و مشاوره و کاری آقای مهندس بنیامین مهری را می توانید مطالعه کنید.

آقای مهندس بنیامین مهری، کارشناسی رشته عمران-عمران  از دانشگاه خوارزمی تهران و کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت از  دانشگاه علم و صنعت ایران با بیش از 5 سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی کنکور

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

دریافت مشاوره کنکور ارشد عمران

 

بنیامین مهری، دوره کارشناسی خود را در دانشگاه خوارزمی در رشته مهندسی عمران گذرانده است. به گفته خودش در دوره لیسانس، بیشترین تمرکزش بر روی دروس تخصصی رشته عمران بوده است و دروس عمومی باعث شده است تا معدلش افت کند ولی در تمامی دروس تخحصصی به خاطر علاقه زیاد و توان قوی در درک ریاضی و فیزیک ، با نمرات بالا فارغ التحصیل شده است.

در این مقطع مدرس دروس ریاضی و فیزیک داوطلب های کنکور کارشناسی ریاضی و تجربی بودند  و به مشاوره و برنامه ریزی این داوطلبان و همچنین انتخاب رشته در این رشته پرداخته اند .

با رسیدن سال چهارم، تصمیم به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد می گیرد و اقدام به مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد می کند. بزرگترین ویژگی وی در مطالعات تابستانی خود برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی عمران ، برنامه سبک وی بوده است که همزمان با این برنامه ، برنامه های جانبی خود را نیز ادامه می داده است. با شروع سال تحصیلی و با توجه به داشتن واحدهای دانشگاهی،  برنامه خود را به دو بخش دروس دانشگاهی و مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد عمران تقسیم بندی می کند و هر جا نیاز بوده است، از حجم خواندن کنکور کاسته و برای دروس ترم دانشگاهی خود زمان گذاشته است. بزرگترین مزیت وی این بوده است که بعضی از دروس مهندسی عمران را با دقت بالا و بسیار مفهومی در زمان لیسانس خود مطالعه کرده است و مشکل چندانی برای تست زدن در آنها نداشته است. رتبه های او در آزمونهای مختلف در بازه های 9 تا 34 بوده است. هدف وی از شرکت در آزمونهای آزمایشی آگاهی از اینکه در کدام درس و فصول ضعف دارد و با برنامه ریزی دقیق سعی در تقویت انها داشته است. همین امر باعث شده است تا در تحلیل آزمونهای آزمایشی و انعطاف در برنامه ریزی و نگاه به ابعاد مختلف یک آزمون به صورت دقیق به تخصص رسیده باشد .

در نهایت با موفقیت آزمون کارشناسی ارشد خود را پشت سر گذاشته و در گرایش مورد علاقه خود یعنی مدیریت ساخت پذیرفته شده است. ایشان با کسب رتبه 120 در کنکور کارشناسی ارشد عمران، آزمون را با موفقیت گذرانده است. آنچه که باعث شده است تا موسسه 3گام، ایشان را به عنوان مشاور تخصصی گروه عمران خود انتخاب کند، توانمندی رفع نقاط ضعف داوطلب، توانایی بالا در ایجاد انگیزه و روحیه بالا در پیگیری از داوطلبان می باشد.

ایشان مدرس دروس مکانیک خاک و مهندسی پی و دروس مکانیک سیالات و مهندسی هیدرولیک و دروس ریاضی و راهسازی می باشند و مهم ترین تخصص ایشان در نحوه آنالیز کنکور و تغییر متناسب با این تحلیل و نحوه آزمون با توجه به روحیات هر فرد و با توجه به آگاهی از علم روانشانسی و مطالعات ایشان  می باشد.

سالها تجربه مشاوره در دبیرستانهای تراز اول تهران، برای دانش آموزان کنکور ریاضی و مشاور گروه داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه خوارزمی  و  تراز اول تهران و همینطور نتیجه گیری با دانشجو های دانشگاه های آزاد ( با نداشتن پایه علمی قوی ) باعث شده است تا در تشخیص شخصیت داوطلبان مهارت خاصی پیدا کند.

همچنین با توجه به سوابق و آگاهی ایشان در خصوص گرایش های عمران و بازار کار آن و لینک بودن در بازار ساختمان با جزئیات دقیقی انتخاب رشته انجام می دهند و نگرش فکری به داوطلبان نسبت به آینده مورد انتظارشان می دهد.

یکی از تجارب شیرین او در مشاوره کنکور ارشد عمران، داوطلبی بوده است که لیسانس عمران- نقشه برداری داشت ولی با راهنماییهای او توانست رتبه 31 ارشد عمران را به دست بیاورد.

تجربه، موفقیت و فن بیان بالا از ایشان مشاوری ساخته است که یک داوطلب با آسودگی خیال بتواند صفر تا صد برنامه ریزی و روشهای مطالعه خود را به وی بسپارد.

کانال تلگرام کارشناسی ارشد عمران به تازگی راه اندازی شده است که می توانید با عضویت در آن به منبع گرانبهایی از مفیدترین مطالب درسترسی داشته باشید. برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

کانال تلگرام کارشناسی ارشد عمران

صفحه اینستاگرام موسسه 3گام

سایر بخش های مجموعه مهندسی عمران

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc