مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی عمران موسسه 3گام

تعداد بازدید 7780 دفعه

آقای مهندس بنیامین مهری، کارشناسی ارشد مدیریت ساخت دانشگاه علم و صنعت با بیش از 5 سال سابقه مشاوره کنکور ارشد عمران و برنامه ریزی کنکور مدیر دپارتمان مهندسی عمران و آقای مهندس علیرضا نورهاشمی، کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش مهندسی زلزله از پژوهشگاه بین الملی زلزله شناسی مشاور ارشد عمران

مدیر دپارتمان کارشناسی ارشد مهندسی عمران موسسه 3گام - مهندسی مهری
مدیر دپارتمان کارشناسی ارشد مهندسی عمران موسسه 3گام - مهندسی مهری

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

عضویت در کانال تلگرام تخصصی رشته مهندسی عمران

 

مدیر دپارتمان مشاوره تخصصی کنکور ارشد عمران - مهندس بنیامین مهری 

آقای مهندس بنیامین مهری، مشاور تخصصی دپارتمان کارشناسی ارشد مهندسی عمران 3گام، دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه علم و صنعت با بیش از 6 سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی درسی برای کنکور ارشد عمران داشته اند.

 

در موسسه 3گام، همه رشته ها، مشاور تخصصی خود را دارند که علاوه بر کسب رتبه برتر در کنکور کارشناسی ارشد، تجربه سال ها مشاوره کنکور ارشد عمران را نیز دارند. زیرا یک مشاور خوب، صرفا نباید کسی باشد که رتبه یک شده باشد و باید مهارت دادن مشاوره، قدرت شناخت داوطلب و انجام برنامه ریزی ویژه او را داشته باشد. در مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مهندسی عمران و انتخاب آن ها برای مشاور تخصصی باید دقت کرد که فن بیان بسیار قوی و ایجاد انگیزه و ارائه روش های خاص برای درک مطالب، مهم ترین توانمندی های آن ها باشد که در کنار کسب رتبه برتر در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی عمران برای موسسه 3گام حائز اهمیت است.

در زیر خلاصه ای از سوابق تحصیلی و مشاوره و کاری آقای مهندس بنیامین مهری را می توانید مطالعه کنید.

آقای مهندس بنیامین مهری، کارشناسی رشته عمران-عمران از دانشگاه خوارزمی تهران و کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت از دانشگاه علم و صنعت ایران با بیش از 6 سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی کنکور

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

بنیامین مهری، دوره کارشناسی خود را در دانشگاه خوارزمی در رشته مهندسی عمران گذرانده است. به گفته خودش در دوره لیسانس، بیشترین تمرکزش بر روی دروس تخصصی رشته عمران بوده است و دروس عمومی باعث شده است تا معدلش افت کند ولی در تمامی دروس تخحصصی به خاطر علاقه زیاد و توان قوی در درک ریاضی و فیزیک، با نمرات بالا فارغ التحصیل شده است.

در این مقطع مدرس دروس ریاضی و فیزیک داوطلب های کنکور کارشناسی ریاضی و تجربی بودند  و به مشاوره و برنامه ریزی این داوطلبان و همچنین انتخاب رشته در این رشته پرداخته اند .

با رسیدن سال چهارم، تصمیم به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد می گیرد و اقدام به مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد می کند. بزرگترین ویژگی وی در مطالعات تابستانی خود برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی عمران ، برنامه سبک وی بوده است که همزمان با این برنامه ، برنامه های جانبی خود را نیز ادامه می داده است. با شروع سال تحصیلی و با توجه به داشتن واحدهای دانشگاهی،  برنامه خود را به دو بخش دروس دانشگاهی و مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد عمران تقسیم بندی می کند و هر جا نیاز بوده است، از حجم خواندن کنکور کاسته و برای دروس ترم دانشگاهی خود زمان گذاشته است. بزرگترین مزیت وی این بوده است که بعضی از دروس مهندسی عمران را با دقت بالا و بسیار مفهومی در زمان لیسانس خود مطالعه کرده است و مشکل چندانی برای تست زدن در آنها نداشته است. رتبه های او در کنکورهای مختلف در بازه های 9 تا 34 بوده است. هدف وی از شرکت در کنکورهای آزمایشی آگاهی از اینکه در کدام درس و فصول ضعف دارد و با برنامه ریزی دقیق سعی در تقویت آن ها داشته است. همین امر باعث شده است تا در تحلیل کنکورهای آزمایشی و انعطاف در برنامه ریزی و نگاه به ابعاد مختلف یک کنکور به صورت دقیق به تخصص رسیده باشد .

در نهایت با موفقیت کنکور کارشناسی ارشد خود را پشت سر گذاشته و در گرایش مورد علاقه خود یعنی مدیریت ساخت پذیرفته شده است. ایشان با کسب رتبه 120 در کنکور کارشناسی ارشد عمران، کنکور را با موفقیت گذرانده است. آنچه که باعث شده است تا موسسه 3گام، ایشان را به عنوان مشاور تخصصی گروه عمران خود انتخاب کند، توانمندی رفع نقاط ضعف داوطلب، توانایی بالا در ایجاد انگیزه و روحیه بالا در پیگیری از داوطلبان و آگاهی تخصصی به دروس  می باشد. ایشان علاقه بسیاری به دروس جامدات و طراحی دارند اما با توجه به تسلط بسیار بالایی که در دروس آب و خاک دارند ، در این دروس طراح سوالات آزمون های آزمایشی نیز هستند .

ایشان مدرس دروس مکانیک خاک و مهندسی پی و دروس مکانیک سیالات و مهندسی هیدرولیک و دروس ریاضی بوده و طی 5 سال اخیر دوره های حضوری و غیر حضوری زیادی برگزار کرده اند. مهم ترین تخصص ایشان در نحوه آنالیز کنکور و تغییر متناسب با این تحلیل و نحوه کنکور با توجه به روحیات هر فرد و با توجه به آگاهی از علم روانشناسی و مطالعات ایشان می باشد.

سال ها تجربه مشاوره در دبیرستان های تراز اول تهران، برای دانش آموزان کنکور ریاضی و مشاور گروه داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه خوارزمی و تراز اول تهران و همینطور نتیجه گیری با دانشجو های دانشگاه های آزاد ( با نداشتن پایه علمی قوی ) باعث شده است تا در تشخیص شخصیت داوطلبان مهارت خاصی پیدا کند.

همچنین با توجه به سوابق و آگاهی ایشان در خصوص گرایش های عمران و بازار کار آن و لینک بودن در بازار ساختمان با جزئیات دقیقی انتخاب رشته انجام می دهند و نگرش فکری به داوطلبان نسبت به آینده مورد انتظارشان می دهد.

به عقیده ایشان به دلیل عدم توجه به مدیریت هزینه ها و زمان در پروژه های عمرانی و نیاز صنعت ساخت به ورود متخصصان حوزه ساخت در امر کنترل پروژه و هم چنین بستر مناسب این رشته برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در خارج از کشور این رشته در آینده متقاضیان بسیاری را به خود جذب خواهد کرد . با توجه عدم سابقه کار در بدو فارغ التحصیلی از مقطع لیسانس ، داشتن سوابق تحصیلی قوی می تواند رزومه کاری را پر رنگ تر و قابل اتکا کند . ایشان 3 مقاله ISC در زمینه بتن های ساخته شده با لاتکس ، ژئوپلیمر و رزین دارد . همچنین 2 مقاله ISI در ژورنال  Construction and building material در ارتباط با استفاده از بتن های با دوام به عنوان رویه در روسازی و سازگاری ابعادی بتن پایه و تعمیر دارند . این ژورنال تراز اول بوده و ضریب تاثیر آن حدودا 4.5 می باشد . 
یکی دیگر از تخصص های ایشان ، مشاوره در جهت گرفتن بورسیه تحصیلی و امکان ثبت و پذیرش مقالات در بهترین ژورنال های خارجی است . 
مهندس مهری مشاور تخصصی  آزمون نظام مهندسی شاخه های طراحی ، نظارت و اجرا نیز می باشد .

یکی از تجارب شیرین او در مشاوره کنکور ارشد عمران، داوطلبی بوده است که لیسانس عمران- نقشه برداری داشت ولی با راهنمایی های او توانست رتبه 31 ارشد عمران را به دست بیاورد.

تجربه، موفقیت و فن بیان بالا از ایشان مشاوری ساخته است که یک داوطلب با آسودگی خیال بتواند صفر تا صد برنامه ریزی و روشهای مطالعه خود را به وی بسپارد.

کانال تلگرام رشته مهندسی عمران راه اندازی شده است که می توانید با عضویت در آن به منبع گرانبهایی از مفیدترین مطالب درباره معرفی ارشد مهندسی عمران دسترسی داشته باشید. برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

عضویت در کانال تلگرام تخصصی رشته مهندسی عمران

 

مشاور تخصصی کنکور ارشد عمران - مهندس نورهاشمی
مشاور تخصصی کنکور ارشد عمران - مهندس نورهاشمی

 

مشاور تخصصی کنکور ارشد عمران - مهندس علیرضا نورهاشمی

آقای علیرضا نورهاشمی، کارشناسی مهندسی عمران - عمران از دانشگاه گلستان-گرگان و کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش مهندسی زلزله از پژوهشگاه بین الملی زلزله شناسی و مهندسی زلزله با بیش از  3 سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی کنکور می باشند

علیرضا نورهاشمی، دوره کارشناسی خود را در دانشگاه گلستان – گرگان گذرانده است . در 4 سال تحصیلی خود به عنوان دانشجو رتبه اول تحصیل کرده و با همین عنوان نیز فارغ التحصیل شده است . در دوره کارشناسی به دروس طراحی مانند طراحی سازه های بتن آرمه و طراحی سازه های فولادی علاقه مندی بیشتری نسبت به سایر دروس داشته است و هم چنین در درس مهندسی زلزله تسلط خوبی کسب کرد که همین موضوع سبب آن شد تا زمینه های علاقه مندی به گرایش مهندسی زلزله و طراحی لرزه ای ایجاد گردد .

در حال حاضرعلاوه بر مشاوره و برنامه ریزی، ایشان مدرس دروس مقاومت مصالح، استاتیک، تحلیل سازه، مکانیک خاک و مهندسی پی هستند.

یکی از مهارت های اصلی ایشان در مدیریت آزمون و چگونگی کاهش غلط زدن در روز آزمون می باشد که با رسیدن به ماه های آخر، مباحث مدیریت آزمون توسط ایشان مطرح می گردد و به جزئی ترین مسائل اعم از تغذیه، کنترل حواس، کنترل استرس و سایر موضوعات حائز اهمیت که می تواند در روز آزمون برای داوطلب سرنوشت ساز و حیاتی باشد اشاره خواهند کرد .

علاوه بر مشاور و مدرس بودن، شاید بتوان مهندس نورهاشمی را یک روانشناس دانست چرا که در سال کنکور به خوبی داوطلب را درک می کند و در زمان هایی که داوطلب دچار افت تحصیلی و هم چنین افت انگیزه می شود، حضور ایشان می تواند تمامی افت ها را به خوبی جبران کند و مسیر را هموار تر سازد تا داوطلب بتواند روزهای سخت رو سپری کند .
از اولین تجربه های ایشان در زمینه مشاوره و برنامه ریزی، می توان به چندین رتبه سه رقمی زیر 500 کشوری و هم چنین ده ها رتبه 2 رقمی اشاره کرد .

یکی از اساسی ترین مشکلات داوطلبین سال آخر کارشناسی، همزمان شدن دوران تحصیل ترم آخرشان با مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد می باشد . با توجه به این مشکل که اغلب داوطلبین را دچار سردرگمی می کند، ممکن است از مطالعه برای کنکور خود عقب بمانند ولیکن حضور مهندس نورهاشمی می تواند این قوت قلب را در داوطلب ایجاد کند که در کنار تمامی واحد های تحصیلی خود، با مدیریت و تمرکز به خوبی همه موارد را پوشش دهد تا بتواند نتیجه بسیار عالی کسب نماید .                                                                
پیگیری برنامه ریزی داوطلب، ایجاد یک برنامه انعطاف پذیر با توجه به شرایط داوطلب و مرور های زیاد برای افزایش تسلط از ویژگی های برنامه ریزی ایشان می باشد.

بعد از سپری کردن آزمون، هر داوطلب نیاز به انتخاب رشته و هم چنین انتخاب دانشگاه دارد که مهندس نورهاشمی، می تواند یکی از بهترین گزینه های شما برای مشورت گرفتن و تعیین انتخاب نهایی شما باشد .

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

عضویت در کانال تلگرام تخصصی رشته مهندسی عمران

 

سایر بخش های مجموعه مهندسی عمران

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  Parisa Shekarian‏ - 00/2/27

  سلام روزتون بخیر
  من برای ثبت نام ارشد توسط کافینت اقدام کردم ولی متاسفانه کد رشته امتحانی رو برام اشتباه وارد کرده آیا راهی داره که ازطریق اون بتونم ادیت کنم آخه مهلت ویرایش تموم شده وسایت سازمان سنجش بسته شده😭😭😭

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/28

  سلام خدمت شما 
  به سیستم پاسخگویی سنجش پیام بدین 

 • تصویر فرد

  میلاد‏ - 99/10/13

  سلام و وقت بخیر. عذر میخوام بنده کارشناسی عمران دارم و میخواستم ارشد شرکت کنم ولی بین دوتا گرایش دو به شک شدم اولی مدیریت و ساخت هستش دومی محیط زیست هستش . و میخواستم بدونم کدوم گرایش بهتره و آینده بهتری خواهد داشت هم داخل ایران هم بیرون ایران مثلا استرالیا یا کانادا. و چه معدلی باید داشته باشم برای ورود به این گرایش ها. ممنون میشم راهنمایی کنید🙏🙏

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc