بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی 1402 - منابع سطح بندی شده کنکور آموزش زبان انگلیسی

بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی 1402 آورده شده است. در این مطلب منابع ارشد گرایش آموزش زبان انگلیسی به صورت مجزا به پک های مطالعاتی پیشنهادی نظر؛ پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی تقسیم بندی و بررسی شده است.

 

با توجه به این که یکی از مهم ترین بخش های آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد، انتخاب منابع بسیار مناسب با توجه به شرایط و زمان می باشد، خواهشمندیم این متن رو تا به انتها بخوانید تا بتونید دقیقا بهترین منابع مناسب با شرایط خودتون رو انتخاب کنید. اگر هم حوصله خواندن مطلب رو ندارید، می توانید به جدول مقایسه ای ابتدای همین مطلب مراجعه کنید.

این پک های مطالعاتی پیشنهادی، حاصل تجربه و تخصص مشاوران تخصصی کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی 3گام می باشد که در اختیار داوطلبان کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی گذاشته شده است.

 

 

بهترین منابع ارشد آموزش زبان در قالب پک های مطالعاتی پیشنهادی 

عنوان پک

منابع مناسب برای افراد

رتبه برتر

فارغ التحصیل، دانشجو با واحدهای کم، افراد با پشتکار و بدون درگیری های خاص

حرفه ای

دانشجو با واحدهای نسبتاً زیاد، افراد شاغل پاره وقت، افراد تنبل در درس خواندن، افراد با پایه علمی متوسط

ضربتی

دانشجو با واحدهای بسیار زیاد، افراد شاغل تمام وقت، افراد بسیار تنبل در درس خواندن، افرادی با درگیری های زیاد و زمان بسیار کم

 

پک رتبه برتر:

توصیه شه برای افراد:

فارغ التحصیل، دانشجو با واحدهای کم، افراد با پشتکار زیاد و بدون درگیری های خاص

همونطور که مشخصه این بسته به درد کسانی می خوره که به شدت دنبال رتبه تک رقمی هستند و یک زمان یک ساله آزاد و یا حتی دو ساله رو برای کنکور تدارک دیدند و فقط رتبه یک راضیشون میکنه. کسانی که زمان کافی برای مطالعه آزمون ارشد دارند و حداقل 7 ساعت در روز، در بازه ی زمانی 8 ماه الی یک ساله مطالعه می کنند.

 

کانال تلگرام کارشناسی ارشد مجموعه زبان به تازگی راه اندازی شده است که می توانید با عضویت در آن به منبع گرانبهایی از مفیدترین مطالب درباره معرفی کارشناسی ارشد مجموعه زبان انگلیسی دسترسی داشته باشید. برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

منابع دروس اختصاصی:

روش تدریس (Teaching Methodology):

درسنامه:

 1. Principles of Language Learning and Teaching; By Dan Douglas Brown
 2. Techniques and Principles in Language Teaching; By Dian Larsen Freeman
 3. Teaching by Principles; By Dan Douglas Brown
 4. Approaches and Methods in Language Teaching; By Richards and Rodgers
 5. Developing second Language Skills; By Kenneth Chastain

کتاب تست:

 1. Teaching Methodology (کتاب تک درس مدرسان شریف)

 

آزمون سازی (Testing):

درسنامه:

 1. Testing Language skills; By Farhady, Jafarpour, Birjandy (فجب)
 2. Writing English language tests; By Heaton
 3. Techniques in Language testing; By Madsen
 4. Fundamental considerations in Language Testing; By Lyle F. Bachman

کتاب تست:

 1. Testing (کتاب تک درس ماهان)

 

کانال تلگرام کارشناسی ارشد مجموعه زبان به تازگی راه اندازی شده است که می توانید با عضویت در آن به منبع گرانبهایی از مفیدترین مطالب درسترسی داشته باشید. برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

زبان شناسی (Linguistics):

درسنامه:

 1. The study of Language; By George Yule
 2. An Introduction to Language; By Victoria Fromkin
 3. Essential Introductory Linguistics; By Grover Hudson
 4. Linguistics and Language; By J.S Falk

کتاب تست:

 1. Linguistics (کتاب تک درس مدرسان شریف)

مجموعه تستهای سالهای گذشته آزمون کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی: مدرسان شریف

دوستانی که زمان کافی برای مطالعه همه ی منابع و همچنین پیش زمینه زبان دارند ممکن است دچار این وسواس شوند که باید همه ی منابع و کتاب های ذکرشده در سایت های مختلف را بخوانند تا بتوانند به نتیجه ی دلخواه خود برسند، درصورتی که اکثر مطالب منابع دیگر با این کتاب ها هم پوشانی داشته و خواندن همه آن ها و نگرانی در این مورد باعث اتلاف وقت و عدم تمرکز داوطلب درحین درس خواندن می شود. به عبارت دیگر بهتر است داوطلبان به جای یک دور خواندن همه ی کتاب ها، چند منبع ذکرشده را چندین بار بخوانند تا به تسلط و سرعت کافی برای پاسخ به سوالات برسند. نکته حائز اهمیت دیگر برای این دسته از داوطلبان برنامه ریزی طولانی مدت صحیح و اصولی است، هرچند برنامه ریزی برای همه ی داوطلبان کننکور حرف اول را می زند، اما این دسته از داوطلبان برای گرفتن نتیجه ی دلخواه خود نیازمند برنامه ریزی استراتژیک (مبتنی بر یادگیری اولیه، تسلط، مرور به صورت الگوریتمی) همراه با حفظ انگیزه هستند که در طول مسیر احساس خستگی نکنند.

*درمورد درس زبان شناسی، خواندن منابع 1، 2 و 5 برای پاسخ به سوالات کنکور کفایت می کند.

*در درس آزمون سازی می توان برخی چپترها را با کمک مشاور حذف کرد، به این علت که یا سوالی از آن قسمت طرح نشده و یا در قسمت های دیگر پوشش داده شده است.

 

 

منابع زبان عمومی:

زبان عمومی در سال های اخیر 60 سوال را به خود اختصاص داده است که میان سه گرایش آموزش، ادبیات و مترجمی مشترک است.

تقسیم بندی سوالات بر اساس کنکورهای سال های اخیر:

گرامر: 10 سوال اول

لغت: 20 سوال

کلوز تست: 10 سوال

درک مطلب: 30 سوال

درسنامه:

گرامر: Understanding and Using English Grammar; By Betty S. Azar

لغت:​ 504 + 1100 + Essential Words for Toefl/ GRE + Vocabulary for College Bound Students + + 601 Words You Need to Know + 3500 Words

ریدینگ : بخش درک مطلب کتاب های GRE + TOEFLسوالات Reading  کنکورهای سال پیش

کتاب تست:

کتاب زبان عمومی (ویژه آزمون مجموعه زبان انگلیسی) مدرسان شریف یا کتاب زبان عمومی مخصوص داوطلبان تخصصی زبان پوران پژوهش

توجه:

اکثر داوطلبان از این مسئله شاکی اند که باوجود مطالعه ی همه ی درس های گرامر و بلد بودن آن، باز هم در پاسخگویی به سوالات کنکور دچار مشکل می شوند و دائما پیگیر منابع جدید برای یادگیری مجدد گرامر هستند. این دوستان باید توجه کنند که سوالات کنکوری گرامر در اکثر مواقع ترکیبی از دو یا سه مبحث است و هم چنین از نکات خاص گرامر و گاها استثنائات موجود سوال مطرح می شود. بنابراین راه حل این مشکل بررسی تست های سال های پیش کنکور است تا فرد با نوع سوالات و شیوه ی طرح آن آشنا شود. استفاده از یک کتاب زبان عمومی برای کنکور ارشد مجموعه زبان انگلیسی برای این داوطلبان ضروری ست، چراکه تست های کنکور را دسته بندی کرده و در هر فصل بعد از توضیح نکات گرامری و مثال های مختلف برای تفهیم آن ها، تست های مربوطه را آورده است. کتاب ها ی لغت هم در نگاه اول زیاد به نظر می رسد، اما باید توجه شود که بسیاری از لغات در این کتاب ها مشترک بوده و سرعت مطالعه کتاب بعدی بیشتر می شود.

در بخش Reading  و یا همان درک مطلب، تعداد زیادی از داوطلبان دچار مشکل شده و پیگیر منابع مشخص برای این بخش هستند. همان طور که می دانید مهارت درک مطلب به مرور و با خواندن زیاد تقویت می شود و سوالات کنکور هم تابه حال از منبع مشخصی مطرح نشده است. درنتیجه بخش های Reading  کتاب های زبان عمومی و نیز کتاب های Reading  موجود مانند Active و Simple Prose Texts و... می تواند به تقویت مهارت درک مطلب داوطلب کمک کند.

*منابع تست ذکرشده در این قسمت به علت طبقه بندی تست های کنکور سال های پیش و پاسخ های تشریحی موجود در کتاب پیشنهاد شده اند. داوطلب باید توجه کند که در هنگام تست زدن، بررسی پاسخ های تشریحی و تحلیل سوال برای یادگیری مهم تر از پاسخ دادن به سوالات است. بنابراین، در صورت استفاده از هر منبع و یا کتاب تست، به پاسخ ها و توضیحات کتاب توجه شود.

از همه این موارد که بگذریم باید به این نکته توجه داشته باشید که منابع خوب را همگان یافته و می خوانند، اما آنچه که باعثمی شود یک نفر رتبه یک و دیگری رتبه 1000 شود، منابع نیستند و تفاوت آنها در نوع برنامه ریزی و شیئوه خواندن ان منابع است. در 3گام تلاش ما بر این است که این اصل مهم را که بسیاری رعایت نمی کنند را به صورت اصولی پیاده سازی کنیم.

 

 

کانال تلگرام کارشناسی ارشد مجموعه زبان به تازگی راه اندازی شده است که می توانید با عضویت در آن به منبع گرانبهایی از مفیدترین مطالب درسترسی داشته باشید. برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

پک حرفه ای

توصیه شه برای افراد:

دانشجو با واحدهای نسبتاً زیاد، افراد شاغل پاره وقت، افراد تنبل در درس خواندن، افراد با پایه علمی متوسط

این بسته مخصوص کسانیه که به رتبه بسیار خوب فکر می کنند. پایه علمی خوبی دارند و زمان نسبتا خوبی برای مطالعه در نظر گرفتند اما دیر شروع به درس خوندن کردند و یا اگر زود شروع کردند زمانی بین 4 تا 5 ساعت می تونند بذارن.

روش تدریس (Teaching Methodology): Principles of Language Learning and Teaching; By Dan Douglas Brown + Techniques and Principles in Language in Language Teaching; By Dian Larsen Freeman + مدرسان شریف

آزمون سازی (Testing): Testing Language Skills; By Farhady, Jafarpour, Birjandy (فجب) + تستینگ ماهان

زبان شناسی (Linguistics): مدرسان شریف، کتاب the study of language  از Yule

گرامر:  Grammar Digest

لغت:​ 504 + 1100 +3500 Words

ریدینگ : بخش درک مطلب کتاب های GRE + TOEFLسوالات Reading  کنکورهای سال پیش

کتاب زبان عمومی (ویژه آزمون مجموعه زبان انگلیسی) مدرسان شریف یا کتاب زبان عمومی مخصوص داوطلبان تخصصی زبان پوران پژوهش

مجموعه تستهای سالهای گذشته آزمون کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی: مدرسان شریف

توجه:

این دسته از دوستان تاحد امکان باید بهترین تایم را در روز برای مطالعه انتخاب کنند که احساس خستگی و به تبع آن ناامیدی از درس خواندن نداشته باشند. مدیریت زمان، حفظ تمرکز هنگام مطالعه و استفاده از اصول و استراتژی های مفید درس خواندن برای این عزیزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چراکه می خواهند در زمان موجود بهترین نتیجه را بگیرند. برنامه ریزی استراتژیک و استفاده از تجربه ی افراد موفق، کمک شایانی به این داوطلبان می کند. بنابراین، با تسلط بر این منابع، استفاده ی بهینه از زمان، مطالعه زمان بندی شده و منظم منابع ذکر شده، به هدف خود خواهند رسید.

 

 

پک ضربتی:

توصیه شه برای افراد:

دانشجو با واحدهای بسیار زیاد، افراد شاغل تمام وقت، افراد بسیار تنبل در درس خواندن، افرادی با درگیری های زیاد و زمان بسیار کم

این بسته مخصوص کسانیه که تاکنون موفق به مطالعه دروس نشده اند و به خاطر زمان محدود نیاز به منابع بسیار خلاصه ، مفید و جامع دارند.

 

روش تدریس (Teaching Methodology): مدرسان شریف

آزمون سازی (Testing): تستینگ ماهان

زبان شناسی (Linguistics): مدرسان شریف

زبان عمومی: زبان عمومی ویژه داوطلبان مجموعه زبان انگلیسی مدرسان شریف یا کتاب زبان عمومی مخصوص داوطلبان تخصصی زبان پوران پژوهش

مجموعه تستهای سالهای گذشته آزمون کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی: مدرسان شریف

 

توجه:

ابتدا به این دوستان پیشنهاد می شود که منابع ذکرشده برای دسته ی دوم را به صورت روزنامه وار بخوانند و درحین خواندن نوت برداری کنند (Skimming and Scanning). برای این دسته از داوطلبان هم مطالعه ی استراتژیک همراه با یادگیری مهارت های درس خواندن به شیوه ی کنکوری و مفید ومرور و یادآوری مطالب در بازه های زمانی مشخص با استفاده از شیوه های موجود، پیشنهاد می شود. این دسته از دوستان باید توجه کنند که تنها عملی که منجر به شکست می شود عدم تلاش کردن و ناامیدی است، خیلی از افراد در همین بازه های زمانی کوتاه مدت با استفاده از شیوه های درست مطالعه و برنامه ریزی بهترین رتبه ها را در کنکور کسب کرده اند، پس باید نگرانی و عدم اطمینان را کنار بگذارند.

 

کانال تلگرام کارشناسی ارشد مجموعه زبان به تازگی راه اندازی شده است که می توانید با عضویت در آن به منبع گرانبهایی از مفیدترین مطالب درسترسی داشته باشید. برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

سایر بخش های مجموعه زبان انگلیسی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  سحر علیزاده‏ - 00/12/1

  دوستان کسی کتاب ۴۴۰۰ تست رو داره ؟از کجا تهیه کنم؟تهران نیستم

 • تصویر فرد

  مهدی‏ - 00/10/27

  سلام. تک درس ماهان برای درس آزمون سازی بهتر هست یا مدرسان؟

 • تصویر فرد

  Nika‏ - 00/10/9

  سلام وقتتون بخیر میشه یکی که کتاب ۴۴۰۰ تست رو داره راهنماییم کنه از کجا تهیه کرده؟ میشه حتی شده کپی کتابش رو بهم بفروشه؟؟ ممنون میشم😔

 • تصویر فرد

  حسن‏ - 00/8/28

  کتاب 4400 تست کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی عالیست.

 • تصویر فرد

  hamid‏ - 00/8/22

  سلام. پک های مطالعاتی پیشنهادی که معرفی کردید چطوری میشه تهیه کرد مثل ضربتی یا حرفه ای

 • تصویر فرد

  نداصادقی‏ - 00/8/5

  سلام کتاب زبان شناسی پوران پژوهش نوشته محمد صالحی بهتره یا زبان شناسی مدرسان

 • تصویر فرد

  سارا رضایی‏ - 00/4/27

  کسی هست که مشاوره ارشد زبان انگلیسی با این مجموعه گرفته باشه؟ لطفا نظرش رو بگه.چقدر در پیشرفتش تاثیر داشته!؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/4/28

  سلام خدمت شما می تونسد از لینک زیر نظر چند تا از دوستان رتبه برتر این رشته رو ببینید
  مصاحبه رتبه های برتر ارشد زبان 

 • تصویر فرد

  ف.ن‏ - 00/3/24

  سلام . من نیاز به راهنمایی دارم برای گرایش آموزش زبان

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/3/25

  سلام از طریق لینک زیر می تونید یک جلسه مشاوره رزرو کنید
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر 

 • تصویر فرد

  حسنی‏ - 99/7/28

  نظرتان راجع به کتاب 4400 تست طبقه بندی شده کارشناسی ارشد آموزش زبان چیست؟ به نظرم کتاب جامع وکاملی هست. چرا شما آن را معرفی نمی کنید. بانک سوالاتش کامل است.

 • تصویر فرد

  Hossein‏ - 99/5/22

  سلام
  آیا خوندن کتاب ۳۵۰۰ واژه ضروری هست ؟
  نمیشه کتاب دیگری جایگزینش کنیم ؟

 • تصویر فرد

  پوریا‏ - 99/5/5

  سلام وقت بخیر.. برا آزمون سازی "ماهان " رو معرفی کردین..آیا تستینگ مدرسان ضعف داره ؟

 • تصویر فرد

  Crs‏ - 99/4/29

  منظورتون از کتاب تک درس چیه ؟ توی فروشگاه ماهان و مدرسان ندیدم . اگه میشه یه لینکی چیزی بدین . ممنون

 • تصویر فرد

  مریم فرزان‏ - 98/6/30

  سلام این منابع برای کنکور ۹۹ اپدیت هستن؟

 • تصویر فرد

  آقای بهرامی‏ - 98/10/2

  سلام. بله

 • تصویر فرد

  معصومه‏ - 98/6/23

  سلام وقتتون بخیر
  منابع زبان عمومی که گفتید برای هر سه گروه ؟
  برای همه افراد هستش؟

 • تصویر فرد

  آقای بهرامی‏ - 98/10/2

  سلام. سوالات عمومی برای هر سه گرایش یکسانه. در نتیجه منابع هم یکسان هستند

 • تصویر فرد

  مجتبی حکیمیان ‏ - 98/4/23

  باسلام من کارشناسی مهندسی عمران خوندم وازازاول علاقه زیادی به زبان داشتم کلاس زبان رفتم واستعداد خوبی هم در زمینه زبان دارم سطح زبان هم متوسطه الان میخوام ارشد زبان شرکت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید از چه منابعی بایدشروع کنم؟

 • تصویر فرد

  آقای بهرامی‏ - 98/6/20

  در ابتدا باید مشخص کنین به کدوم گرایش علاقه دارین. ثبت نام بکنید که باهاتون تماس بگیرم با توجه به هدف و علاقتون در وهله اول گرایشتون رو مشخص کنیم.

 • تصویر فرد

  فاطمه فاطمی‏ - 98/4/2

  با سلام حداکثر رتبه‌قبولی در رشته آموزش زبان انگلیسی در روزانه دانشگاه بوعلی همدان چنده

 • تصویر فرد

  بنفشه دریایی‏ - 97/12/15

  با سلام
  میشه قیمت پکها رو اعلام کنید ..پک حرفه ای مثلا
  واینکه چجوری میتونم این پک رو خریداری کنم
  مرسی

 • تصویر فرد

  آقای بهرامی‏ - 98/3/11

  شما از قسمت ورود کاربر با زدن یوزر نیم و پسووردتون وارد پنل اختصاصیه خودتون میشین(البته اگر ثبت نام کرده باشین). اونجا توی نوار ابی رنگ سمت راست گزینه فروشگاه و بعدش گزینه خرید مشاوره و برنامه ریزی رو انتخاب میکنید. اونجا تمام طرح ها و اپشن ها و قیمت ها رو میتونین ببینید.

 • تصویر فرد

  حانیه علیقارداشی‏ - 97/6/18

  سلام چه طور میتونم مشاوره رایگان داشته باشم باهاتون صحبت کنم؟

 • تصویر فرد

  تارا یوسفی‏ - 97/4/5

  سلام،میشه قیمت پک ها بفرمایید

 • تصویر فرد

  Fatemeh‏ - 97/4/2

  سلام.میشه لطفا من رو دقیقا راهنمایی کنید.من سال دیگه زمان کنکور ارشد 98،دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد محسوب میشم .در رشته روانشناسي.با توجه به قانون جدید دانشجو ارشد نمیتونه کنکور ارشد بده مگر اینکه انصراف بده ولی دررابطه با دانشجوی ترم آخر ارشد ک تا تابستون قبل از شروع مجدد رشته جدید درسش تموم میشه حرفی زده نشده و در تماس با خود مسئولین سنجش هم جواب واضحی نگرفتم.میشه به من بگین با توجه ب این موضوع من میتونم در کنکور ارشد 98رشته زبان شرکت کنم یا خبر؟چون باید از تابستون شروع به مطالعه منابعش کنم

 • تصویر فرد

  Fatemeh‏ - 97/2/18

  باسلام رشته کارشناسی بنده روانشناسی عمومی هس.ارشد سال۹۸میخوام ارشدآموزش زبان شرکت کنم.چون رشته م غیرمرتبط هستش ومیخوام رتبه ای بیارم که دانشگاه روزانه بوعلی همدان قبول شم میتونید ازبین این منابع فقط منابع اصلی روکه برای قوی شدن پایه وکسب این رتبه لازمه معرفی کنید.چون شاغل هستم نمیتونم بابرنامه ریزی ثابت پیش برم.ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبان 1 3گام‏ - 97/3/7

  سلام برای اطلاع کامل و دقیق از منابع میتونید با مشاوره تخصصی رشته تون صحبت کنید  مشاور منابعی که معرفی کنه، به طور کامل روی هر منبع باهاتون صحبت می کنه و بعد از اطلاع از نقاط قوت و ضعفتون و همینطور روش یادگیری شما و نوع درس خوندنتون، منابع رو بهتون معرفی می کنه. 

 • تصویر فرد

  فاطمه ‏ - 96/12/11

  باسلام یه سوال داشتم برای تعیین منابع اصلی ارشد اموزش زبان که بیشترین سوالا از اونا هستن باید از کدوم طرح استفاده کنم؟ چون تغییر رشته ای هستم و منابع زیادن میخوام از منابع پایه و اصلی آگاه شم. ممنون

 • تصویر فرد

  افشین جنانی‏ - 96/12/1

  ایا دو کتاب زیر با هم فرق دارن؟
  Principles of Language Learning and Teaching; By Dan Douglas Brown

  Teaching by Principles; By Dan Douglas Brown

 • تصویر فرد

  علی زمانی‏ - 96/9/26

  سلام یه سوالی که توجهمو جلب کرد این بود که در قسمت پک برتر قسمت آزمون سازی چرا تک درس ماهان رو پیشنهاد کردین آیا کتاب مدرسان شریف که واسه ی روش تدریس و زبان شناسی معرفی کردین توی بخش آزمون سازی ضعف داره؟؟

 • تصویر فرد

  حسین‏ - 96/9/20

  با سلام ایا روش تحقیق جز منابع ارشد هست یا نه ممنون

 • تصویر فرد

  محمد رسول نویدی‏ - 96/9/20

  سلام من دانشجوی کارشناسی مددکاری اجتماعی هستم ترم دوم میخواستم بدونم کی باید درس خوندن شروع کنم برا ارشد زبان

 • تصویر فرد

  صغری علی اکبری‏ - 96/9/11

  سلام کارشناسی مترجمی خوندم ولی ارشد می خوام آموزش شرکت کنم باید دقیقا چی بخونم

 • تصویر فرد

  خانم عباسی‏ - 96/9/16

  سلام
  با کتب اولیه رشته آشنایید مثل کتاب فجب و یول . اما کافی نیست و بیش از 10 تا 20% را پوششش نمیدهد. برای راهنمایی اختصاصی و معرفی جزیی و دقیق کتب بنده در خدمت هستم اگر نیاز ب اطلاعات دقیق و جزیی تر دارید بطور رایگان عضو پنل مشاوره ای ما بشوید تا با شما تماس گرفته شود.
  با سپاس
  عباسی

 • تصویر فرد

  فاطمه‏ - 96/8/27

  سلام رشته کارشناسی من روانشناسی عمومی هس برای اینکه پایه زبانمو برای آزمون ارشد قوی کنم باید چیکارکنم؟ اول منابع عمومی رو بخونم یا تخصصی رو؟ ممنون

 • تصویر فرد

  خانم عباسی‏ - 96/9/16

  سلام
  برای پاسخ ب سوالتان لطفا از مشاور گروه مربوطه در سه گام سوال کنید.
  باسپاس
  عباسی

 • تصویر فرد

  سعید‏ - 96/8/5

  سلام ببخشید من لیسانس فلسفه دارم سطح زبانم پایه ای قویه.از اول مهر شروع کردم به خوندن.میخاستم بپرسم من برای رتبه خوب وقت دارم؟

 • تصویر فرد

  وحید رضائی‏ - 96/8/2

  سلام.واقعاازسایتتون که اطلاعات رابه طوررایگان دراختیارمامیگذارندسپاسگزارم.

 • تصویر فرد

  بهنازکیا‏ - 96/7/19

  سلام وقت بخیر.من لیسانس بیوشیمی دارم,میتونم کنکور ارشد زبان شرکت کنم؟
  و اینکه از الان شروع کنم میتونم به نتیجه برسم یا نه؟

 • تصویر فرد

  خانم عباسی‏ - 96/9/16

  سلام
  با 3 یا 4 ماه جدی درس خواندن بله میتوانید که قطعا برنامه درست و منابع کارامد میتواند کمک شایانی در رسیدن به هدفتان میکند.
  میتوانید رایگان عضو پنل سه گام شوید و با ثبت اطلاعات تماستان امکان مشاوره رایگان برای شما فراهم میاید.
  با سپاس
  عباسی
  www.edu.3gaam.com

 • تصویر فرد

  مهندس عمران‏ - 96/6/15

  سلام و خداقوت
  واقعا از سایتتون که اطلاعات رایگان در اختیار همه ما میزاره سپاس گزارم.
  یه سوال کلی داشتم من سطح زبانم مثلا میشه گفته در حد خوب دبیرستان، دانشگاه هم که لغاتی که یادگرفتم تخصص رشته خودمه و یه سری لغات اضافه تر . حالا با این اوصاف من بخوام از طرح رتبه برتر(زیر 50 می خوام بشم) میتونم از مهر تا اردیبهشت روزی 10 ساعت بخونم موفق میشم؟
  یسری از دوستان گفتن ن حتما باید حداقل از تابستون شروع میکردی یا حتی زودتر ممنون میشم راهنماییم کنیم تو دلم خالی شده :(

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/6/19

  سلام دوست عزیز مدت مطالعه اهمیتی نداره مهم نحوه مطالعه و منابع و مباحثی که مطالعه می کنید هست
  جای نگرانی نیست از حالا هم میتونید شروع کنید و نتیجه دلخواهتونو بگیرید

 • تصویر فرد

  امیر‏ - 96/6/13

  سلام
  عالی بود
  ببخشید میشه درمورد زبان برای قبولی ارشد وزارت بهداشت کمی راهنمایی کنید
  چ کتابهایی خوانده شود و به چه صورت
  اگ عموم هم تجربه ای دارند لطفا راهنمایی کنند

 • تصویر فرد

  سمانه ‏ - 96/4/21

  سلام من نتونستم برای مشاوره و عضو شدن در پک ثبت نام کنم لطفا راهنماییم کنین

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/4/21

  سلام چه مشکلی داشتید
  ؟؟

 • تصویر فرد

  فاطمه‏ - 96/4/16

  سلام خسته نباشید؛ ببخشیدواسه کنکور ارشد زبان خوندن کتاب زبان عمومی مدرسان واسه لغت کافیه ؟

 • تصویر فرد

  بهار‏ - 96/4/8

  با سلام...چرا به رشته زبان شناسی در مقطع ارشد اشاره ای نشده؟ ممنون میشم اگه منابع آزمون ارشد رشته زبان شناسی رو هم بذارید.

 • تصویر فرد

  mohammad‏ - 96/3/29

  سلام خسته نباشید من دانشجوی ترم دوم آموزش زبان هستم میخوام بدونم بهترین زمان برای شروع ارشد کی هستش؟ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/30

  سلام. اواخر سال سوم.

 • تصویر فرد

  یاسمن حسینی‏ - 96/1/10

  سلام. ببخشید، امسال از روش تدریس 20 سوال میاد یا 30 تا؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/15

  سلام. دقیقا مثل سال گذشته. اصولا باید 20 تا بیاد.

 • تصویر فرد

  مریم محمودیان‏ - 95/12/8

  سلام اگرممکنه مشاورین باهام تماس بگیرند جهت راهنمایی سوالاتی دارم ..باتشکرر..

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 95/12/9

  با سلام دوست عزیز لطفا در سایت ثبت نام نمایید و درخواست مشاوره تلفنی خود را از طریق پنل برنامه ریزی ثبت و در تایم مقرر منتظر تماس مشاور باشید.

 • تصویر فرد

  وثوقی‏ - 95/10/9

  با سلام و عرض ادب و احترام
  امروز ثبت نام برای کارشناسی ارشد در مجموعه زبان انگلیسی نمودم و رشته مورد نظرم در صورت قبولی آموزش زبان انگلیسی هستش .
  خوشحال هستم که در گروه 3گام ثبت نام نمودم .
  امیدوارم با راهنمائیهای لازم به تونم از منابع مربوطه استفاده نمایم و نیاز به مشاور دارم مشتکرم

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 95/10/11

  سلام دوست عزیز بعد از ثبت نام توی سایت میتونید از بخش مشاوره تلفنی یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان ست کنید و در تایم ثبت شده مشاور تخصصی با شما تماس می گیرند

 • تصویر فرد

  ariyan‏ - 95/8/20

  برای ارشد فقط منابع از این کتابها می اید؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/19

  ما منابع کلی با بیشترین تعداد سوال رو مطرح کردیم.

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

انتخاب رشته ارشد زبان انگلیسی