مشاور و همراه شما در رشته ایمونولوژی 3گام کیست؟

عطیه احمدیان هستم، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ایمونولوژی دانشگاه تربیت مدرس.

سلام!خانم احمدیان

عطیه احمدیان هستم، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ایمونولوژی دانشگاه تربیت مدرس. بسیار خرسندم که این فرصت برای من شکل گرفت تا به واسطه مؤسسه سه گام با شما دوستانم همراه شوم و به صورت مستمر تا لحظه کنکور از اطلاعات یکدیگر بهره مند شویم ...

تا این جای سخن سعی کردم به تفصیل اطلاعات پویا و مفیدی را در اختیار شما عزیزانم بگذارم. اما در سخن آخر با ذکر چند نکته نهایی درباره تجربیات مطالعاتی خودم برای شما دوستانم بهترین ها را آرزومندم.

سربلند و سعادتمند باشید.

 سخن آخر مشاور:

- زمان خود را به طور مشخص معلوم نمایید که هر روز چقدر وقت خام در اختیار شماست و طبق آن برنامه ریزی نمایید.

- هر روز به طور ثابت دو درس را مطالعه نمایید. یکی زبان و یکی درس اصلی (بیشترین ضریب) و درس سوم درسی است که برای شما سخت است و به صورت یک روز درمیان مطالعه آن تکرار میشود.

- مهم ترین اصل یادگیری، تکرار می باشد. از این اصل غافل نشوید!

- سعی کنید هر موضوعی را که مطالعه می کنید، در ذهن خود آن را تجسم کنید و سپس به خاطر بسپارید ... این یک اصل مهم در فراگیری دروس ایمونولوژی میباشد.

- هنگام مطالعه حتماً نکات کلیدی و مهم را یادداشت نمایید.

- خیلی خوب است اگر قبل از مطالعه، فقط برای پنج دقیقه صورت تست های سؤالات کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی پزشکی سالهای قبل را مطالعه بفرمایید، این کار ذهن شما را در هنگام مطالعه مبحث فعال خواهد کرد.

- به هنگام پایان هر مطلب، حداقل 20 تا 30 تست از سؤالات کنکورهای کارشناسی ارشد سال های قبل ایمونولوژی بزنید؛ تست زدن رکن اساسی در قبولی کنکور می باشد!

- اگر امکان آزمون دادن در مؤسسات به صورت حضوری یا غیر حضوری را دارید، از این فرصت استفاده کنید. به نوعی می توانید به تدریج روند پیشرفت خودتان را بررسی کنید!

- در پایان از شما می خواهم که پس از پایان هر روزه مطالعاتی، نتیجه مطالعه خود را در یک روز بنویسید و اشتباه یا نقاط ضعف خود را ذکر کنید.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  الهام حیدری‏ - 96/5/19

  سلام خواستم بدونم من که لیسانس گیاه پزشکی دارم میتونم ایمونولوژی برای ارشد بخونم؟؟!

 • تصویر فرد

  محمدرضا فتحی‏ - 95/10/29

  سلام من کارشناس علوم آزمایشگاهیم میخوام تو کنکور 95-96ایمنو شرکت کنم کارمند هم هستم درروز 3الی4ساعت وقت خواندن دارم از اول بهمن میخوام شروع کنم ایمنو دکتر عقیل وبیوشیمی جعفرنژادرو گرفتم لطف بفرمائید راهنمایی کنید چطوری مطالعه کنم که حدالمقدور رتبه 60الی 70را بیارم متشکرم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/12/26

  سلام. در سیستم مشاوره و برنامه ریزی 3گام عضو بشید و از مشاوره تخصصی خانم احمدیان استفاده کنید.

 • تصویر فرد

  نیلوفر‏ - 95/8/2

  من نیتونم واسه کلاس رفتن هزینه کنم به من مشاور گفت کلاس نری قبول نمیسی

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/8/11

  سلام. اینطور نیست.

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت