گزیده ای از اتاق فکر مجموعه علوم تربیتی

ورود به اتاق فکر
 • انتخاب رشته

  من فارغ التحصیل سال82از دانشگاه آزاد رشته مهندسی شیمی هستم الان می خوام ارشد مشاوره شرکت کنم لطف کنید در مورد منابع منو راهنمایی کنید میخوام ارشد آزاد قبول بشم مشاوره شغلی آزاد قوچان راهنمایی کنید
  ممنونم

 • انتخاب رشته

  برای دانشگاه پیام نور فراگیر کسی که کارمند آموزش پرورش است چه رشته ی مناسب میباشد؟

 • تشکر

  من دانشجوی انصرافی زبان از دانشگاه رجایی در مقطع ارشد هستم.امسال یک ماه خوندم.زبان را95.فنون30وباقی را5تا10%زدم.رتبه یک مشاوره را میخام.معلم هستم
  دارم از سایتتون برنامه میگیرم
  ممنونم و امیدوارم تا آخر موفقیتم همراهم باشید

 • قبولی

  سلام و خسته نباشید
  میشه لطف کنید بگین با این رتبه قبول میشم به برنامه ریزی ذرسی یا نه
  روانشناسی تربیتی -40
  روش و فنون تدریس 40
  فلسفه 35
  مدریت اموزشی 40
  مقدمات برنامه ریزی درسی 38

 • انتخاب رشته

  سلام و خسته نباشید
  میشه لطف کنید بگین با این رتبه برنامه ریزی درسی
  دانشگاه روزانه تهران یا اصفهان و شیراز قبول میشم یا نه
  روانشناسی تربیتی -50
  روش و فنون تدریس 53.3
  فلسفه 15
  مدریت اموزشی35
  مقدمات برنامه ریزی درسی 66.5
  زبان 2.2

مشاور شما در 3گام کیست؟

تعداد بازدید 1000 دفعه

آماده مشاوره و کمک خالصانه به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد علوم تربیتی هستم که می دانند چه می خواهند و چه انتظاری از خود دارند، اما نمی دانند چگونه به خواسته ها و اهداف خود دست پیدا کنند.

ذهن انسان به هر چیزی اعتقاد داشته باشد 
                                                                                                  و آن را باور کند به آن خواهد رسید (ناپلئون هیل).

من حامد کمالی، فارغ التحصیل رشته مدیریت آموزشی از دانشگاه شیراز هستم و در سال 93 تصمیم به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد علوم تربیتی گرفتم که به یاری خداوند و کمک دوستان و اطرافیان موفق به کسب رتبه تک رقمی در دو گرایش و رتبه زیر 40 در سایر گرایش های آزمون کارشناسی ارشد علوم تربیتی شدم و برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بنا به هدف اولیه خود، گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی را انتخاب کرده و هم اکنون دانشجوی مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی در دانشگاه شهید بهشتی می باشم.
از جمله فعالیت های آکادمیک خود می توانم به انجام پژوهشها، برگزاری نشست ها، همایش ها، کنفرانس ها در راستای تحلیل مسائل و چالش های نظام آموزشی و آموزش عالی کشور، برگزاری گارگاه های مهارتی در راستای تقویت دانش عملی دانشجویان رشته علوم تربیتی و پرورش همه جانبه آنها برای کسب آمادگی جهت تجربه یک زندگی موفق تحصیلی و کاری در جامعه، سابقه دستیار پژوهشی اساتید گرانقدر حوزه علوم تربیتی و مشاوره و تدریس منابع مهم و کلیدی و پراهمیت کنکور کارشناسی ارشد، متناسب با اهداف و ضروریات داوطلبان اشاره کنم.

داوطلبانی که می دانند چه می خواهند اما نمی دانند چگونه ...

آماده مشاوره و کمک خالصانه به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد علوم تربیتی هستم که می دانند چه می خواهند و چه انتظاری از خود دارند، اما نمی دانند چگونه به خواسته ها و اهداف خود دست پیدا کنند. البته طبیعی است انسان بنا به ذات خود تمایل دارد همه چیز را خود تجربه کرده و به قواعد کار پی ببرد، اما زمانی که راهی ناشناخته در پیش رو وجود دارد دیگر نمی توان و به صرفه نیست بر حسب احساس و تمایل اقدام کرد و بهتر است فردی در کنار شما باشد تا دورنمای پیش رو را برای شما ترسیم کرده و از اتلاف انرژی، زمان و منابع شما جلوگیری کند و در نهایت با هدایت و جهت دهی مناسب به توانایی ها و استعدادهایتان در رسیدن شما به اهدافتان به شما یاری رساند. بر این اساس آماده مشاوره و کمک به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد علوم تربیتی با اهداف و شرایط متفاوت و پاسخ به سؤالاتی که پاسخ آنها رمز موفقیت شماست می باشم. پرسش هایی که عدم وجود پاسخ و یا حتی پاسخ اشتباه به آنها باعث استرس و به هدر رفتن انرژی و عدم تحقق اهداف داوطلبان عزیزخواهد شد.

چطور و چگونه شروع کنم؟ چگونه برای آزمون کارشناسی ارشد برنامه ریزی کنم؟ چند ساعت مطالعه کنم؟ چه منابعی را مطالعه کنم؟ از چه منابعی شروع کنم؟ بودجه بندی فصول در آزمون کارشناسی ارشد علوم تربیتی چگونه است؟ کدام منابع و فصول مهمتر است؟ مباحث پرتکرار کدامند؟ چطور خلاصه نویسی کنم و چگونه از آنها استفاده کنم؟ چگونه سرعت مطالعه خود را افزایش دهم؟ از کی شروع به تست زنی کنم؟ منابع کمکی چی بخونم؟ آزمون آزمایشی شرکت کنم یا نه؟ و ... بر این اساس من آماده مشاوره و کمک در جهت یافتن پاسخ صحیح به این سؤالات متناسب با شرایط و موقعیت خاص همه داوطلبان و هدایت شما عزیزان با برنامه ریزی صحیح و انتقال هرآنچه که شما عزیزان را به اهداف خود برساند، می باشم. با این امید که با همکاری و همیاری یکدیگر، با تولید دانش و کسب مهارتهای لازم، موجبات ارتقاء سطح علمی مهمترین و تأثیرگذارترین نهاد جامعه یعنی دانشگاه را فراهم کرده و از این طریق نقشی اثرگذار در رشد و بالندگی  جامعه خویش ایفا کنیم.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc